Programy

Program Ambasadorski ING - rekrutacja

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zgłębiać tematykę employer brandingu? Szukasz okazji do zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów ds. personelu oraz komunikacji. Zgłoś się do Programu Ambasadorskiego ING.

 

 

 

Program Ambasadorzy MF

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub doktorantem? Lubisz wyzwania i chciałbyś się rozwijać? Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie i poznać Ministerstwo Finansów „od kuchni”. Weź udział w Programie Ambasadorzy MF. 

Ostatnia szansa, by aplikować do programu „EU Careers”!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”.
 

Program Ambasadorski KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową już na studiach, współtworzyć wydarzenia na swojej uczelni czy poznać fantastycznych ludzi - wyślij swoje zgłoszenie do Programu Ambasadorskiego KPMG. 

Rekrutacja 2020 do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz mieć gwarancję zatrudnienia w administracji rządowej? Przygotować się do pełnienia funkcji kierowniczych? Mieć wpływ na rozwój państwa? Zgłoś się i zostań słuchaczem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Zgłoszenia on-line przyjmowane będą od 1 czerwca do 14 sierpnia 2020 r.

 

Program Praktyk Letnich w Kancelarii CMS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę praktyczną z zakresu prawa? Aplikuj do Programu Praktyk Letnich w Kancelarii CMS.

 

Program Ambasador Poziom Wyżej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszyła wyczekiwana przez studentów rekrutacja do Programu Ambasadorskiego EYAmbasador Poziom Wyżej. Jeżeli chcesz reprezentować EY na uczelni, wiedzieć o nowych inicjatywach w pierwszej kolejności i poznać pracę firmy od środka – to najlepszy moment na zgłoszenia!


 

Akademia Energii – cykl warsztatów i staże

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w warsztatach z zakresu: transformacji i efektywności energetycznej oraz rynku energii. Możesz też starać się o płatny staż. Do udziału w "Akademii Energii" zaproszeni są studenci co najmniej II roku, zarówno kierunków technicznych, a także: prawa, dziennikarstwa, ekonomii i transportu. Zgłoszenia do jesiennej edycji przyjmowane są do 30 czerwca 2020 r.

 

CRC webinars

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zajęcia w ramach programu Corporate Readiness Certificate bez opuszczania domu! Teraz to możliwe! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kształcenia w formie zdalnej Accenture, IBM i ING Tech Poland połączyły siły tworząc "spin-off" znanego programu w formie całkowicie zdalnej. CRC webinars to możliwość skorzystania z sesji edukacyjnych prowadzonych zdalnie przez trzy firmy z branży biznesu i IT.
 


Program Ambasador Deloitte

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszyła rekrutacja do programu Ambasador Deloitte! Bądź częścią biznesu. Zostań Ambasadorem, dołącz do ImpactGeneration i reprezentuj firmę na swojej uczelni. Poznaj branżę usług profesjonalnych i zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe. Aplikuj i dołącz do nowej ekipy Ambasadorów Deloitte!


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego