Projekt EEC - Liderzy przyszłości - oferta współpracy dla studentów

"Projekt EEC - Liderzy przyszłości" zaprasza studentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 13 - 15 maja 2019 roku.

4 edycja projektu "Kierunek Cieszyn"

Szkolenie z Karty Oceny Rozwoju Psychoruchowego? Warsztat Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn? Szkolenie Animatorów? Bezpłatnie na Kampusie Cieszyńskim. Trwa nabór do czwartej edycji projektu "Kierunek Cieszyn", która startuje już 1 marca 2019 r.

Projekt GraduatON

Jesteś absolwentem szkoły wyższej lub uczysz się na ostatnim roku studiów? Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zostać atrakcyjnym kandydatem dla pracodawców? Międzynarodowa Fundacja "Reaxum" specjalnie dla Ciebie przygotowała projekt GraduatON.

Nabór do projektu

Jeżeli jesteś osobą w wieku 24-29 lat, bezrobotną, uczącą się zaocznie oraz mieszkasz na terenie województwa śląskiego - zapisz się do projektu i zdobądź wysokiej, jakości szkolenia zawodowe, które umożliwią zdobycie kwalifikacji pożądanych na rynku pracy oraz prawo jazdy kategorii D.

Nabór do projektu "Paint the Future"

AkzoNobel rozpoczyna projekt Paint the Future skierowany do start-upów i scale-upów z całego świata. Zespół ekspertów firmy we współpracy z KPMG przez najbliższe miesiące poszukiwać będzie najnowocześniejszych i najbardziej rewolucyjnych pomysłów z różnych zakątków globu, które mają szansę zrewolucjonizować przyszłość branży.

Projekt aktywizujący osoby niepełnosprawne

Jesteś osobą niepełnosprawną? Aktualnie poszukujesz pracy? Zapraszamy do udziału w projekcie „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy”.

Projekt dla programistów, grafików i administratorów

"Programista, grafik, administrator – kwalifikacje przyszłości!". Zapisz się na bezpłatne kursy kwalifikacyjne i zdobądź wymarzoną pracę.

Trwa nabór do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!”

Jesteś absolwentem potrzebującym wsparcia w poruszaniu się na rynku pracy i poszukiwaniu zatrudnienia? Chciałbyś podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!” i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia specjalistów!

Projekt "Social Network"

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie IT, zarządzania, biznesu i marketingu? Weź udział w projekcie Social Network i uzyskaj dostęp do systemu PRO.Display!

Projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Jesteś absolwentem i szukasz pracy? Skorzystaj ze wsparcia oferowanego w ramach projektu "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"!

CO? – projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Celem projektu „WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ – Szkolenia i staże szansą na start zawodowy absolwentów” jest ułatwienie startu zawodowego bezrobotnym/biernym zawodowo absolwentom uczelni wyższych poprzez m.in. doradztwo zawodowe, bezpłatne szkolenia zawodowe (w tym komputerowe), wsparcie psychologiczne, szkolenia z umiejętności miękkich oraz płatny, 3-miesięczny staż zawodowy, podczas którego uczestnicy zdobędą cenne doświadczenie.

Projekt jest realizowany przez firmę Competence - Training & Coaching.

Projekt skierowany jest do absolwentów studiów I i II stopnia, którzy są w wieku 21-29 lat i zamieszkują tereny: m. Katowice, m. Sosnowiec, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jaworzno, m. Tychy oraz powiatów: będzińskiego i zawierciańskiego.