Wydarzenie BK: Stoisko firmy TextPartner

Data wydarzenia:
4 Kwiecień, 2017 - 09:00 - 14:00

Biegle władasz językiem angielskim lub niemieckim, a pisanie poprawną polszczyzną sprawia Ci przyjemność? Sprawdź jak odnajdziesz się w roli tłumacza! Odwiedzając stoisko firmy TextPartner będziesz mógł dowiedzieć się więcej na temat firmy oraz oferowanych możliwości zawodowych.

CO? – stoisko firmy TextPartner
KIEDY? – 4 kwietnia 2017 r., godz. 9:00 - 14:00
GDZIE?  - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas wydarzenia uczestnik będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat oferowanego przez firmę programu praktyk oraz stanowiska tłumacza. Ponadto, zasięgnie porady eksperta - jak zacząć swoją karierę. Zainteresowane osoby będą mogły zapisać się na bezpłatny test na tłumacza i sprawdzić jaki poziom językowy reprezentują.

TextPartner sp.j. jest dostawcą usług językowych dla klientów w Europie i USA. Oferuje także usługi DTP i poligraficzne dla firm działających w Polsce. Dla firmy ważna jest troska o drugiego człowieka, dlatego pomaga kształcić tłumaczy medycznych w Afryce.

Spotkanie skierowane jest głównie do studentów filologii germańskiej oraz angielskiej niemniej jednak osoby władające innymi językami są także mile widziane.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)