Warsztat "Komunikacja i wywieranie wpływu"

Data wydarzenia:
23 Listopad, 2010 - 10:00 - 14:30

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach informuje, iż w dniu dzisiejszym ruszają zapisy na szkolenie „Komunikacja i wywieranie wpływu”. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Pana Tomasza Bzdziucha z firmy Capgemini.

Plan warsztatu:

• Komunikacja:
  1. Wprowadzenie do komunikacji
  2. Schemat komunikacyjny
  3. Lejek komunikacyjny
  4. Bariery komunikacyjne
  • Wywieranie wpływu
  1. Wywieranie wpływu a manipulacja
  2. Techniki wywierania wpływu
  3. Techniki negocjacyjne

Warsztat odbędzie się 23 listopada 2010 roku w godz.10.00-14.30 w Sali 90 w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Warunkiem udziału w zajęciach jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 – 20 -  32. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Dokonanie zapisu na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.