Zostań wolontariuszem fundacji Dr Clown!

Chcesz pomagać chorym dzieciom i wywoływać na ich twarzach uśmiech? Już dziś dołącz do zespołu wolontariuszy fundacji Dr Clown! Smutek można leczyć!

CO? - wolontariat w Fundacji Dr Clown
APLIKACJA DO: cały rok

O WOLONTARIACIE
Celem wolontariatu jest wywołanie uśmiechu na twarzach chorych - szczególnie dzieci, a misją przekonanie, że smutek można leczyć.
Wolontariusze obowiązkowo z czerwonym noskiem odwiedzają małych pacjentów szpitali dziecięcych sprawiając, że na twarzach dzieci gości uśmiech. Poprzez zabawę likwiduje się stres spowodowany nietypową i trudną sytuacją związaną z pobytem w szpitalu.
Poszukiwani wolontariusze na terenie miast: Katowice, Tychy, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Bytom i Tarnowskie Góry.

Skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat, posiadają dobry stan zdrowia, książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych oraz przede wszystkim UŚMIECH :)

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: wolontariat.slask@drclown.pl lub telefoniczny: 784 399 247.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)