Spotkania informacyjne

Spotkanie z firmą Lufthansa na WH w Sosnowcu!

Znasz język niemiecki? Szukasz nowych perspektyw zawodowych? 7 maja 2024 r. odwiedź stoisko Lufthansy i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

Spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK!"

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Rozważasz pracę i karierę w contact center? Szukasz szansy na zawodowy rozwój? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię już 26 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 na drugie spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK!". Weź udział, a dowiesz się wszystkiego o pracy w contact center w mBank, który od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości.

Spotkanie online z Bartoszem Węglarczykiem

Co decyduje o sukcesie portalu Onet.pl? Jak wygląda codzienna praca dla jednego z najbardziej opiniotwórczych portali? Na te i wiele innych pytań odpowie Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny portalu Onet.pl, podczas spotkania online, które odbędzie się 24 kwietnia 2024 r.

Spotkanie z ABW na Wydziale Humanistycznym odwołane!

Spotkanie z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu zostało odwołane! Osoby zainteresowane spotkaniem z Funkcjonariuszem ABW zapraszamy do Instytutu Informatyki na godz. 10.30.

Spotkanie z firmą Teleperformance

Zastanawiasz się jak wykorzystać znajomość języków obcych w przyszłym życiu zawodowym? Poznaj możliwości jakie otwiera przed Tobą praca w firmie Teleperformance. Przyjdź na stoisko firmy, które zlokalizowane będzie 18 kwietnia 2024 r. w holu głównym Wydziału Humanistycznego UŚ.

Spotkanie pt. "Ścieżki kariery w motoryzacji i nowych technologiach"

Zastanawiasz się jak rozpocząć karierę w sektorze automotive i nowych technologii? Czy warto? Jaki kierunek studiować by mieć szansę na pracę w tej branży? Już 15 kwietnia 2024 r. spotkaj się online z inżynierami z firm, którzy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Zapraszamy na inspirujące spotkanie!

Cloud Open Day w firmie Capgemini

23 kwietnia 2024 r. firma Capgemini zaprasza do swojego biura w Katowicach na spotkanie poświęcone infrastrukturze chmurowej CLOUD OPEN DAY! Przed Tobą trzy przeciekawe prelekcje! Ponadto wyjątkowe gadżety powitalne Capgemini oraz poczęstunek!

Spotkania z Przedstawicielem ABW na sosnowieckich wydziałach UŚ!

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nieustannie rekrutuje! Nie przegap kolejnego spotkania z przedstawicielem ABW. Już 16 kwietnia 2024 r. w kampusie sosnowieckim w Instytucie Informatyki oraz na Wydziale Humanistycznym UŚ przekonasz się jak wygląda praca w tajnych służbach!

Spotkanie online z Przedstawicielem Komisji Europejskiej

Szukasz informacji nt. pracy w Komisji Europejskiej? Dobrze się składa! 11 kwietnia 2024 r. będziesz mógł porozmawiać o takiej ścieżce kariery z jej pracownikiem  - Carlosem Teránem.

Spotkanie z przedstawicielką Campus France Polska

Interesujesz się kulturą francuską? Skorzystaj z porad biorąc udział w spotkaniu informacyjnym i przygotuj wyjazd na studia do Francji z Agencją Campus France!