Spotkania informacyjne

Webinar „EY Open Talk”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poznaj zawód audytora. Zapytaj osobę z dwudziestoletnim stażem na stanowisku, o jej doświadczenia, projekty i ścieżkę kariery. Zgłoś się na organizowany przez firmę EY webinar „EY Open Talk”, który odbędzie się 28 maja 2020 r. o 16:00. Językiem spotkania będzie angielski.

 

 

 

Studia w Niemczech - webinaria informacyjne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jakie są możliwości studiowania w Niemczech? Jakie formalności należy spełnić? Weź udział w webinariach informacyjnych, które odbędą się 25 i 26 marca 2020 r.
 

Wydarzenie BK: spotkanie z firmą High Frequency

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dysponujesz czasem wolnym? Szukasz pracy dorywczej? Przyjdź na spotkanie z firmą High Frequency, która 10 marca 2020 r. zawita na Wydział Humanistyczny w Sosnowcu.
 

"ABC Przedsiębiorczości w pigułce"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pochodzisz z okolic Cieszyna? Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej? Przyjdź na spotkanie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce” i rozwiń własny biznes.
 

Spotkanie informacyjne dot. programu CRC

Data wydarzenia: 
5 Luty, 2020 - 11:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany programem CRC? Masz wątpliwości i pytania? Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą środę - 5 lutego 2020 r. o godz. 11.00 w Instytucie Informatyki.
 


Wydarzenie BK: stoisko firmy Teleperformance Polska

Data wydarzenia: 
22 Styczeń, 2020 - 09:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zima za pasem. Czas pomyśleć o wakacyjnej pracy. Dowiedz się co firma Teleperformance Polska przygotowała dla Ciebie. Odwiedź stoisko firmy 22 stycznia 2020 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu. 

Spotkanie informacyjne dot. Platformy Stratowej Unicorn Hub

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pierwszy raz w Katowicach! Zapraszamy na spotkanie informacyjne Platformy Startowej Unicorn Hub. Do zgarnięcia aż 1 000 000 złotych wsparcia z PARP.
 

Stand mikołajkowy firmy PwC na Wydziale Prawa i Administracji UŚ!

Data wydarzenia: 
11 Grudzień, 2019 - 08:30 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Już w środę, 11 grudnia 2019 r., na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z mikołajkowym standem zawita firma PwC. Porozmawiaj z przedstawicielami firmy, napij się świątecznej herbaty, udekoruj bombkę i pomóż podopiecznym DPS „Zacisze”!


 

International Talent Programme - spotkania przy kawie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany programem International Talent Programme? Przyjdź do biura ING i porozmawiaj z traineesami z programu! Przedstawiciele firmy opowiedzą Ci jak naprawdę wygląda ich codzienna praca, podpowiedzą jak przygotować się do rekrutacji i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!


 


Wydarzenie "IT T@lk"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się czym jest Wirtualny Agent i w jaki sposób wykorzystywany jest w firmie Capgemini? Weź udział w wydarzeniu IT T@lk i pogłęb swoją wiedzę.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego