Wydarzenie BK: "Wielkie Badanie Kompetencji" w Cieszynie

Sprawdź poziom swoich kompetencji i dowiedz się, co możesz zrobić, by w pełni rozwinąć swój potencjał! Skorzystaj z testu 11 grudnia 2019r r. na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji. Stoisko Biura Karier UŚ znajdziesz w holu głównego budynku.

CO? – Wielkie Badanie Kompetencji
KIEDY? – 11 grudnia 2019 r., godz. 9:00 - 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski , Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji, hol (koło bankomatu)
(Cieszyn, ul. Bielska 62)

Jesteś ciekaw, jakich kompetencji oczekują pracodawcy? Nie czekaj i przekonaj się już dziś! Sprawdź, na jakim poziomie przejawiasz poszczególne z nich i dowiedz się, co możesz zrobić, by w pełni rozwinąć swój potencjał!

Na kompetencje składają się wiedza, umiejętności i postawy. To dzięki nim możesz wykonywać powierzone zadania sprawnie i skutecznie. Wysoko rozwinięte stanowią zdolność do aktywnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym.

Wykonanie testu czterech kompetencji: komunikatywności, myślenia analitycznego, współpracy w zespole i inteligencji emocjonalnej zajmuje około 20 minut. Jeśli masz sprecyzowane plany zawodowe, możesz poprosić o udostępnienie testu dla profilu kompetencji pożądanych na Twoim przyszłym stanowisku pracy.

Test możesz wykonać na laptopie udostępnionym przez Biuro Karier UŚ albo na swoim urządzeniu mobilnym.

Biuro Karier działa z myślą o studentach i absolwentach Uniwersytetu Śląskiego na rynku pracy. Naszym celem jest szeroko pojęte wspieranie rozwoju ich kariery zawodowej.

"Wielkie Badanie Kompetencji" przeznaczone jest dla wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału studentów ostatnich lat przygotowujących się do wejścia na rynek pracy.

ZAPISY
Zgłoszenia bezpośrednio na stoisku Biura Karier UŚ.

*

"Wielkie Badanie Kompetencji" realizowane jest w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".