Akademia kompetencji językowych i komputerowych

Zdobądź dodatkowe umiejętności komputerowe lub językowe! Recon Consulting sp. z o. o. prowadzi nabory na bezpłatne szkolenia on-line z zakresu: Photoshop, Wordpress, Corel, ECDL, a także języków angielskiego i niemieckiego. Projekt “Naprzeciw oczekiwaniom – akademia kompetencji językowych i komputerowych” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt „ABSOLWENT→PRACA→STABILIZACJA”

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno - Gospodarczego "KLUCZ" oferuje kompleksowe wsparcie niepełnosprawnych studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych w wejściu na rynek pracy. Dowiedz się więcej!

Pierwsze spotkanie w ramach projektu "Rzecznicy Talentów"

Już 29 października 2020 r. odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej edycji projektu Rzecznicy Talentów. Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły? Tego wszystkiego dowiesz się podczas spotkania.

Wymarzona praca dla absolwenta z niepełnosprawnością

Skorzystaj z cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym. Wspólnie wyznacz dalszą ścieżkę udziału w projekcie: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy, wsparcie pośrednika pracy i coacha. Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Granty na innowacje społeczne!

Masz pomysł na innowacje odpowiadające na potrzeby osób o szczególnych potrzebach? A może po prostu chcesz kształtować otaczającą Cię rzeczywistość? Skorzystaj z grantu oferowanego przez Inkubator Innowacji Społecznych Generator Dostępności.

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami. Weź udział w "Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+" - warsztatach ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie.

Projekt "Certyfikat dla ucznia za darmo"

Chcesz zbadać swoją wiedzę z zakresu wymagań norm dedykowanych do systemów zarządzania? Przystąp do projektu "Certyfikat ISO dla Ucznia za darmo!".

Program dofinansowań projektów studenckich "Step Higher"

Skorzystaj z programu dofinansowania projektów studenckich w ramach działalności Klubu Step Ahead! Jeśli masz głowę pełną pomysłów i planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub zrealizować projekt naukowy nawiązujący do działalności KPMG, to zgłoś go w programie Step Higher!

Shesnnovation Academy

Twoim marzeniem jest założenie własnej firmy? Masz innowacyjny pomysł i pasję, ale... brakuje Ci pewności siebie? A gdybyś mogła skorzystać z podpowiedzi doświadczonej mentorki – kobiety, która już odniosła sukces w biznesie? Gdyby zaoferowano Ci wsparcie organizacyjne i merytoryczne? Twoje marzenie stałoby się rzeczywistością! Rusza pierwsza w Polsce startupowa akademia adresowana do kobiet: ​Shesnnovation Academy. Zaaplikuj, by stać się jej częścią!

Bezpłatny projekt językowy "Nowe Kwalifikacje"

Zwiększ wartość swojego CV z Certyfikatem enPro A1-C2! Zdobądź bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, ucz się angielskiego, zdaj egzamin i odbierz międzynarodowy dokument potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego!