11 Edycja Akademii Liderów Ochrony Zdrowia

Nie zwlekaj! Trwa rekrutacja do Programu Akademii Liderów Ochrony Zdrowia! Chcesz mieć wpływ na sektor zdrowia oraz nawiązać znaczące kontakty ze środowiskiem biznesu? Nie przegap szansy, aby rozwijać się wśród najlepszych!

CO? –  11 Edycja Akademii Liderów Ochrony Zdrowia
APLIKACJA DO: 24 lipca 2024 r.

O PROGRAMIE
Akademia Liderów Ochrony Zdrowia to 4-miesięczny, bezpłatny program rozwojowo – edukacyjny skierowany do studentów i absolwentów, którzy aspirują do kluczowych stanowisk w ochronie zdrowia. Jest to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami sektora prywatnego i instytucji publicznych.

Organizator zaprasza uzdolnionych studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem zawodowym w tym sektorze. Celem Akademii jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy pomiędzy doświadczonymi praktykami a osobami rozpoczynającymi swoją karierę.

Poprzez udział w programie uczestnik:

• rozwinie praktyczne umiejętności niezbędne dla lidera rynku healthcare,
  • zdobędzie wiedzę o najważniejszych wyzwaniach sektora ochrony zdrowia,
  • będzie miał wpływ na kształt sektora w przyszłości,
  • nawiąże kontakty z najważniejszymi postaciami świecie biznesu.

Więcej informacji o programie.

Fundacja im. Lesława Pagi od ponad 20 lat jest platformą kształtującą oraz łączącą pokolenia liderów, którzy swoimi działaniami, pasją oraz wartościami budują lepsze jutro.

​W centrum działań fundacji są wyjątkowe, młode talenty – przyszli liderzy jutra.

Organizator zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30 roku życia i interesują się systemem ochrony zdrowia.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie.