Warsztaty BK: "Animator czasu wolnego"

Data wydarzenia: 
22 Luty, 2016 - 10:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Zwiedzić świat, przeżyć przygodę życia, poznać mnóstwo ludzi i... zarobić? Na co jeszcze czekasz - weź udział w warsztatach "Animacja czasu wolnego" i ruszaj za granicę!  

Chociaż w Polsce praca animacyjna należy jeszcze do rzadkości, to w najlepszych kurortach turystycznych za granicą (m.in. na Rodos i Majorce, w USA i Chorwacji) jest już standardem! Do zadań animatora należy wymyślanie, organizowanie i prowadzenie zajęć dla turystów. 

Zarobki w takiej pracy kształtują się w granicach 500-1500 euro miesięcznie, w zależności od doświadczenia i umiejętności pracownika. Dodatkowo, w większości hoteli animator ma zapewnione bezpłatne wyżywienie i darmowe noclegi, a część hoteli pokrywa również koszt biletów lotniczych. To wspaniały pomysł na aktywne wakacje!


Przygotuj się do roli animatora czasu wolnego z pracownikami firmy Animator - współpracującej z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą. Plan szkolenia:

  • teoretyczne informacje - kim jest animator, jakie predyspozycje zawodowe powinien posiadać, opis specyfiki i metodyki jego pracy, typy osobowościowe w animacji oraz funkcje i role jakie spełnia animacja w ruchu turystycznym,
  • praktyczne zastosowanie - animacja dzieci, młodzieży, a także dorosłych i starszych, w tym przykładowe gry zespołowe i ćwiczenia ruchowe.

CO? - warsztat "Animacja czasu wolnego"
KIEDY? - 22 lutego 2016 r., godz. 10:00-13:00
GDZIE? - Studencka Strefa Aktywności, s. 133

Zapisy za szkolenie ruszają 15 lutego br. pod numerem telefonu 32 359 19 82. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego