Szkolenie z zakresu negocjacji firmy UBS

Data wydarzenia:
27 Marzec, 2013 - 13:30 - 15:00

Zapraszamy studentów prawa i administracji do udziału w szkoleniu z zakresu negocjacji, które poprowadzą przedstawiciele firmy UBS.

UBS jest firmą finansową, zajmującą się bankowością prywatną, inwestycyjną i obrotem papierami wartościowymi, zamierzającą w najbliższym czasie zatrudnić absolwentów prawa i administracji.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Subject: Building relations with the client through the negotiations - workshop conducted by UBS

Description: During the workshop representatives of UBS, one of the biggest financial institutions in the world, will share with you what skills are required to successfully negotiate and deal with the clients. You will meet Kasia who will explain how important communication skills are when you cooperate with teams from all over the world, and Michal who will tell you how UBS provides most accurate and efficient service for risk control community.

Szkolenie odbędzie się 27 marca 2013 roku w godzinach 13.30 – 15.00 w Sali 3.45 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać zapisu pod numerem telefonu 32 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie do udziału!