Projekty

"INFOdoradca+" - informacje o zawodach

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się kim jest andragog? Jakie obowiązki spoczywają na audytorze środowiskowym? Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz się przekwalifikować poznaj szczegółowe informacje o zawodach na stronie INFOdoradca+. 

W czerwcu sprawdź swoje kompetencje

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wykorzystać wolny czas w wakacje na doskonalenie swoich kompetencji? Zacznij od sprawdzenia ich poziomu. Wykonaj test on-line i odbierz raport wyników w Biurze Karier!

 

 

 

Akademia Liderów XXI wieku

Data wydarzenia: 
1 Lipiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz kreować otaczającą Cię rzeczywistość i jednocześnie poznać swoje mocne strony? Nabyć kompetencje liderskie i zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem? To wszystko możesz osiągnąć w ramach "Akademii Liderów XXI wieku". Start już w lipcu!

 

 

Wydarzenie BK: Wakacyjne doradztwo kariery!

Data wydarzenia: 
10 Czerwiec, 2019 (Cały dzień) - 30 Wrzesień, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że latem mniej osób szuka pracy, więc masz mniejszą konkurencję na rynku? Wbrew pozorom nie ma sezonu ogórkowego w rekrutacji – spotkaj się z naszym doradcą kariery i zdobądź wymarzoną pracę lub zaplanuj swoją karierę! Jesteśmy dostępni całe wakacje.
 

 

Projekt "Nowe perspektywy dla młodych!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem i szukasz dla siebie zatrudnienia? Jesteś bezrobotny lub pracujesz na umowę krótkoterminową lub cywilno-prawną? Chcesz podnieść swoje kompetencje i poprawić sytuację na rynku pracy? Skorzystaj z projektu "Nowe perspektywy dla młodych!"

 

 

EY #NextWave Data Science #Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pasjonatem #datascience? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i wygrać ciekawe nagrody? EY zaprasza wszystkich specjalistów do wzięcia udziału w wyzwaniu EY #NextWave Data Science #Challenge -  zróbmy coś dobrego dla świata! 

Projekt "Szansa na sukces!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dokonać zmian w swoim życiu zawodowym? Mieszkasz na terenie województwa śląskiego? Weź udział w projekcie „Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych”. 

Projekt "Od studenta do specjalisty"

Data wydarzenia: 
2 Listopad, 2018 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Masz orzeczenie o niepełnosprwaności? Poszukujesz pracy? Projekt "Od studenta do specjalisty" śpieszy z pomocą i oferuje m.in. płatne staże. Aplikacja już trwa! 

Promocja projektu „Job Shadowing - Cień Szansy” na WNS

Data wydarzenia: 
4 Kwiecień, 2019 - 10:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie bierz pracy w ciemno! Chcesz dowiedzieć się jak to jest pracować na wymarzonym stanowisku? Przez kilka dni "być cieniem" jednej z kluczowych osób w prestiżowych organizacjach i przeżywać to co ona? Dowiedz się więcej na temat projektu „Job Shadowing - Cień Szansy” od jego twórców. Spotkaj przedstawicieli Organizacji Studenckiej PANEUROPA 4 kwietnia 2019 r. na Wydziale Nauk Społecznych.
 

Projekt EEC - Liderzy przyszłości - oferta współpracy dla studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Projekt EEC - Liderzy przyszłości" zaprasza studentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 13 - 15 maja 2019 roku.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego