Konkurs „Grasz o staż” wystartował!

Informujemy, iż ruszyła 16. edycja konkursu „Grasz o staż”, w którym uczestnicy mają szanse na zdobycie cennego doświadczenia podczas płatnych praktyk.

W konkursie uczestnicy mają możliwość wyboru staży z takich dziedzin, jak biotechnologia, analiza finansowa, nieruchomości, BHP, komunikacja, marketing, kampanie on-line, PR, badania konsumenckie, energetyka, elektroenergetyka, gazownictwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwiązania IT, CRM, logistyka, prawo, obsługa klienta, sprzedaż, telekomunikacja, rachunkowość oraz zarządzanie projektami.

Konkurs skierowany jest do:

- studentów III, IV i V roku,

- studentów III roku studiów licencjackich lub inżynierskich,

- studentów I i II roku magisterskich studiów uzupełniających,

- absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30 roku życia.

Do wygrania są staże na terenie całej Polski – min. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie czy też Krakowie.

Aby wygrać jeden z ponad 220 staży należy zarejestrować się na stronie internetowej konkursu – www.grasz.pl – wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pełni rolę CV, a następnie rozwiązać jedno, dwa lub trzy zadania do wyboru z 87 opublikowanych na stronie.

Na zgłoszenia uczestnicy mają czas do 4 kwietnia do godziny 23:59.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale również atrakcyjne nagrody:

•  tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii,
  •  kurs Akademii Komunikacji Marketingowej,
  •  wiele studiów podyplomowych m.in. Master of Science in Information Technology,
  •  szkolenia biznesowe,
  •  kursy językowe,
  •  prenumeraty czasopism,
  •  nagrody książkowe.

Szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna jest na stronie internetowej www.grasz.pl.