Programy

Program Ambasadorski Boehringer Ingelheim

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz budować swoją ścieżkę kariery już na studiach? Ruszyła rekrutacja do IV edycji Programu Ambasadorskiego Boehringer Ingelheim, który skierowany jest do młodych, ambitnych studentów, chcących współtworzyć kampanie promocyjne. 

Shapers of the Future 2021

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli jesteś członkiem organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i uważasz, że wspieranie innowacyjności jest ważne, to to zgłoś się do programu „Shapers of The Future”!

 

 

 

Program "Młodzieżowy Delegat RP do NATO"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa i obronności? Forum Młodych Dyplomatów zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Młodzieżowego Delegata RP do NATO!

  

Academy of Businesswomen Leaders

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentką bądź młodą absolwentką? Chcesz zdobyć wiedzę przydatną w biznesie, a jednocześnie lepiej poznać siebie? Weź udział w programie Academy of Businesswomen Leaders.
 

Program highwEY 2 SAP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Spędź wakacje rozwijając się i zbierając doświadczenie z EY! Naucz się nowej technologii i jednocześnie poznaj, jak działa w praktyce. Przed Tobą HighwEY to SAP - nowy i unikalny na rynku program EY. W ramach 3-miesięcznych, płatnych praktyk weźmiesz udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez doświadczonych konsultantów SAP i zajrzysz za kulisy prowadzonych przez EY projektów w obszarze SAP FI. Wystarczy tylko aplikować!
 

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Program "Nowe Technologie dla Dziewczyn" to flagowy program stypendialny realizowany przez fundację Edukacyjną Perspektywy we współpracy z firmą INTEL już od 7 lat. Nie zwlekaj i aplikuj - to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe!


 

Program Fast Track to Consulting

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o podróżach i międzynarodowej współpracy? Konsulting to dziedzina, w której widzisz swoją przyszłość? Nie lubisz monotonii, za to uwielbiasz projekty i międzynarodowe środowisko pracy pełne kreatywnych głów? Capgemini przygotowało coś dla Ciebie - Program Fast Track to Consulting!


 

Akademia Data Interchange

Pokaż w kalendarzu: 
0

Niedawno skończyłeś studia i szukasz ekscytujących możliwości w świecie technologii informacyjnej? Posiadasz już doświadczenie, ale chcesz bardziej się rozwinąć? Weź udział w Akademii Data Interchange. 

Programy rozwojowe w ramach Stypendiów Santander

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander! Jest to okazja do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku pracy.
 

Program Management Trainee

Pokaż w kalendarzu: 
0

Udział w kluczowych projektach, możliwość pracy w różnych strukturach firmy, uczestnictwo w licznych szkoleniach, współpraca z doświadczonymi menedżerami, stabilne zatrudnienie oraz szansa na rozwój kariery. To tylko część bonusów oferowanych przez sieć Biedronka uczestnikom tegorocznego programu talentowego Management Trainee. Rekrutacja do niego właśnie ruszyła!

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego