Baza ofert i CV

Czym jest serwis biurokarier.edu.pl?
Serwis biurokarier.edu.pl to internetowa platforma z ofertami pracy, praktyk i staży oraz możliwością przygotowania swojego profesjonalnego profilu zawodowego. Serwis zawiera oferty opublikowane nie tylko w Biurze Karier UŚ, ale również w kilku innych uczelniach. Dzięki temu jest ich o wiele, wiele więcej...


Kto może zarejestrować się w serwisie?
Serwis jest skierowany do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Uniwersytetu Warszawskiego.


Jak zarejestrować się w serwisie?

Przebieg procedury rejestracyjnej  zależy od tego, jaki status posiadasz - status studenta czy status absolwenta. Jeśli posiadasz oba te statusy jednocześnie, to kieruj się procedurą rejestracji dla studentów. 

Chcę się zarejestrować, jestem:

studentem

absolwentem

Użytkowanie serwisu proponujemy rozpocząć od uzupełnienia swojego profilu zawodowego, ponieważ pracodawcy mają możliwość przeszukiwania profili zawodowych kandydatów. Warto pamiętać o możliwości wykorzystania zawartości Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS). Pozwoli to wzbogacić swój profil o wybrane informacje na temat przebiegu studiów (np. przedmioty, które ukończyłeś, tytuł pracy dyplomowej). Opcja ta jest jednak dostępna tylko dla osób, które rozpoczęły studia nie wcześniej niż w 2004 roku.

Więcej informacji nt. funkcjonowania serwisu znajdziesz w Instrukcji korzystania z serwisu.Uwaga! W przypadku chęci odbycia praktyk nieobowiązkowych w przedsiębiorstwie należy skorzystać ze wzoru umowy o praktyki absolwenckie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (18 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego