LICENCJAT I CO DALEJ? - szkolenia, doradztwo, informacje

Data wydarzenia:
11 Marzec, 2013 - 08:00 - 15 Marzec, 2013 - 15:30

"LICENCJAT I CO DALEJ?"  tttt    to wydarzenie dedykowane szczególnie studentom ostatniego roku studiów licencjackich, którzy mają wątpliwości dotyczące tego jak pokierować swoją zawodową przyszłością. Wszystkie wydarzenia w ramach akcji zostały zaplanowane tak, by uczestnicy mieli możliwość uzyskania jak najbardziej profesjonalnej wiedzy w ramach interesujących ich ścieżek rozwoju kariery.

Akcja obejmowała będzie bezpłatne porady doradców kariery, możliwość udziału w testach kompetencji zawodowych, oraz profesjonalne szkolenia z tematów związanych z poruszaniem się po rynku pracy, pracą za granicą, przedsiębiorczością i planowaniem kariery.

Swoją wiedzą podzielą się ze studentami przedstawiciele takich organizacji jak: Firma Work Express, Firma Personnel Solutions, Państwowa Inspekcja Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Doradcy sieci EURES z WUP w Katowicach, Młodzieżowe Centrum Kariery przy OHP w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu, Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Jednym z wydarzeń w ramach akcji będzie też Jarmark Możliwości, podczas którego na stoiskach informacyjnych będzie można skonsultować wątpliwości związane z kryteriami przyjęć na studia drugiego stopnia, a także te związane z wyjazdem za granicę, zakładaniem własnej firmy, prawem pracy i efektywną autoprezentacją w procesie poszukiwania pracy. Fachowych informacji podczas Jarmarku będą udzielać między innymi: Państwowa Inspekcja Pracy, Dział Kształcenia UŚ, Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wraz z doradcami sieci Eures i inni.

Jarmark odbędzie się 13 marca 2013 roku, na deptaku przy ulicy Bankowej w Katowicach, w godzinach 10.00 – 13.00.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach, spotkaniach z doradcą kariery i testach kompetencji zawodowych jest dokonanie telefonicznego zapisu – (32) 359 - 20 - 32, 359 - 19 - 82.  Zapisy rozpoczynają się 20 lutego 2013 roku.

Wszystkie wydarzenia w ramach akcji Licencjat i co dalej? odbędą się w dniach 11 – 15 marca 2013 roku.

Udział w Jarmarku Możliwości nie wymaga dokonywania zapisu.

Szczegółowy harmonogram szkoleń znajduje się tutaj.

Szczegółowy harmonogram doradztwa zawodowego znajduje się tutaj.

Opis szkoleń znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.6 (8 votes)