IX edycja ogólnopolskiego projektu Helpers’Generation

Chcesz aktywnie pomagać osobom chorym na nowotwory krwi? Zostań studenckim liderem i wygraj płatny staż w Fundacji DKMS!

Projekt wolontarystyczny

Chcesz pomagać innym? Interesujesz się wolontariatem? Weź udział w projekcie "MOC_NGO - Silne organizacje, kompetentni liderzy i wolontariusze w podregionie tyskim", oferującym bezpłatne warsztaty oraz dofinansowanie projektów wolontarystycznych.

"Szlifowanie diamentów, młodzież NEET brylantami na rynku pracy"

Jesteś osobą do 29 roku życia? Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Weź udział w projekcie pt. „Szlifowanie diamentów – Młodzież NEET z województwa śląskiego brylantami rynku pracy – II edycja”.

Ambasador firmy Skanska

Interesuje Cię działalność promocyjna? Firma Skanska zaprasza studentów do pełnienia roli jej ambasadora.

Wiosenny Inkubator Innowacji

Masz ciekawy innowatorski pomysł na narzędzie, metodę czy rozwiązanie poprawiające sytuację zawodową osób 50+, młodych mających trudności z wejściem na rynek pracy czy osób niepełnosprawnych? Weź udział w projekcie Wiosenny Inkubator Innowacji.

Projekty "Młodzi na rynku pracy"

Data wydarzenia:
8 Sierpień, 2017 (Cały dzień)

Masz mniej niż 30 lat? Szukasz nowych możliwości rozwoju? Skorzystaj z projektów "Młodzi na rynku pracy" w ramach programu POWER!

Projekt „Moja Strefa Wpływu”

Data wydarzenia:
31 Lipiec, 2017 (Cały dzień)

Jeśli nie ukończyłeś/aś jeszcze 30 roku życia i chcesz zdobyć nowe kwalifikacje oraz ciekawe doświadczenie zawodowe, zgłoś się do projektu „Moja Strefa Wpływu” i zadbaj o swoją przyszłość!

PRojekt Charity

Czy newsy z dzielnic mogą być ciekawe? W jaki sposób informować o sprawach istotnych dla lokalnej społeczności? Jakie wybrać kanały? Na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy VIII edycji PRojektu Charity.

Projekt "Młodzi Ślązacy gotowi do pracy!"

Data wydarzenia:
23 Czerwiec, 2017 (Cały dzień)

Jeśli nie ukończyłeś/aś jeszcze 30 roku życia i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje o nowe kompetencje, zgłoś się do projektu "Młodzi Ślązacy gotowi do pracy!" i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie.

Projekt "Wyspecjalizowani na starcie"

Data wydarzenia:
22 Czerwiec, 2017 (Cały dzień)

Interesujesz się nowymi technologiami oraz pracą w branży ICT? Chciałbyś odbyć staż zawodowy? Zobacz, co może zaoferować Ci projekt "Wyspecjalizowani na starcie" i znajdź zatrudnienie dzięki wsparciu Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego.