Warsztaty BK: "Animacja czasu wolnego"

Data wydarzenia:
22 Luty, 2017 - 10:00 - 13:00

Chcesz nauczyć się tańców animacyjnych oraz występów scenicznych? Pragniesz poznać pracę animatora? Przyjdź 22 lutego 2017 r. na warsztaty Biura Karier i odkryj w sobie pasję do zabaw i gier!

CO? – szkolenie „Animacja czasu wolnego”
KIEDY? – 22 lutego 2017 r., godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Szczegółowy program szkolenia:

• prezentacja organizacji czasu wolnego dla różnych grup wiekowych,
  • informacje teoretyczne - kim jest animator i na czym polega praca w tym zawodzie,
  • porównanie stawki finansowej w pracy jako wychowawca kolonijny, kelnerka, hostessa, a najwyżej ceniony-animator,
  • praca w sezonie animacyjnym w Polsce i za granicą,
  • przykłady zadań kreatywnych, zabaw na siedząco, integracja w grach ruchowych, taneczna próba tworzenia własnych choreografii i nauka gorących latino tańców/club dance znanych na całym świecie oraz tańców animacyjnych,
  • zabawy z chustą animacyjną.

Animator - to ogólnopolski lider w zakresie szkoleń Animacji Czasu Wolnego, organizacji eventów oraz pośrednictwa pracy, przy realizacji animacji hotelowych za granicą.

Firma współpracuje z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą m.in. Wezyr, Grecos, Net Holiday, Cester, Mango Club, Kartago Tour, Adm Stars.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.

ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają na tydzień przed wydarzeniem tj. 15 lutego 2017 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)