Webinar „Bezpieczna, sprawnie zarządzana infrastruktura EDGE”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w seminarium online poświęconym bezpiecznej i sprawnie zarządzanej infrastrukturze EDGE! Eksperci Scale Computing, Opengear oraz EATON przybliżą uczestnikom wydarzenia zagadnienia związane ze zdalnym zarządzaniem infrastrukturą oraz technologią out-of-band management, wirtualizacją, hiperkonwergencją, bezpieczeństwem zasilania gwarantowanego UPS dla infrastruktury. Zarejestruj się, weź udział w seminarium i zgarnij nagrody.

 


CO? – webinar „Bezpieczna, sprawnie zarządzana infrastruktura EDGE”
KIEDY? – 28 kwietnia 2020 r., godz. 11:00


O WYDARZENIU
W trakcie 90-minutowego webinaru poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Scale Computing – wysokodostępne, kompletne rozwiązanie wirtualizacyjne dla MSP i Edge computing. (prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS);
  • zdalne zarządzanie infrastrukturą IT dzięki Out-of-Band od Opengear (prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS);
  • Eaton – Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od zasilania gwarantowanego (prezentacja w języku polskim).

W czasie trwania seminarium przewidziana została również sesja Q&A oraz konkurs dla uczestników! Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarze - podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru), na które należy udzielić odpowiedzi. Po zakończonym webinarze osoba, która prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania i/lub odpowiedziała najszybciej (w przypadku większej liczby prawidłowych odpowiedzi) zdobędzie nagrody!


O ORGANIZATORZE
Alstor Secure Data Solutions prowadzi działalność na polskim rynku IT od 1987 roku. Firma powstała jeszcze przed wielkimi politycznymi zmianami, które miały miejsce na przełomie 1988/89 roku. Dzisiaj jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych. Na początku, jeszcze pod nazwą Initel-Serwis główną działalnością firmy był serwis sprzętu komputerowego. W 1992 roku otrzymaliśmy pierwszą dystrybucję – były to początkowo drukarki Fujitsu. Już w rok później firma rozpoczęła współpracę z dwoma znanymi producentami: Toshiba i Emulex.


DLA KOGO?
Seminarium skierowane jest do osób związanych z branżą IT, a także wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt wirtualizacji oraz bezpieczeństwa IT.


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy odbywają się online poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego