Realizowane

REALIZOWANE PROJEKTY

  • "Studia i co dalej? - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" - celem projektu jest podniesienie jakości i rozwój usług świadczonych przez Biuro Karier poprzez wsparcie w okresie trwania projektu studentów i studentek w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy. Projekt trwa do 31 stycznia 2021 r. Więcej informacji na stronie projektu. 

REALIZOWANE WYDARZENIA

  • "Akademia Rozwoju Kariery" - celem Akademii jest szkolenie się przez studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w najbardziej pożądanych przez pracodawców obszarach, takich jak: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, przedsiębiorczość. Akademia odbywa się corocznie od czerwca do września. Więcej informacji na stronie Biura.
  • "Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" - celem wolontariatu jest uzyskanie doświadczenia zawodowego przez studentów i absolwentów prawa, psychologii, pedagogiki, pracy socjalnej i socjologii. Nabór do wolontariatu odbywa się corocznie w grudniu/styczniu. Więcej informacji na stronie Biura.
  • Mobilne Targi Kariery - "Szybki Szpil, Gibka Gra" - celem targów są spotkania studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego z przedstawicielami czołowych pracodawców w województwie śląskim. Wydarzenia realizowane są na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu Śląskiego w roku 2018 i 2019. Więcej informacji na stronie Biura.
Twoja ocena: Nic Średnia: 4.8 (12 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego