Baza ofert i CV

W celu zamieszczenia oferty pracy, stażu czy praktyk zapraszamy Państwa do skorzystania z serwisu www.biurokarier.edu.pl
Jest to bezpłatna, międzyuczelniana platforma, dzięki której Państwa oferta dotrze do studentów i absolwentów wszystkich uczelni korzystających z serwisu. Uciążliwe publikowanie tej samej oferty w wielu miejscach stało się zbędne!

Serwis biurokarier.edu.pl pozwala na szybkie zamieszczanie ofert, a także rozpowszechnienie ich na wybranych wydziałach Uniwersytetu (tylko w czasie trwania roku akademickiego) - dowiedz się więcej.

Rozwiązania zastosowane w serwisie ułatwią Państwu publikację oferty, a także pomogą skuteczniej selekcjonować kandydatów. Pozwoli na to wykorzystanie zawartości Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że informacje dotyczące przebiegu studiów poszczególnych kandydatów będą autentyczne.

W momencie rejestracji trafią Państwo pod opiekę jednego z partnerskich Biur Karier. Będzie to zależało od lokalizacji siedziby Państwa firmy. My odpowiadamy za województwo śląskie, łódzkie i świętokrzyskie. Opiekuni firm z siedzibą poza granicami Polski zostaną przypisani losowo.

Zapoznaj się z Instrukcją korzystania z serwisu

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.3 (7 votes)