Spotkania informacyjne

Sobota z firmą Veo Worldwide Services!

Data wydarzenia: 
19 Styczeń, 2019 - 09:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem studiów zaocznych? Wiele inicjatyw omija Cię w tygodniu roboczym? Już jutro, 19 stycznia 2019 r., firma Veo Worldwide Services czeka na Ciebie na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystać języki obce w życiu zawodowym!


 

Spotkanie dot. programu Corporate Readiness Certificate w SMCEBI

Data wydarzenia: 
23 Styczeń, 2019 - 12:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę informatyczną? Ucz się od najlepszych praktyków! Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w ŚMCEBI w Chorzowie. 

Spotkanie z firmą Sopra Steria

Data wydarzenia: 
17 Styczeń, 2019 - 09:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Posługujesz się językiem francuskim? Myślisz o podjęciu pracy bądź stażu? Przyjdź na spotkanie z firmą Sopra Steria Polska i posłuchaj o propozycjach rekrutacyjnych firmy.
 

Spotkanie z firmą Veo Worldwide Services

Data wydarzenia: 
16 Styczeń, 2019 - 09:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem Wydziału Filologicznego w Sosnowcu? Aktualnie poszukujesz pracy? Przyjdź na spotkanie z firmą Veo Worldwide Services i dowiedz się jak wykorzystać znajomość języków obcych w pracy zawodowej. 

Spotkania informacyjne w KSAP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli chcesz służyć Polsce...Jeżeli nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej...Zapraszamy do aplikowania do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Poznaj zasady rekrutacji, program kształcenia i porozmawiaj ze słuchaczami KSAP podczas najbliższych spotkań informacyjnych!

 

Speed Stażing 2019

Data wydarzenia: 
16 Styczeń, 2019 - 12:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem informatyki? Myślisz o dalszym rozwoju? Dlaczego nie aplikować na staż? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Speed Stażing", podczas którego dowiesz się jakie możliwości na rynku IT stoją przed Tobą! 

Spotkanie dot. programu CRC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia: 
10 Styczeń, 2019 - 13:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pogłębić swoją wiedzę informatyczną? Interesują Cię zagadnienia biznesowe? Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 10 stycznia 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.


 

Spotkanie z firmą Accenture w Instytucie Matematyki

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz matematykę? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w obszarze IT? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami firmy Accenture, które odbędzie się 9 stycznia 2019 r. w Instytucie Matematyki i dowiedz się co firma może Ci zaoferować. 

Coffee break with KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany doradztwem podatkowym? Chcesz poznać sekrety pracy na tym stanowisku? Spotkaj się z przedstawicielami firmy KPMG i porozmawiaj przy dobrej kawie!
 

PwC SDC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w świątecznej odsłonie!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że dobre słowo może być dla kogoś najcenniejszym darem? Odwiedź stoisko firmy PwC SDC w dniu 19 grudnia 2018 r. i przyłącz się do akcji „Podaruj życzenie!”.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego