10-lecie firmy PwC SDC na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
16 Październik, 2019 - 08:30 - 14:30

Świętuj 10-lecie firmy PwC SDC razem z nami! W ramach wydarzenia strefa z ofertami pracy i staży, interaktywna gra, coffee corner, rozmowy z ekspertami! To wszystko 16 października 2019 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

CO? – 10-lecie PwC SDC
KIEDY? – 16 października 2019 r., 8:30 - 14:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), hol główny

10 lat to czas ewolucji i zmian w wielu obszarach działalności firmy, ale równocześnie czas stabilizacji i osiągania pełnej dojrzałości biznesowej. To okres przełomowy ze względu na 10-letnią już obecność firmy na rynku i osiągnięcia, którymi może się pochwalić.

Firma PwC Service Delivery Center podejmuje wiele aktywności wspierających studentów w rozwoju osobistym działając we współpracy z uczelniami w aglomeracji śląskiej.

W ramach jubileuszu przewidziano atrakcje:

• Interaktywna gra
  • Konkurs z nagrodami
  • Coffee corner oraz strefa chill out
  • Strefa z ofertami pracy i staży
  • Strefa z ekspertami firmy, którzy krótkim testem będą sprawdzali język niemiecki i angielski oraz znajomość programu MsExcel
  • Spotkania informacyjne dotyczące Grantu Studenckiego

PwC Service Delivery Center to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)