Spotkania informacyjne

Wydarzenie BK: spotkanie rekrut. z Komendą Wojewódzką Policji

Bądź jak porucznik Borewicz :). Przyjdź na spotkanie informacyjno - rekrutacyjne z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach i dowiedz się jak wygląda procedura naboru. Już 8 maja br. o godz. 11:00 w auli K. Lepszego zapraszamy na spotkanie.

Spotkanie dotyczące stypendiów w USA!

Marzysz o studiach w USA? Zgłoś się do programu stypendialnego Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta! Potrzebujesz więcej informacji? Przyjdź 27 marca na spotkanie informacyjne na Uniwersytet Śląski i porozmawiaj z koordynatorami programu!

Poznaj zalety programu CRC dla studentów UŚ!

Trwają zapisy na kolejną edycję prestiżowego programu CRC -Corporate Readiness Certificate . Zastanawiasz się, czy warto zgłosić się do programu? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat warsztatów i szkoleń? Potrzebujesz więcej informacji? Przyjdź na spotkanie informacyjne na Uniwersytecie Śląskim i porozmawiaj z organizatorami programu!

Wydarzenie „St@rt IT”

21 Listopad, 2017 - 18:00 - 20:00

Chcesz zostać programistą? Zastanawiasz się, jak wejść do branży? Przyjdź 21 listopada 2017 r. na „St@rt IT” w Katowicach. Spotkanie będzie poświęcone tematyce .NETa.

Wydarzenie BK: "Speed stażing"

24 Październik, 2017 - 13:00 - 15:00

Jesteś studentem Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach? Myślisz o dalszym rozwoju? Dlaczego nie aplikować na staż? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Speed Stażing”, podczas którego dowiesz się jakie możliwości na rynku IT stoją przed Tobą!

Wydarzenie BK: Stoisko nc+

19 Październik, 2017 - 10:00 - 15:00

Szukasz dobrze płatnej pracy? Premie, awanse, karta Multisport, opieka zdrowotna… to wszystko czeka na Ciebie w firmie nc+. Dowiedz się więcej od przedstawicieli firmy! Stoisko nc+ już 19 października 2017 r. na deptaku UŚ!

Google AdCamp w Warszawie

Zastanawiasz się nad karierą w Google? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o firmie i zobaczyć jak działa od środka? Zapraszamy do aplikowania na Google AdCamp w Warszawie.

Spotkanie networkingowe

Biznes chillout już 27 września 2017 r. Na spotkanie networkingowe "Biznes Chillout" zaproszeni są przedsiębiorcy z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska, którego celem jest nawiązanie wielu wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

Konsultacje dot. pomysłów na biznes

Data wydarzenia:
24 Lipiec, 2017 (Cały dzień)

Jeśli chcesz rozwijać swój start up i szukasz okazji, aby przedyskutować pomysł na biznes z doświadczonymi ekspertami, skorzystaj z konsultacji „Office Hours”, które odbędą się 8 sierpnia 2017 r.

Wydarzenie BK: Spotkanie z firmą AleRabat.com

31 Maj, 2017 - 08:00 - 15:00

Znasz języki obce? Myślisz o podjęciu pracy z wykorzystaniem umiejętności językowych? Zapraszamy 31 maja 2017 r. na spotkanie z przedstawicielami firmy AleRabat.com. Poznaj możliwości jakie stawia przez Tobą firma!