Webinar „EY Open Talk”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poznaj zawód audytora. Zapytaj osobę z dwudziestoletnim stażem na stanowisku, o jej doświadczenia, projekty i ścieżkę kariery. Zgłoś się na organizowany przez firmę EY webinar „EY Open Talk”, który odbędzie się 28 maja 2020 r. o 16:00. Językiem spotkania będzie angielski.

 

 

 


CO? – Webinar „EY Open Talk”
KIEDY? - 28 maja 2020 r., godz. 16:00 CEST


O WYDARZENIU
Podczas webinaru będziesz mieć możliwość rozmowy z Sophią Azizian,  Liderką Audytu EY w Europie środkowej i wschodniej i Azji centralnej, oraz Marketą Csolleiovą, Talent Leader. Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowej firmie oraz szczegóły wymagań i możliwości na stanowisku audytora.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.


O ORGANIZATORZE
EY to międzynarodowy koncern świadczący usługi doradcze i audytorskie. Działa w obszarach: finansów, podatków, prawa, rynku nieruchomości, księgowości, administracji kadrowo-płacowej oraz zarządzania ryzykiem.

Główna siedziba w Polsce znajduje się w Warszawie, a lokalne biura funkcjonują w: Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku oraz Łodzi.


DLA KOGO?
EY zaprasza na webinar studentów i absolwentów specjalizacji ekonomicznych, technicznych, informatycznych i finansowych z całej Europy.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenia na webinar na stronie.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego