10. edycja programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn"

Nie czekaj - może to Ty zostaniesz stypendystką! Kobiety stanowią połowę użytkowników nowych technologii i ich udział w ich tworzeniu powinien być adekwatny! Aplikuj do 10. edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanuj swoją przyszłość z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Skorzystaj z szansy na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Twórz przyszłość nowych technologii!

CO? - 10 edycja Programu stypendialnego "Nowe technologie dla Dziewczyn"
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2024 r.

Trwają zapisy do prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn". Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Program jest skierowany do tegorocznych maturzystek zainteresowanych studiami technicznymi oraz studentek jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - lista znajduje się na stronie.

Stypendystki otrzymają wsparcie merytoryczne i finansowe (12 000 pln (brutto).

Gwarantowane jest także wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże wyznaczyć cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę.

Będzie to też szansa udziału w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Więcej o programie.

Firma Intel jest światowym liderem w dziedzinie krzemowej innowacji, opracowuje technologie, produkty i inicjatywy, które ulepszają ludzką pracę i życie. Intel jest największym na świecie producentem układów scalonych, a także twórcą mikroprocesorów znajdujących się w większości komputerów.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy to pozarządowa organizacja non-profit działająca od 1998 r. w obszarze edukacji, nauki i wyrównywania szans. Jej głównym celem jest stymulowanie rozwoju potencjału młodych ludzi oraz polskiego i światowego szkolnictwa wyższego.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.