Konferencje

Konferencja "Początki przedsiębiorstwa"

Data wydarzenia: 
18 Styczeń, 2019 - 17:00 - 19:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o założeniu swojej działalności, ale nie wiesz jak zacząć? Zastanawiasz się jak inni młodzi ludzie radzą sobie w tym temacie? Serdecznie zapraszamy na konferencję "Początki przedsiębiorstwa", która odbędzie się 18 stycznia 2019 r.

 

 

COY – Konferencja Młodych poprzedzająca szczyt klimatyczny

Pokaż w kalendarzu: 
0

Conference of Youth (COY) to spotkanie organizowane przed szczytem klimatycznym ONZ w Katowicach – 24. Konferencją Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (UNFCCC).

 

 

Festiwal BOSS

Pokaż w kalendarzu: 
0

W tym roku po raz kolejny Studenckie Forum Business Centre Club organizuje w Katowicach Festiwal BOSS, który jest jego flagowym projektem. W dniach 12 - 16 marca br. będziesz mieć okazję m.in. na ciekawe spotkania z praktykami biznesu czy uczestnictwo w licznych prelekcjach!

 

 

Konferencja o jakości oprogramowania Quality Excites

Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniach 23 i 24 czerwca 2017 r. w Gliwicach odbędzie się 6. edycja konferencji Quality Excites. Podczas dwudniowego spotkania zaproszeni eksperci poprowadzą aż 20 wykładów, 11 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne. 

 

 

II edycja "Spotkań z psychoterapią - sztuka leczenia"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Druga edycja "Spotkań z psychoterapią – sztuka leczenia" to dwudniowy panel dyskusyjny z udziałem specjalistów w dziedzinie arteterapii (z zakresu plastyki, muzyki, tańca oraz filmu). Dodatkowo wydarzeniu towarzyszą warsztaty dla studentów prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Już 24 maja i 1 czerwca!

 

 

VII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozpoczyna się VII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach". Już od 17 do 19 maja 2017 r. osoby zainteresowane będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, na które oprócz inaugurującego panelu i 4 różnych warsztatów składać się będzie również coś, co pobudzi aktywność fizyczną, a dodatkowo wpłynie również na świadomość bezpieczeństwa w codziennym życiu.

 

European Start-up Days w katowickim Spodku!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 11 i 12 maja kolejna edycja European Start-up Days w katowickim Spodku! Zdobądź nową wiedzę, daj się zainspirować, poznaj przedsiębiorców i przedsiębiorczych ludzi z naszego regionu!

 

 

 

Wolontariat – IV Kongres Kobiet

Data wydarzenia: 
17 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 18 Marzec, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli masz zmysł organizacyjny i zdolności logistyczne, a do tego chcesz pomóc w organizacji wydarzenia skierowanego do kobiet, zgłoś się na wolontariat podczas IV Kongresu Kobiet, który odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017 r.


 


Wyniki III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku”

Data wydarzenia: 
23 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniu 23 lutego br., podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Goldsteinów w Katowicach, poznaliśmy zwycięzców III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego”. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego oraz gospodarczego. Zwycięzców wyłoniono spośród 41 zgłoszonych firm.


Wydarzenie BK: gala konkursu "Praktykodawca Roku"

Data wydarzenia: 
23 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniu 23 lutego br. odbędzie się uroczysta gala konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016". Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody publiczności i Kapituły Konkursu.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego