Programy

Talenty pod Choinkę

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zaprezentować swoje zdolności i mocne strony aby zdobyć wymarzoną pracę? Weź udział w akcji Talenty pod Choinkę!

 

Program stypendialny Eiffel

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o studiach we Francji? Zdobądź stypendium Eiffel! Ten prestiżowy program stypendialny wspiera  studentów chcących odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim.

  

Programy rozwojowe Santander

Pokaż w kalendarzu: 
0

Krok w strefę rozwoju? Zgłoś się na jedno z bezpłatnych szkoleń on-line oferowanych przez Santander Universidades Polska. Możesz też zaprezentować wyniki badań swojego koła naukowego podczas Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych.

 

 CO? – Programy rozwojowe Santander

KIEDY? – semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021

Program rozwojowy Accent on Your Future

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz sięgać wyżej? Pasjonuje Cię konsulting strategiczny? Z entuzjazmem angażujesz się w kolejne projekty i chcesz wziąć przyszłość w swoje ręce? Pragniesz zdobyć kompetencje konsultanta strategicznego bez wychodzenia z domu? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK - jesteś we właściwym miejscu. Program rozwojowy Accent on Your Future powstał z myślą o studentach takich jak Ty.

 

Program mentoringowy TopMinds 2021

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poszerzyć sieć kontaktów i poznać dobre praktyki? Weź udział w programie mentoringowym TopMinds.
 

Program Ambasadorski Grupy Azoty

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli jesteś studentem bądź doktorantem i chcesz reprezentować największy polski koncern chemiczny na swojej uczelni - ten program jest dla Ciebie! Aplikuj do Programu Ambasadorskiego Grupy Azoty. 

Międzynarodowy program stażowy PepsiCo

Pokaż w kalendarzu: 
0

Absolwencie! Współtwórz trendy w branży FMCG. Poznaj PepsiCo i zaproponuj swoją innowację. W programie przewidziano płatne staże w Polsce i Europie, w różnych działach firmy. Zgłoszenia do programu „Dare To Do More” są przyjmowane do 16 października 2020 r.

 

 

 

Program stypendialny Bayhost

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o kontynuacji nauki w Niemczech i potrzebujesz wsparcia finansowego? Poznaj szczegóły programu stypendialnego Bayhost.

 

Program Ambasadorski ING - rekrutacja

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zgłębiać tematykę employer brandingu? Szukasz okazji do zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów ds. personelu oraz komunikacji. Zgłoś się do Programu Ambasadorskiego ING.

 

 

 

Program Ambasadorzy MF

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub doktorantem? Lubisz wyzwania i chciałbyś się rozwijać? Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie i poznać Ministerstwo Finansów „od kuchni”. Weź udział w Programie Ambasadorzy MF. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego