Projekty

Projekt EEC - Liderzy przyszłości - oferta współpracy dla studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Projekt EEC - Liderzy przyszłości" zaprasza studentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 13 - 15 maja 2019 roku.
 

4 edycja projektu "Kierunek Cieszyn"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szkolenie z Karty Oceny Rozwoju Psychoruchowego? Warsztat Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn? Szkolenie Animatorów? Bezpłatnie na Kampusie Cieszyńskim. Trwa nabór do czwartej edycji projektu "Kierunek Cieszyn", która startuje już 1 marca 2019 r.


 

Projekt GraduatON

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem szkoły wyższej lub uczysz się na ostatnim roku studiów? Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zostać atrakcyjnym kandydatem dla pracodawców? Międzynarodowa Fundacja "Reaxum" specjalnie dla Ciebie przygotowała projekt GraduatON.


 

Nabór do projektu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli jesteś osobą w wieku 24-29 lat, bezrobotną, uczącą się zaocznie oraz mieszkasz na terenie województwa śląskiego - zapisz się do projektu i zdobądź wysokiej, jakości szkolenia zawodowe, które umożliwią zdobycie kwalifikacji pożądanych na rynku pracy oraz prawo jazdy kategorii D.

 

 

Nabór do projektu "Paint the Future"

Pokaż w kalendarzu: 
0

AkzoNobel rozpoczyna projekt Paint the Future skierowany do start-upów i scale-upów z całego świata. Zespół ekspertów firmy we współpracy z KPMG przez najbliższe miesiące poszukiwać będzie najnowocześniejszych i najbardziej rewolucyjnych pomysłów z różnych zakątków globu, które mają szansę zrewolucjonizować przyszłość branży.

 

Projekt aktywizujący osoby niepełnosprawne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą niepełnosprawną? Aktualnie poszukujesz pracy? Zapraszamy do udziału w projekcie „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy”. 

Projekt dla programistów, grafików i administratorów

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Programista, grafik, administrator – kwalifikacje przyszłości!". Zapisz się na bezpłatne kursy kwalifikacyjne i zdobądź wymarzoną pracę.
 

Trwa nabór do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem potrzebującym wsparcia w poruszaniu się na rynku pracy i poszukiwaniu zatrudnienia? Chciałbyś podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!” i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia specjalistów!


 

Projekt "Social Network"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie IT, zarządzania, biznesu i marketingu? Weź udział w projekcie Social Network i uzyskaj dostęp do systemu PRO.Display!

 

 

 

Projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem i szukasz pracy? Skorzystaj ze wsparcia oferowanego w ramach projektu "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"!

 

 

 

 


CO? – projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"


O WYDARZENIU

Celem projektu „WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ – Szkolenia i staże szansą na start zawodowy absolwentów” jest ułatwienie startu zawodowego bezrobotnym/biernym zawodowo absolwentom uczelni wyższych poprzez m.in. doradztwo zawodowe, bezpłatne szkolenia zawodowe (w tym komputerowe), wsparcie psychologiczne, szkolenia z umiejętności miękkich oraz płatny, 3-miesięczny staż zawodowy, podczas którego uczestnicy zdobędą cenne doświadczenie.


O ORGANIZATORZE
Projekt jest realizowany przez firmę Competence - Training & Coaching.


DLA KOGO?

Projekt skierowany jest do absolwentów studiów I i II stopnia, którzy są w wieku 21-29 lat i zamieszkują tereny: m. Katowice, m. Sosnowiec, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jaworzno, m. Tychy oraz powiatów: będzińskiego i zawierciańskiego.

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego