Spotkania informacyjne

Dni rekrutacyjne w VEO Worldwide Services Poland

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w handlu międzynarodowym? Chętnie podejmujesz nowe wyzwania? A dodatkowo jesteś pasjonatem języków obcych? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK – weź udział w dniach rekrutacyjnych w VEO Worldwide Services Poland i dołącz do katowickiego zespołu.

Wizz Air na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

16 Maj, 2019 - 09:00 - 15:00

Podróżuj, zwiedzaj świat, zawieraj nowe znajomości i rozwijaj karierę! Dołącz do zespołu Wizz Air! Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 16 maja 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i dowiedz się więcej.

PwC SDC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

9 Maj, 2019 - 09:00 - 14:00

Myślisz o praktykach wakacyjnych? A może interesują Cię inne formy rozwoju? Zobacz co tym razem firma PwC SDC przygotowała dla Ciebie. Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 9 maja 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

Wykład „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”

8 Maj, 2019 - 10:15 - 11:45

Zastanawiasz się jak zminimalizować ryzyko kredytowe? Weź udział w wykładzie „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji już 8 maja 2019 r.

Stoisko Banku Millennium na Wydziale Nauk Społecznych!

Studiujesz na Wydziale Nauk Społecznych? Aktualnie poszukujesz pracy? Spotkaj się z przedstawicielami Banku Millennium i dowiedz się jakie oferty przygotowano dla Ciebie! Stoisko firmy już 7 maja 2019 r.

Capgemini Open Day w Katowicach

8 Maj, 2019 (Cały dzień)

Znasz język niemiecki, francuski lub niderlandzki, a do tego jesteś fanem rozwiązywania zagadek i lubisz pracę w grupie? Jeśli tak przyjdź na wydarzenie firmy Capgemini „I ACE finding my career path”, które odbędzie się 30 maja 2019 r. w biurowcu Atrium w Katowicach.

Panel dyskusyjny „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych"

Jesteś absolwentem prawa bądź przedsiębiorczości? Interesujesz się tematyką mediacji gospodarczych? Weź udział w panelu dyskusyjnym „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych”, którego organizatorami są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Fundacja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”.

ArcelorMittal BCoE na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

15 Kwiecień, 2019 - 09:00 - 15:00

Dowiedz się co nowego w firmie ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland. Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 15 kwietnia 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

PwC SDC na wiosennie!

Dowiedz się co nowego w firmie PwC SDC? Co tym razem przygotowano dla Ciebie? Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 4 kwietnia 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

European Job Day

Chcesz zdobyć zagraniczne doświadczenie? Weź udział w Europejskim Dniu Kariery „Nowe kierunki dla osób francuskojęzycznych w obszarze obsługi klienta, wsparcia, inżynierii i teleinformatyce. Niezależnie od tego czy jesteś świeżym absolwentem czy posiadasz już doświadczenie, możliwości pracy za granicą otworzą przed Tobą nowe ścieżki!