Zostań koordynatorką Klubu KPMG Step Ahead

Klub KPMG Step Ahead skierowany jest do studentek, które świadomie planują swoją ścieżkę kariery. Jeśli chcesz poszerzać swoje kompetencje i potrafisz zmotywować się do ciągłego rozwoju, zostań jedną z Koordynatorek Klubu! Rekrutacja trwa do 16 czerwca 2019 r.

CO? - rekrutacja koordynatorek Klubu KPMG Step Ahead
APLIKACJA DO: 16 czerwca 2019 r.

Współtworzeniem Klubu Step Ahead z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji koordynatorki studenckie. To kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią rozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki. Rozpoczęła się rekrutacja koordynatorek na rok akademicki 2019/2020!

Korzyści z pełnienia funkcji koordynatorki Klubu:

• 2 certyfikowane szkolenia merytoryczne,
  • 3 e-learningi rozwijające kompetencje pożądane na rynku pracy,
  • możliwość dofinansowania projektu studenckiego, zgłoszonego w ramach comiesięcznego konkursu zachęcającego do realizacji studenckich inicjatyw związanych z obszarem działalności KPMG,
  • publikacje w magazynie Step Ahead,
  • indywidualne spotkania z ekspertami KPMG podczas wspólnych lunchy,
  • networking z kobietami biznesu oraz budowanie biznesowej sieci kontaktów,
  • bilety do teatru dające możliwość udziału w życiu kulturalnym,
  • voucher na konsultację w zakresie makijażu biznesowowego budującą świadomość własnego wizerunku,
  • spersonalizowane prezenty świąteczne wręczane na podstawie przesłanych listów marzeń,
  • certyfikat pełnienia funkcji koordynatorki Klubu Step Ahead.

Obowiązki koordynatorki Klubu:

• promowanie działalności Klubu w swoim regionie,
  • realizacja projektów promocyjnych przy współpracy z działem marketingu i komunikacji KPMG,
  • reprezentacja Klubu w środowisku akademickim oraz podczas wydarzeń organizowanych przez Klub,
  • współredagowanie magazynu dla studentów „Step Ahead”,
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych Klubu na uczelniach wyższych,
  • uczestnictwo w spotkaniach pogłębiających wiedzę o firmie KPMG oraz działalności Klubu.

Klub Step Ahead powstał z myślą o młodych i ambitnych kobietach chcących zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Jednak Step Ahead to również klub otwarty dla wszystkich, którym bliskie są tematy równouprawnienia płci – zarówno w życiu jak i w biznesie. Klub łączy ludzi, których wyróżnia idea równości i przeciwdziałania dyskryminacji społecznej.

Jaka studentka może zostać koordynatorką Klubu Step Ahead?

• I, II, III roku studiów pierwszego stopnia lub I, II, III, IV roku jednolitych studiów magisterskich studiująca kierunki ekonomiczne, prawnicze, zarządzanie, finanse lub inne nauki ścisłe,
  • z uczelni w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi,
  • zaangażowana w różnego rodzaju stowarzyszenia, organizacje studenckie lub koła naukowe,
  • aktywna, kreatywna, komunikatywna, wykazująca cechy dobrego lidera,
  • zarażająca pasją i chęcią do rozwoju inne kobiety,
  • zainteresowana podjęciem pracy w branży audytorsko-doradczej,
  • dobrze posługująca się językiem angielskim.

APLIKACJA
Jak wziąć udział w rekrutacji?

1. Zarejestruj się do Klubu Step Ahead poprzez formularz dostępny stronie.
  2. Pobierz formularz rekrutacyjny.
  3. Wypełniony formularz prześlij na: klubstepahead@kpmg.pl
  4. Przejdź pozytywnie weryfikację zgłoszenia i daj się poznać podczas telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
  5. Weź udział w obowiązkowym spotkaniu szkoleniowym koordynatorek.

Rekrutacja trwa do 16 czerwca 2019 r.