Warsztaty "Poznaj tajniki procesu rekrutacji wraz z Capgemini"

Data wydarzenia:
25 Kwiecień, 2013 - 12:00 - 17:00

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Build your employability – poznaj tajniki procesu rekrutacji wraz z Capgemini”, które odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku w godzinach 12.00-17.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się:

• jak szukać pracy, żeby ją odnaleźć,
  • jak stworzyć dobre CV,
  • czy warto pisać listy motywacyjne,
  • jak wygląda proces rekrutacji do międzynarodowej korporacji,
  • jak się przygotować do udziału w rekrutacji,
  • na czym polega wywiad kompetencyjny,
  • z czym można się spotkać podczas sesji Assessment Centre.

Zapisy ruszają standardowo na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 18 kwietnia 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (4 votes)