Projekty

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami. Weź udział w "Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+" - warsztatach ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie.


 

Projekt "Certyfikat dla ucznia za darmo"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zbadać swoją wiedzę z zakresu wymagań norm dedykowanych do systemów zarządzania? Przystąp do projektu "Certyfikat ISO dla Ucznia za darmo!".


 

 

Program dofinansowań projektów studenckich "Step Higher"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Skorzystaj z programu dofinansowania projektów studenckich w ramach działalności Klubu Step Ahead! Jeśli masz głowę pełną pomysłów i planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub zrealizować projekt naukowy nawiązujący do działalności KPMG, to zgłoś go w programie Step Higher!


 

Shesnnovation Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoim marzeniem jest założenie własnej firmy? Masz innowacyjny pomysł i pasję, ale... brakuje Ci pewności siebie? A gdybyś mogła skorzystać z podpowiedzi doświadczonej mentorki – kobiety, która już odniosła sukces w biznesie? Gdyby zaoferowano Ci wsparcie organizacyjne i merytoryczne? Twoje marzenie stałoby się rzeczywistością! Rusza pierwsza w Polsce startupowa akademia adresowana do kobiet: ​Shesnnovation Academy. Zaaplikuj, by stać się jej częścią!

Bezpłatny projekt językowy "Nowe Kwalifikacje"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zwiększ wartość swojego CV z Certyfikatem enPro A1-C2! Zdobądź bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, ucz się angielskiego, zdaj egzamin i odbierz międzynarodowy dokument potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego! 

Experience Work Day w Adecco

Pokaż w kalendarzu: 
0

Po raz kolejny w Polsce, globalny Experience Work Day odbędzie się 16 października 2019 r. Adecco szuka stażystów do swoich oddziałów w 9 polskich miastach. Spróbuj swoich sił. Aplikuj już dziś! 

Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Weź udział w XI edycji ogólnopolskiego projektu HELPERS’ GENERATION organizowanego przez Fundację DKMS – pomagaj chorym na nowotwory krwi i zdobywaj umiejętności liderskie cenione przez pracodawców. 

"INFOdoradca+" - informacje o zawodach

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się kim jest andragog? Jakie obowiązki spoczywają na audytorze środowiskowym? Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz się przekwalifikować poznaj szczegółowe informacje o zawodach na stronie INFOdoradca+. 

W czerwcu sprawdź swoje kompetencje

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wykorzystać wolny czas w wakacje na doskonalenie swoich kompetencji? Zacznij od sprawdzenia ich poziomu. Wykonaj test on-line i odbierz raport wyników w Biurze Karier!

 

 

 

Akademia Liderów XXI wieku

Data wydarzenia: 
1 Lipiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz kreować otaczającą Cię rzeczywistość i jednocześnie poznać swoje mocne strony? Nabyć kompetencje liderskie i zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem? To wszystko możesz osiągnąć w ramach "Akademii Liderów XXI wieku". Start już w lipcu!

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego