Spotkania informacyjne

Spotkanie z firmą Honeywell

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nowa firma, nowe perspektywy zawodowe… Firma Honeywell już 5 grudnia 2023 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu. Przyjdź na stoisko firmy i zobacz co jej pracownicy przygotowali dla Ciebie!

 

 

 

Spotkanie z firmą Alliance Abroad

Pokaż w kalendarzu: 
0

Praca i podróże w USA oraz Australii – poznaj programy Work & Travel, American Camp Crew, Internship, Trainee. Odwiedź stoisko Alliance Abroad na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu i dowiedz się wszystkiego na temat programów wymiany kulturowej, w których możesz wziąć udział!


 

Spotkanie z Ambasadorem Kariery UE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pytania dotyczące kariery w instytucjach Unii Europejskiej? Dobrze trafiłeś! 21 listopada 2023 r. odbędzie się spotkanie z Ambasadorem Kariery Unii Europejskiej przy UŚ, który odpowie na nurtujące Cię pytania. 

Kawowe spotkanie z firmą PwC SDC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy na kawowe wydarzenie PwC Service Delivery Center, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 14 listopada 2023 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu. Jest to świetna okazja do porozmawiania z ekspertami, wymienienia się doświadczeniami i dowiedzenia się więcej o możliwościach rozwoju w PwC Service Delivery Center. Nie zwlekaj, zajrzyj na stoisko i napij się pysznej kawy!
 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ujęciu miasta Katowice

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak co roku Miasto Katowice będzie Partnerem kolejnej, XVI edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod hasłem Rewolucje technologiczne! Rezerwuj w swoim kalendarzu 13 - 17 listopada 2023 r.

 


 

EPAM Tech Talk: Java Top-Gun Fighters.

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co oznacza Javiator Top-Gun? Dołącz do nadchodzącego wykładu technicznego EPAM "Java Top-Gun Fighters: kim oni są i jak zostać jednym?" i poznaj odpowiedź na to pytanie. 

Brunch Women in Finance

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się światem finansów? Goldman Sachs poszukuje osób o różnorodnych umiejętnościach, zainteresowaniach i doświadczeniach. Dołącz do Brunch Women in Finance w Warszawie i dowiedz się o możliwościach zawodowych dostępnych w firmie.

 

 

Projekt Inżynier – spotkanie z firmą Alten na WH w Sosnowcu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język niemiecki i chcesz rozpocząć swoją karierę w inżynierii? To jest Twoja szansa! Przyjdź na stoisko ALTEN Delivery Center Eastern Europe, poznaj firmę i dowiedz się o możliwościach rozwoju w jej strukturach! 

EPAM Tech Talk

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy zastanawiałeś się kiedyś, kiedy warto wyrzucić kod, a kiedy go naprawiać? Dołącz do nadchodzącego wykładu technicznego EPAM "Living Software: Czego miasta mogą nas nauczyć o projektowaniu oprogramowania" i znajdź odpowiedź na to pytanie.

 

 

7 edycja Konferencji Women of IT

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś kobietą i myślisz o dołączeniu do świata IT? Weź udział w 7 edycji Konferencji Women of IT. Po raz kolejny NOKIA Bydgoszcz będzie inspirować, wspierać i zachęcać wszystkie kobiety, aby dołączyły do świata technologii. 
 


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego