10 lat programu dla studentów-ambasadorów „EU Careers”

Kariera w instytucjach UE to nie jest oczywisty pomysł dla młodych absolwentów poszukujących pracy. Aby to zmienić, EPSO zainaugurowało dziesięć lat temu program „EU Careers”.

CO? - 10 lat programu dla studentów-ambasadorów „EU Careers”

Koncepcja programu polega na tym, że wybierani są studenci z uczelni we wszystkich krajach UE, którzy następnie promują możliwości kariery w UE i rozpowszechniają informacje o tym, na czym polega praca w instytucjach UE i jak można się o nią starać.

Aby zobaczyć na czym polega program i jak kształtował się przez ostatnie dziesięć lat obejrzyj film

lub

przeczytaj wywiad z zarządzającymi programem w EPSO - Ritą Hinek i Anne-Claire Gathoye.