Szkolenie z zakresu komunikacji niewerbalnej

Data wydarzenia:
10 Grudzień, 2020 - 13:00 - 15:00

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie. Weź udział w webinarze z zakresu komunikacji niewerbalnej i stań się mistrzem kreowania własnego wizerunku.

CO? – szkolenie „Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie”
KIEDY? – 10 grudnia 2020 r., godz. 13.00 -15.00
GDZIE? – platforma www

Webinar pokaże Ci, jak ważna jest komunikacja niewerbalna w warsztacie pracy.

Będziesz miał okazję poznać między innymi:

• Elementy komunikacji,
  • Sygnały komunikatu niewerbalnego,
  • Kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu komunikacji niewerbalnej.

Na spotkaniu uzyskasz zarys informacji dotyczących Firmy PZU SA, form zdobywania doświadczenia  w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych, a także poznasz aktualną ofertę współpracy w charakterze Agenta Ubezpieczeń.

PZU przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe działające w Polsce, specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Szkolenia skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zainteresowanych rozwojem i zdobyciem nowego doświadczenia.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem. Wówczas otrzyma także link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (3 votes)