Spotkania informacyjne

Spotkanie "Kariera na TAK"

Jesteś osobą z niepełnosprawnościami? Rozważasz pracę i karierę w marketingu? Szukasz szansy na zawodowy rozwój? Weź udział w spotkaniu a dowiesz się wszystkiego o pracy w marketingu w firmie Wedel, kultowej czekoladowej marce od 170 lat w Polsce!

Konsultacje online z Ambasadorem Kariery UE

Szukasz informacji na temat staży i pracy w instytucjach unijnych? Zapraszamy na indywidualne konsultacje z Ambasadorem Kariery UE przy UŚ w dniu 14 czerwca 2024 r.

Spotkanie dot. zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej

Szukasz informacji na temat pracy w instytucjach Unii Europejskiej? Zapraszamy na webinar, który poprowadzą specjaliści z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów EU CAREERS GOV PL.

Spotkanie pt. "Wykorzystaj potencjał AI w codziennej pracy"

Wykorzystaj potencjał AI w codziennej pracy! Zapraszamy do udziału w spotkaniu online organizowanym w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR.

Kolejne spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK"

Powiedz TAK dla kariery! Fundacja TAKpełnosprawni zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK", skierowane do osób, które mimo niepełnosprawności chcą się rozwijać i osiągać sukcesy zawodowe. Tym razem organizatorzy opowiedzą o pracy na recepcji w ISS Polska, lidera w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. Odkryj swoje talenty, kształtuj kwalifikacje i podejmij swoją wymarzoną pracę. Twoja kariera, Twoje zasady. Odkrywaj, działaj, osiągaj!

Open Day for foreign student at ING Hubs Poland

Join the Open Day for foreign student at ING Hubs Poland! Would you like to know how it is to work in an international company providing services combining the world of IT and finance? If so, save the date then 11 June, 12.30 PM - 2.30 PM!

Projekt badawczy "unLoc" – spotkanie informacyjne

Specjalizujesz się w korzystaniu z narzędzi algorytmów głębokiego uczenia maszynowego – generative AI, zwłaszcza narzędzi do generowania obrazów? Znasz się na nowoczesnych technologiach? Jesteś studentem, doktorantem, młodszym pracownikiem naukowym, którzy chcieliby stać się częścią niewielkiego zespołu testującego i badającego różne narzędzia w tym zakresie? Weź udział w projekcie badawczym "unLoc".

Dzień Otwarty spinPLACE

Dzień Otwarty spinPLACE! Bezpłatne szkolenia, warsztaty oraz spotkania z pracodawcami! Nie możesz tego przegapić! Spotkajmy się 5 czerwca 2024 r. w spinPLACE! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Spotkanie z firmą Vattenfall IT Services!

Znasz języki obce? Szukasz nowych perspektyw zawodowych w międzynarodowym środowisku ? Już 28 maja 2024 r. odwiedź stoisko firmy Vattenfall IT Services i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

Seminarium naukowe BNY Mellon

Intersujesz się matematyką? Zapraszamy do udziału w seminarium naukowym z BNY Mellon!