Projekty

Shesnnovation Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoim marzeniem jest założenie własnej firmy? Masz innowacyjny pomysł i pasję, ale... brakuje Ci pewności siebie? A gdybyś mogła skorzystać z podpowiedzi doświadczonej mentorki – kobiety, która już odniosła sukces w biznesie? Gdyby zaoferowano Ci wsparcie organizacyjne i merytoryczne? Twoje marzenie stałoby się rzeczywistością! Rusza pierwsza w Polsce startupowa akademia adresowana do kobiet: ​Shesnnovation Academy. Zaaplikuj, by stać się jej częścią!

Bezpłatny projekt językowy "Nowe Kwalifikacje"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zwiększ wartość swojego CV z Certyfikatem enPro A1-C2! Zdobądź bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, ucz się angielskiego, zdaj egzamin i odbierz międzynarodowy dokument potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego! 

Experience Work Day w Adecco

Pokaż w kalendarzu: 
0

Po raz kolejny w Polsce, globalny Experience Work Day odbędzie się 16 października 2019 r. Adecco szuka stażystów do swoich oddziałów w 9 polskich miastach. Spróbuj swoich sił. Aplikuj już dziś! 

Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Weź udział w XI edycji ogólnopolskiego projektu HELPERS’ GENERATION organizowanego przez Fundację DKMS – pomagaj chorym na nowotwory krwi i zdobywaj umiejętności liderskie cenione przez pracodawców. 

"INFOdoradca+" - informacje o zawodach

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się kim jest andragog? Jakie obowiązki spoczywają na audytorze środowiskowym? Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz się przekwalifikować poznaj szczegółowe informacje o zawodach na stronie INFOdoradca+. 

W czerwcu sprawdź swoje kompetencje

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wykorzystać wolny czas w wakacje na doskonalenie swoich kompetencji? Zacznij od sprawdzenia ich poziomu. Wykonaj test on-line i odbierz raport wyników w Biurze Karier!

 

 

 

Akademia Liderów XXI wieku

Data wydarzenia: 
1 Lipiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz kreować otaczającą Cię rzeczywistość i jednocześnie poznać swoje mocne strony? Nabyć kompetencje liderskie i zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem? To wszystko możesz osiągnąć w ramach "Akademii Liderów XXI wieku". Start już w lipcu!

 

 

Wydarzenie BK: Wakacyjne doradztwo kariery!

Data wydarzenia: 
10 Czerwiec, 2019 (Cały dzień) - 30 Wrzesień, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że latem mniej osób szuka pracy, więc masz mniejszą konkurencję na rynku? Wbrew pozorom nie ma sezonu ogórkowego w rekrutacji – spotkaj się z naszym doradcą kariery i zdobądź wymarzoną pracę lub zaplanuj swoją karierę! Jesteśmy dostępni całe wakacje.
 

 

Projekt "Nowe perspektywy dla młodych!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem i szukasz dla siebie zatrudnienia? Jesteś bezrobotny lub pracujesz na umowę krótkoterminową lub cywilno-prawną? Chcesz podnieść swoje kompetencje i poprawić sytuację na rynku pracy? Skorzystaj z projektu "Nowe perspektywy dla młodych!"

 

 

EY #NextWave Data Science #Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pasjonatem #datascience? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i wygrać ciekawe nagrody? EY zaprasza wszystkich specjalistów do wzięcia udziału w wyzwaniu EY #NextWave Data Science #Challenge -  zróbmy coś dobrego dla świata! 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego