1. Zgromadzenie Strategiczne Sojuszu Transform4Europe

Chcesz dowiedzieć się jakie działania realizowane są w ramach projektu Transform4Europe? Weź udział w Zgromadzeniu Strategicznym Sojuszu, które odbędzie 3 grudnia 2021 r. w formie online.

CO? - 1. Zgromadzenie Strategiczne Sojuszu Transform4Europe
KIEDY? – 3 grudnia 2021 r., w godz. 9.00 – 10.45
GDZIE? - online

Trwająca już ponad rok współpraca w ramach sojuszu Transform4Europe to wiele wspólnych działań i inicjatyw oraz spotkań – zarówno w przestrzeni online, jak i na miejscu, w uniwersytetach partnerskich.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w 1. Zgromadzeniu Strategicznym Sojuszu Transform4Europe.
Podczas spotkania nie tylko uczcimy rocznicę współpracy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z innymi  uczelniami, lecz również opowiemy o tym, co już wspólnie osiągnęliśmy. Znakomici prelegenci zaprezentują stan prac w projekcie i odpowiedzą na pytania, które może zadać każdy, kto chce się dowiedzieć więcej o działaniach i planach sojuszu.

Program wydarzenia.

Na pytania organizator oczekuje do 1 grudnia 2021 roku. Pytania można kierować na adres e-mail: transform4europe@uni-saarland.de.
Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)