Wydarzenia crowdfundingowe

Masz pomysł na biznes i chcesz go rozwinąć dzięki finansowaniu społecznościowemu? Weź udział w wydarzeniach przygotowanych tej jesieni przez Inkubator Technologiczny z Krakowskiego Parku Technologicznego.

CO? - jesienne Wydarzenia crowdfundingowe Inkubator Technologiczny z Krakowskiego Parku Technologicznego

O WYDARZENIACH

1. Pitching Fight Club: crowdfunding edition

W trakcie 3 minutowej prezentacji swojego projektu będziesz mieć okazję zaprezentować swój pomysł na biznes oraz wygrać 2000 złotych. W tej edycji skupimy się na projektach z potencjałem na finansowanie społecznościowe.

W jury zasiądą właściciele i przedstawiciele znanych portali crowdfundingowych, od których każdy uczestnik otrzyma feedback oraz wskazówkę, czy ich zdaniem projekt ma potencjał na osiągnięcie sukcesu drogą kampanii crowdfoundingowej.

Zarejestruj się do 30.09, zapitchuj swój autorski projekt i rozwiń swój biznes!

Zapraszamy do rejestracji też słuchaczy i wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o crowdfoundingu.

Link do wydarzenia

Link do rejestracji

2. Akademia Crowdfundingu

Akademia Crowdfundingu to dawka praktycznej wiedzy dotyczącej zbudowania swojej kampanii crowdfundingowej i osiągnięcia sukcesu poprzez finansowanie społecznościowe!

Na czym to polega?

Wydarzenie składa się z cyklu czterech 4-godzinnych szkoleń, gdzie eksperci w zakresie crowdfundingu pomogą uczestnikom stworzyć program ich własnej kampanii od A do Z. Drugim elementem Akademii jest Feedback Day, podczas którego eksperci crowdfundingowi podczas spotkań 1:1 udzielą każdemu uczestnikowi i uczestniczce indywidualnego feedbacku dotyczącego ich projektu i jego potencjału na odniesienie sukcesu poprzez finansowanie społecznościowe.

*Zapisz się na cykl szkoleń poprzez formularz

*Weź udział we wszystkich czterech szkoleniach: 21.10, 28.10, 4.11 i 18.11 oraz w Feedback Day 2.12

*Zaplanuj swoją kampanię crowdfundingową od A do Z pod okiem ekspertów!

3. Darmowy e-book: katalog platform crowdfundingowych „Pierwszy milion z crowdfundingu”

Organizator przygotował też e-booka, z którego dowiesz się nie tylko jakie platformy są dostępne na rynku, ale otrzymasz też solidną dawkę wiedzy o finansowaniu społecznościowym.

Pobierz e-booka za darmo ze strony