Szkolenia i warsztaty

Czego dotyczą szkolenia i warsztaty?

Szkolenia oferowane przez Biuro dotyczą zagadnień związanych z rynkiem pracy i szeroko rozumianych umiejętności "miękkich". Zajęcia są prowadzone przez naszych pracowników, specjalistów zewnętrznych lub pracodawców. Informacje na temat najbliższych szkoleń możesz znaleźć w newsach na stronie głównej BK. 

 


Kto może skorzystać z oferty szkoleń i warsztatów?

Szkolenia są skierowane - przede wszystkim - do studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) Uniwersytetu Śląskiego. Studenci innych uczelni oraz zatrudnieni absolwenci są wpisywani na listę rezerwową i - w przypadku wolnych miejsc - informowani o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu dzień wcześniej. Udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Biuro Karier jest bezpłatny.


Jak zapisać się na szkolenie/warsztat?

Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: (32) 359 19 82, w godzinach otwarcia Biura Karier, tj. od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30. Zapisy ruszają na 7 dni przed planowanym szkoleniem - decydująca jest kolejność zgłoszeń. Na dzień przed szkoleniem zespół Biura Karier telefonuje w celu potwierdzenia obecności uczestnika i informuje o ewentualnej możliwości udziału w szkoleniu osoby z listy rezerwowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.1 (65 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego