Projekty

Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA i zdobądź wsparcie finansowe dla osób zakładających własną firmę. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych: absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatniego roku.

 

 

Projekt "Teka Absolwenta"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą niepełnosprawną? Znasz osobę niepełnosprawną? Pamiętaj, że w projekcie TEKA ABSOLWENTA – Technologia –Efektywność – Kompetencje – Aktywizacja osoby niepełnosprawne studiujące na ostatnim roku lub które ukończyły studia mogą uzyskać wsparcie w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery i zrobieniu pierwszego kroku w kierunku odpowiedniej pracy.

 

Studia doktoranckie: „Humanistyka cyfrowa”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz chodzić ścieżkami, którymi nikt dotąd nie podążał, a do tego marzy Ci się kariera naukowa? Wyślij swoje zgłoszenie na pionierskie studia doktoranckie „Humanistyka cyfrowa” organizowane przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk i Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych!

 

 

Projekt CrossEUWBA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie CrossEUWBA. CrossEUWomen Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy.

 

 

 

Szkolenia w ramach projektu "Youth Forum Leaders"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Projekt "Youth Forum Leaders" jest to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się 16, 23 oraz 30 czerwca 2018 r. w CINIBie. Będzie to ciąg 3-dniowych warsztatów dotyczących zarządzania finansami osobistymi, prowadzenia własnego biznesu i rozwijania umiejętności przywódczych. Projekt skierowany do młodych ambitnych ludzi do 30 roku życia.

 

Go4Poland - Wybierz Polskę!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Fundacja GPW z przyjemnością informuje, że trwa rekrutacja do III już edycji projektu "Go4Poland – Wybierz Polskę!". Projekt polega na poszukiwaniu wśród talentów do pracy w Polsce oraz wzmocnieniu współpracy środowiska biznesowego ze studentami. 

 

 

Szkolenie i staż "Grafik komputerowy lub Administrator baz danych"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Innowacyjne Centrum Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie "I Ty osiągniesz sukces w branży IT ", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

Doradcy na Waszych wydziałach!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wyznaczasz sobie ambitne cele, ale wciąż masz problem z ich realizacją? Pod okiem naszych doradców poznasz najlepsze sposoby realizacji planów. Poznaj harmonogram dyżurów doradców na Twoim wydziale i umów się już dziś na spotkanie!

 

 

Projekt "STUDIA I CO DALEJ"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pragniesz znaleźć pracę marzeń zaraz po studiach? Chciałbyś móc negocjować swoją pensję? Nie czekaj do zakończenie studiów. Już dziś umów się z naszym doradcą i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Aplikuj do projektu "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

 

 

Projekt: "I Ty osiągniesz sukces w branży IT"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ukończyłeś studia i chciałbyś zwiększyć swoją szansę znalezienia korzystnego zatrudnienia? Weź udział w projekcie "I Ty osiągniesz sukces w branży IT"!

 

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego