Projekty

Projekt "Ferie z ekonomią"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz na kierunku powiązanym z zagadnieniami ekonomicznymi i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi? Weź udział w projekcie edukacyjnym „Ferie z ekonomią” i poprowadź zajęcia z zakresu ekonomii dla gimnazjalistów z terenów wiejskich! 

Projekt „Praca? Lubię to!”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś bezrobotny? Nie wiesz jak zmienić ten stan? Weź udział w projekcie „Praca? Lubię to!” organizowanym przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. 
 

Projekt TOP Konstruktor

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się branżą przemysłową i aktualnie poszukujesz pracy? Weź udział w projekcie TOP Konstruktor.

 

Konkurs na projekt studencki "Ideas Loading"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które da odpowiedzi na ważne pytania? Nie wiesz, jak pozyskać fundusze na jego wykonanie? Zdobądź grant i wsparcie merytoryczne od KPMG!

 

 

IX edycja ogólnopolskiego projektu Helpers’Generation

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz aktywnie pomagać osobom chorym na nowotwory krwi? Zostań studenckim liderem i wygraj płatny staż w Fundacji DKMS!

 

 

 

Projekt wolontarystyczny

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Interesujesz się wolontariatem? Weź udział w projekcie "MOC_NGO - Silne organizacje, kompetentni liderzy i wolontariusze w podregionie tyskim", oferującym bezpłatne warsztaty oraz dofinansowanie projektów wolontarystycznych. 


 

"Szlifowanie diamentów, młodzież NEET brylantami na rynku pracy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą do 29 roku życia? Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Weź udział w projekcie pt. „Szlifowanie diamentów – Młodzież NEET z województwa śląskiego brylantami rynku pracy – II edycja”. 

Ambasador firmy Skanska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię działalność promocyjna? Firma Skanska zaprasza studentów do pełnienia roli jej ambasadora.

 

Wiosenny Inkubator Innowacji

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz ciekawy innowatorski pomysł na narzędzie, metodę czy rozwiązanie poprawiające sytuację zawodową osób 50+, młodych mających trudności z wejściem na rynek pracy czy osób niepełnosprawnych? Weź udział w projekcie Wiosenny Inkubator Innowacji.


 

Projekty "Młodzi na rynku pracy"

Data wydarzenia: 
8 Sierpień, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz mniej niż 30 lat? Szukasz nowych możliwości rozwoju? Skorzystaj z projektów "Młodzi na rynku pracy" w ramach programu POWER!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego