Spotkania informacyjne

Sobota z firmą Veo Worldwide Services!

19 Styczeń, 2019 - 09:00 - 16:00

Jesteś studentem studiów zaocznych? Wiele inicjatyw omija Cię w tygodniu roboczym? Już jutro, 19 stycznia 2019 r., firma Veo Worldwide Services czeka na Ciebie na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystać języki obce w życiu zawodowym!

Spotkanie dot. programu Corporate Readiness Certificate w SMCEBI

23 Styczeń, 2019 - 12:00 - 13:00

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę informatyczną? Ucz się od najlepszych praktyków! Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w ŚMCEBI w Chorzowie.

Spotkanie z firmą Sopra Steria

17 Styczeń, 2019 - 09:00 - 15:00

Posługujesz się językiem francuskim? Myślisz o podjęciu pracy bądź stażu? Przyjdź na spotkanie z firmą Sopra Steria Polska i posłuchaj o propozycjach rekrutacyjnych firmy.

Spotkanie z firmą Veo Worldwide Services

16 Styczeń, 2019 - 09:00 - 16:00

Jesteś studentem Wydziału Filologicznego w Sosnowcu? Aktualnie poszukujesz pracy? Przyjdź na spotkanie z firmą Veo Worldwide Services i dowiedz się jak wykorzystać znajomość języków obcych w pracy zawodowej.

Spotkania informacyjne w KSAP

Jeżeli chcesz służyć Polsce...Jeżeli nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej...Zapraszamy do aplikowania do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Poznaj zasady rekrutacji, program kształcenia i porozmawiaj ze słuchaczami KSAP podczas najbliższych spotkań informacyjnych!

Speed Stażing 2019

16 Styczeń, 2019 - 12:00 - 14:00

Jesteś studentem informatyki? Myślisz o dalszym rozwoju? Dlaczego nie aplikować na staż? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Speed Stażing", podczas którego dowiesz się jakie możliwości na rynku IT stoją przed Tobą!

Spotkanie dot. programu CRC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

10 Styczeń, 2019 - 13:00 - 14:00

Chcesz pogłębić swoją wiedzę informatyczną? Interesują Cię zagadnienia biznesowe? Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 10 stycznia 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

Spotkanie z firmą Accenture w Instytucie Matematyki

Studiujesz matematykę? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w obszarze IT? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami firmy Accenture, które odbędzie się 9 stycznia 2019 r. w Instytucie Matematyki i dowiedz się co firma może Ci zaoferować.

Coffee break with KPMG

Jesteś zainteresowany doradztwem podatkowym? Chcesz poznać sekrety pracy na tym stanowisku? Spotkaj się z przedstawicielami firmy KPMG i porozmawiaj przy dobrej kawie!

PwC SDC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w świątecznej odsłonie!

Czy wiesz, że dobre słowo może być dla kogoś najcenniejszym darem? Odwiedź stoisko firmy PwC SDC w dniu 19 grudnia 2018 r. i przyłącz się do akcji „Podaruj życzenie!”.