Oferty pracy i praktyk

Poszukują Państwo pracownika lub praktykanta? Doskonałą możliwością zaprezentowania oferty pracy, stażu, praktyk czy wolontariatu jest zamieszczenie jej we współtworzonym przez nas serwisie www.biurokarier.edu.pl

O serwisie biurokarier.edu.pl

Serwis biurokarier.edu to bezpłatna, międzyuczelniana platforma, współtworzona przez Uniwersytety: Śląski, Warszawski, opolski, Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Mikołaja Kopernika w Toruniu. Oznacza to, że Państwa oferta dotrze do studentów i absolwentów wszystkich wymienionych uczelni - uciążliwe publikowanie tej samej oferty w wielu miejscach stało się zbędne!

W jaki sposób oferta dociera do kandydatów?

W momencie, w którym umieszczą Państwo ofertę w serwisie, zostanie ona automatycznie rozesłana do osób, które będą spełniać wymagania w niej zawarte. Dodatkowo, na Państwa prośbę e-mailową możemy rozpowszechnić ofertę na wybranych Wydziałach Uniwersytetu Śląskiego (tylko w czasie trwania roku akademickiego).

W jaki sposób zarejestrować się w serwisie?

W momencie rejestracji trafią Państwo pod opiekę jednego z partnerskich Biur Karier. Będzie to zależało od lokalizacji siedziby Państwa firmy. My odpowiadamy za województwo śląskie, łódzkie i świętokrzyskie. Opiekuni firm z siedzibą poza granicami Polski zostaną przypisani losowo.

Zapoznaj się z Instrukcją korzystania z serwisu >>>

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (8 votes)