II Warsztaty Robotyczne Fabryki Innowacji

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów – PIAP w Warszawie zaprasza studentów kierunków technicznych na II Warsztaty Robotyczne Fabryki Innowacji.

Tegoroczna tematyka to nowoczesne kierunki i rozwiązania w robotyce i automatyce. Partnerem projektu jest Uniwersytet Obuda (dawniej Politechnika w Budapeszcie - http://www.uni-obuda.hu).

Warsztaty odbędą się w dniach 16-17 listopada 2010 roku w Budapeszcie w kampusie Uniwersytetu Obuda.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator zapewnia dojazd autokarem na linii Warszawa-Budapeszt, noclegi i wyżywienie. Liczba miejsc ograniczona.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przyjęto następujące kryteria wyboru uczestników:

• dobra znajomość języka angielskiego – min. na poziomie B2 (FCE) – zajęcia odbędą się wyłącznie w języku angielskim,
  • status studenta kierunku technicznego wszystkich typów uczelni. Pierwszeństwo mają studenci robotyki i automatyki (ze względu na tematykę warsztatów).

Zgłoszenia prosimy kierować e-mailem na adres fabrykainnowacji@piap.pl  do 4 listopada 2010 roku.

Prosimy o uzasadnienie w kilku zdaniach w j. angielskim dlaczego chcą Państwo wziąć udział w warsztatach.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania znajduje się na stronie projektu www.fabrykainnowacji.edu.pl.

Projekt Fabryka innowacji – popularyzacja osiągnięć nauki wśród młodych inżynierów jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.