Warsztaty BK: "Animator czasu wolnego"

Data wydarzenia:
2 Grudzień, 2015 - 11:00 - 14:00

Firma Animator, współpracująca z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą, zaprasza do udziału w warsztatach „Animacja czasu wolnego”. Szkolenie odbędzie się 2 grudnia 2015 r. w godz. 11.00 – 14.00 w sali 133 w rektoracie (Studencka Strefa Aktywności) przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.

Plan szkolenia:

• teoretyczne informacje - kim jest animator, jakie predyspozycje zawodowe powinien posiadać, opis specyfiki i metodyki jego pracy, typy osobowościowe w animacji oraz funkcje i role jakie spełnia animacja w ruchu turystycznym,
  • praktyczne zastosowanie - animacja dzieci, młodzieży, a także dorosłych i starszych, w tym przykładowe gry zespołowe i ćwiczenia ruchowe.

Zapisy za szkolenie ruszają już w środę - 25 listopada br. pod numerem telefonu 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału!