Zapraszamy na cykl spotkań online z ekspertami UBS!

Studiujesz finanse i rachunkowość, prawo i administrację albo matematykę lub kierunki IT? A może masz smykałkę do języków obcych? Bez względu na to, czy bliżej Ci do umysłu humanistycznego, czy ścisłego, kariera w UBS może być dla Ciebie! Weź udział w online’owych spotkaniach z ekspertami firmy i dowiedz się jaką ścieżkę kariery może zaoferować Ci globalna instytucjia finansowa oraz jakie ciekawe projekty możesz mieć okazję realizować w swojej pracy.

CO? - Wydarzenie "Reimagine banking with UBS" (#business edition oraz #tech editon)
KIEDY? - 27 października br. oraz 5 listopada br., godz. 18:00
GDZIE? - Online za pośrednictwem platformy Webex

Weź udział w online’owych spotkaniach z ekspertami firmy i dowiedz się jaką ścieżkę kariery może zaoferować Ci globalna instytucjia finansowa oraz jakie ciekawe projekty możesz mieć okazję realizować w swojej pracy. Warto skorzystać i dowiedzieć się więcej o UBS od samych jej pracowników oraz zgłębić co nieco temat projektów, które realizowane są w poszczególnych departamentach firmy.

UBS to jedna z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują ramię w ramię z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata. Na co dzień zapewnia firmie wsparcie w zakresie realizacji projektów i rozwiązań najwyższej jakości.

Praca w UBS to ciekawe, również globalne, projekty i najwyższa jakość. Gama realizowanych zadań jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i zarządzanie projektami. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Pracownikom oferowane jest wspierające, różnorodne i pełne wyzwań środowisko pracy.

Dla studentów kierunków: finanse, rachunkowość, prawo i administracja, kierunki IT oraz filologie obce. Bez względu na to, czy bliżej Ci do umysłu humanistycznego, czy ścisłego, kariera w UBS może być dla Ciebie!

Zapisy na oba wydarzenia już ruszyły! Więcej informacji wraz z możliwością rejestracji znaleźć można w załączonych ulotkach oraz pod poniższymi linkami:

Głodny wiedzy? Pełną listę eventów online oferowanych przez UBS studentom w Europie i na świecie znajdziesz TUTAJ.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)