Spotkania informacyjne

Dzień Otwarty spinPLACE

Dzień Otwarty spinPLACE! Bezpłatne szkolenia, warsztaty oraz spotkania z pracodawcami! Nie możesz tego przegapić! Spotkajmy się 5 czerwca 2024 r. w spinPLACE! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Projekt badawczy "unLoc" – spotkanie informacyjne

Specjalizujesz się w korzystaniu z narzędzi algorytmów głębokiego uczenia maszynowego – generative AI, zwłaszcza narzędzi do generowania obrazów? Znasz się na nowoczesnych technologiach? Jesteś studentem, doktorantem, młodszym pracownikiem naukowym, którzy chcieliby stać się częścią niewielkiego zespołu testującego i badającego różne narzędzia w tym zakresie? Weź udział w projekcie badawczym "unLoc".

Spotkanie z firmą Vattenfall IT Services!

Znasz języki obce? Szukasz nowych perspektyw zawodowych w międzynarodowym środowisku ? Już 28 maja 2024 r. odwiedź stoisko firmy Vattenfall IT Services i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

Seminarium naukowe BNY Mellon

Intersujesz się matematyką? Zapraszamy do udziału w seminarium naukowym z BNY Mellon!

Spotkanie edukacyjne Daktela Polska!

Chcesz poznać najnowsze trendy i innowacje w marketingu i zarządzaniu kampaniami oraz w technologiach związanych z obsługą klienta? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu z firmą Daktela Polska, usprawnij swoje strategie komunikacji i zwiększ skuteczność w pozyskiwaniu klientów!

Stoisko Biura Karier na WNS

Data wydarzenia:
21 Maj, 2024 (Cały dzień)

Zastanawiasz się, czy Twoje dokumenty aplikacyjne zaciekawią pracodawcę? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, ale nie wiesz, gdzie szukać? A może chcesz się dowiedzieć więcej o możliwościach zawodowych po studiach? Odwiedź nasze stoiska i porozmawiaj z przedstawicielami Biura Karier UŚ!

Spotkanie z Komendą Miejską Policji "Niebezpieczne randki"

Szukasz wskazówek jak skutecznie się bronić? Nie musisz czuć się bezsilna w sytuacjach kryzysowych! Weź udział w spotkaniu "Niebezpieczne randki" i dowiedz się od Ekspertki z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach jak radzić sobie w chwilach zagrożenia!

Spotkanie z firmą Lufthansa na WH w Sosnowcu!

Znasz język niemiecki? Szukasz nowych perspektyw zawodowych? 7 maja 2024 r. odwiedź stoisko Lufthansy i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

Spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK!"

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Rozważasz pracę i karierę w contact center? Szukasz szansy na zawodowy rozwój? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię już 26 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 na drugie spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK!". Weź udział, a dowiesz się wszystkiego o pracy w contact center w mBank, który od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości.

Spotkanie online z Bartoszem Węglarczykiem

Co decyduje o sukcesie portalu Onet.pl? Jak wygląda codzienna praca dla jednego z najbardziej opiniotwórczych portali? Na te i wiele innych pytań odpowie Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny portalu Onet.pl, podczas spotkania online, które odbędzie się 24 kwietnia 2024 r.