VI Dzień Otwarty Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na VI Dzień Otwarty organizowany przez Forum Młodych. Podczas Dni Otwartych uczestnicy mają szansę poznać ciekawe, pełne pasji osoby a także odbyć bezpośrednią rozmowę z gośćmi panelu dyskusyjnego, jak również poznać instytucję, jaką jest Regionalna Izba Gospodarcza.

VI Dzień Otwarty Forum Młodych odbędzie się

17 LISTOPADA 2010 r. w godzinach od 10.00 do 15.00
w siedzibie Izby (ul. Opolska 15, Katowice)

W tegorocznej edycji  w planie Dnia Otwartego znajdują się:

• PANEL DYSKUSYJNY- „ Proaktywność i przedsiębiorczość kluczem do bram współczesnego biznesu”.

Zaproszeni eksperci:

- Bogusława Niewęgłowska -  Prezes Klubu Forum Obywatelskiego Rozwoju w Katowicach,
- Radosław Kandzia – Dyrektor  Śląskich Inkubatorów Przedsiębiorczości,
- Tomasz Huzarewicz - Dyrektor Biura Marketingu Kompanii Węglowej SA,
- Marek Kubajak – Dyrektor Regionu Południowego BGŻ S.A.

Podczas dyskusji postaramy się znaleźć odpowiedzi, m.in. na następujące pytania: czym jest proaktywność, czy i w jakie działania warto się angażować, by osiągnąć sukces zawodowy i prywatny,  czy warto być przedsiębiorczym, czy warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji?

Liczymy na żywą wymianę zdań pomiędzy ekspertami i uczestnikami panelu
oraz zapraszamy do rozmów kuluarowych.

• SZKOLENIA

Prowadzone przez specjalistów, którzy w prosty i przejrzysty sposób poruszą następujące tematy:

Zostań Rockefeller`em za unijne pieniądze – zbiór praktycznych informacji dotyczących formy prowadzenia działalności gospodarczej, zakładania firmy oraz możliwości wykorzystania środków unijnych przy zakładaniu oraz rozwijaniu działalności.

Prowadzący: Tomasz Grelak - specjalista ds. doradztwa i funduszy europejskich RIG w Katowicach.

Sukces w karierze – czyli jak budować osobistą markę.

Prowadzący: Andrzej Pyzik - szkoleniowiec, doradca Biura Karier Forum Młodych RIG w Katowicach.

Poszukiwany! Poszukiwana! czyli w jakie umiejętności warto zainwestować, by bez problemu odnaleźć się na rynku pracy oraz jakich pracowników poszukują obecnie firmy.

Prowadzący: Renata Stejskal - pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością RIG w Katowicach, dyrektor ds. dydaktyki Katowickiej Szkoły Menedżerów INTERDONT Sp. z o.o.

Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym, wybranym szkoleniu – należy wybrać warsztat podczas rejestracji.

Dla uczestników szkoleń przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.

Do pobrania: Ramowy plan Dnia Otwartego

REJESTRACJA

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapisy dokonywane będą  drogą e-mailową: projektyfm@rig.katowice.pl, w temacie maila należy wpisać „Dzień Otwarty” i zamieścić w treści: imię i nazwisko, nazwę uczelni, numer telefonu, adres e-mail oraz temat wybranego warsztatu.

Rejestracja trwa do godziny 23.59 w dniu 15 listopada (poniedziałek) 2010 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kokon@rig.katowice.pl,
bądź kontaktować się telefonicznie: 032 781 49 93

Wszyscy uczestnicy biorący udział w Dniu Otwartym uzyskają honorowane przez Uczelnie zwolnienia z zajęć.