Spotkania informacyjne

Wykład dot. finansowania nieruchomości

Data wydarzenia: 
3 Kwiecień, 2019 - 17:00 - 19:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się prawem transakcyjnym? Przyjdź na wykład dot. finansowania nieruchomości, który poprowadzą praktycy z Kancelarii Norton Rose Fulbright z Warszawy.
 

Strefa Credit Agricole na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia: 
27 Marzec, 2019 - 08:00 - 17:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Studencie, odkryj swój potencjał z Credit Agricole! Przyjdź 27 marca 2019 r. na Wydział Filologiczny w Sosnowcu, napij się darmowej kawy lub herbaty, porozmawiaj na temat swojej przyszłości ze specjalistą HR, rozwiąż quizy i spróbuj wyciągnąć pluszową lamę w „łapie szczęścia”. Nie czekaj, zbieraj znajomych i przybywajcie!

 

Dzień z firmą Accenture Technology

Data wydarzenia: 
18 Marzec, 2019 - 08:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Informatyku! Spotkaj się z pracodawcą na Twoim Wydziale! Już w poniedziałek, 18 marca 2019 r., w strefie chill-out zagości firma Accenture Technology.
 

Stoisko firmy EY Polska

Data wydarzenia: 
19 Marzec, 2019 - 09:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany audytem? Chcesz porozmawiać o pracy w jednej z największych firm doradczych w Polsce? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielem firmy EY Polska.
 

Academic meetup - tax edition

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wiążesz swoja przyszłość z audytem? Na co dzień aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich? Realizujesz ciekawe projekty i wydarzenia, o których chcesz opowiedzieć innym? Spotkaj się z firmą KPMG podczas ogólnopolskiego academic meetup już 12 kwietnia 2019 r.


 

Wydarzenie BK: stoisko firmy Huawei Technologies

Data wydarzenia: 
27 Luty, 2019 - 09:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować w obcojęzycznym środowisku? Już w środę, 27 lutego br., na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu pojawi się firma HUAWEI Technologies, by zaprezentować aktualne oferty pracy. 

Wizz Air - spotkania rekrutacyjne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zainteresowany branżą lotniczą? Dołącz do Wizz Air Cabin Crew w Polsce! Rekrutacja w Katowicach 1 i 16 marca 2019 r.!

 

Dzień Otwarty w Kompanii Piwowarskiej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w browarze i jaką ścieżkę kariery oferuje kobietom przyjdź na Dzień Otwarty w Kompanii Piwowarskiej.
 

Graduate Programme Day

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię programy menedżerskie? A może szukasz stażu w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do udziału w Graduate Programme Day w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wirtualnych Targach Pracy. 

Ogólnopolski academic meetup – audit edition!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wiążesz swoją przyszłość z audytem? Na co dzień aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich? Realizujesz ciekawe projekty i wydarzenia, o których chcesz opowiedzieć innym? Spotkaj się z KPMG podczas pierwszego ogólnopolskiego academic meetup!


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego