Spotkania informacyjne

Wydarzenie BK: stoisko firmy Teleperformance Polska

22 Styczeń, 2020 - 09:00 - 15:00

Zima za pasem. Czas pomyśleć o wakacyjnej pracy. Dowiedz się co firma Teleperformance Polska przygotowała dla Ciebie. Odwiedź stoisko firmy 22 stycznia 2020 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu.

Spotkanie informacyjne dot. Platformy Stratowej Unicorn Hub

Pierwszy raz w Katowicach! Zapraszamy na spotkanie informacyjne Platformy Startowej Unicorn Hub. Do zgarnięcia aż 1 000 000 złotych wsparcia z PARP.

Stand mikołajkowy firmy PwC na Wydziale Prawa i Administracji UŚ!

11 Grudzień, 2019 - 08:30 - 14:30

Już w środę, 11 grudnia 2019 r., na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z mikołajkowym standem zawita firma PwC. Porozmawiaj z przedstawicielami firmy, napij się świątecznej herbaty, udekoruj bombkę i pomóż podopiecznym DPS „Zacisze”!

International Talent Programme - spotkania przy kawie

Jesteś zainteresowany programem International Talent Programme? Przyjdź do biura ING i porozmawiaj z traineesami z programu! Przedstawiciele firmy opowiedzą Ci jak naprawdę wygląda ich codzienna praca, podpowiedzą jak przygotować się do rekrutacji i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Wydarzenie "IT T@lk"

Chcesz dowiedzieć się czym jest Wirtualny Agent i w jaki sposób wykorzystywany jest w firmie Capgemini? Weź udział w wydarzeniu IT T@lk i pogłęb swoją wiedzę.

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery w ŚMCEBI

Poszukujesz pracy? A może masz do zaliczenia praktyki obowiązkowe? Przyjdź 4 grudnia 2019 r. do ŚMCEBI w Chorzowie, a podczas Mobilnych Targów Kariery, dowiesz się, gdzie pracuje się najlepiej!

Wydarzenie BK: Stoisko firmy Unilever

27 Listopad, 2019 - 08:30 - 15:00

Chcesz poznać bliżej jednego ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych? Interesuję Cię ścieżka kariery w firmie Unilever? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami korporacji, weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody! Stoisko firmy już 27 listopada 2019 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

Spotkanie z Lwem

Data wydarzenia:
15 Listopad, 2019 (Cały dzień)

Jesteś studentem i zastanawiasz się czy praca w bankowości jest dla Ciebie? Jak ona dziś wygląda? Czy to jeszcze bank, czy już firma technologiczna? Gdzie jest potrzebny robot, a gdzie jeszcze niezbędny człowiek? Poznaj nowoczesny bank, otrzymaj certyfikat, skonsultuj swoje CV. Spotkanie z Lwem to idealna okazja, aby poznać specjalistów ING i uczyć się od najlepszych. Zapraszamy już 15 listopada 2019 r. do Centrali ING Banku Śląskiego w Katowicach.

Spotkanie informacyjne "Zbuduj karierę w Australii"

15 Listopad, 2019 - 13:00 - 15:00

Australia bliżej niż myślisz! Zbuduj swoją karierę na antypodach! Chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia, budować ścieżkę wymarzonej kariery zawodowej a przy okazji przeżyć przygodę życia? Wyjedź do Australii! Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania informacyjnego 15 listopada 2019 r. w Biurze Karier.

Wydarzenie BK: stoisko EY Polska na Wydziale Prawa i Administracji

7 Listopad, 2019 - 09:00 - 14:00

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY! Dowiedz się więcej na temat samych quizów, jak i innych inicjatyw organizowanych przez EY. Stoisko firmy już 7 listopada 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.