Programy

Working in Science Internship Program 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się przemysłem farmaceutycznym? Jak co roku firma AstraZeneca przeprowadza nabór do letniego programu stażowego – Working in Science Internship Program 2024. Aplikacje do udziału w programie można składać do 18 marca 2024 r. 

Przedłużona rekrutacja do programu CRC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeszcze do 15 lutego 2024 r. można aplikować do programu Corporate Readiness Certificate! Zobacz, na które tematy rekrutacja jest wciąż otwarta!

 

 

 


Program Mentoringowy Dziewczyny Poziom Wyżej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Tej wiosny Ty też rozkwitnij pod okiem doświadczonej Mentorki EY! Aplikuj do Programu Mentoringowego Dziewczyny Poziom Wyżej, gdzie czekają na Ciebie sesje z Mentorką, warsztaty merytoryczne i nowe, cenne relacje.
 

 

 

Program Mentoringowy - Innowacyjny Biznes

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem, który chciałby wejść w świat startupów i stworzyć swój własny, innowacyjny biznes? A może masz pomysł na produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować polski sektor startupów, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nie musisz szukać dalej - dołącz do programu mentoringowego i stwórz swój własny startup.
 

Program Inżynierki 4.0

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz na kierunku inżynierskim? Interesują Cię nowe technologie? Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie przed rozpoczęciem zawodowej kariery? Interesują Cię trendy pozwalające troszczyć się o naszą planetę? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK, to zgłoś się do szóstej edycji programu edukacyjnego „Inżynierki 4.0” organizowanego przez Siemens.

 

Program mentoringowy dla studentek - Deloitte

Pokaż w kalendarzu: 
0

Odkryj swoje super moce i rozwijaj pewność siebie pod skrzydłami doświadczonych mentorek! Rozpoczął się nabór do V edycji programu mentoringowego Woman That Matters oraz Woman That Matters TECH prowadzonych przez firmę Deloitte! Zapraszamy do aplikowania.

 

 

Akademia Liderów ALRK

Data wydarzenia: 
3 Marzec, 2024 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozpoczęła się rekrutacja do XIX edycji Akademia Liderów Rynku Kapitałowego, intensywnego dwutygodniowego programu szkoły letniej prowadzanego przez menadżerów z czołowych polskich firm. Po jego zakończeniu na Alumnów czekają propozycje 6-miesięcznej pracy lub kilkumiesięcznego stażu oraz dalsza ścieżka rozwoju.
 

 

11 edycja Programu Corporate Readiness Certificate

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszyły zapisy do programu CRC – Corporate Readiness Certificate! Udział w inicjatywie to doskonała okazja, by zobaczyć jak wygląda praca w EY, ING Hubs Poland, Accenture czy Kyndryl, a ponadto poszerzyć swoją wiedzę i horyzonty.

 

 

Programy rozwojowe w Citi

Pokaż w kalendarzu: 
0

Odkryj ekscytujące możliwości w Citi! Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy absolwentem! Współpraca z Citi to Twoja szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia, współpracę z ekspertami branżowymi i kształtowanie swojej przyszłości! Nie przegap okazji!  Dołącz do zespołu w Warszawie i wyrusz w podróż po sukces!


 

Program akceleracyjny RAS START ME UP

Pokaż w kalendarzu: 
0

A gdyby tak zmienić przyszłość mediów... teraz masz na to szansę! Weź udziału w 2. edycji programu akceleracyjnego RAS START ME UP - AI Awesome Inventors organizowanego przez Ringier Axel Springer Polska. To świetna okazja dla startupów, które chcą realizować swoje pomysły wykorzystujące sztuczną inteligencję.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego