16. edycja Akademickich Targów Pracy na Politechnice Łódzkiej

Już wkrótce rozpocznie się 16. edycja Akademickich Targów Pracy na Politechnice Łódzkiej! W tym roku będą miały formę online. Możesz być pewny, że nie zabraknie licznych atrakcji.

CO? - 16. edycja Akademickich Targów Pracy na Politechnice Łódzkiej
KIEDY? - 21 kwietnia 2021 r., w godz. 10.00 - 17.00
GDZIE? - online

Już 21 kwietnia 2021 roku na platformie ATP zalogują się reprezentanci czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to świetna okazja do poznania oczekiwań pracodawców względem młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej. Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak co roku organizator zaprasza do udziału w darmowych szkoleniach tematycznych, na których przybliżona będzie zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna. Prowadzone one będą przez specjalistów, praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Dzięki Targom, wielu pracodawców znalazło już dobrych pracowników natomiast studenci i absolwenci łódzkich uczelni znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich oczekiwaniom. Uczestnicząc w Targach można zwiększyć swoje szansę na dołączenie do grona spełnionych zawodowo pracowników.

Wirtualne ATP odbędą się 21 kwietnia w godzinach 10.00 – 17.00 na platformie internetowej.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu.

Wszystkich spragnionych wiedzy już dziś zapraszamy do zapisów na szkolenia.

Więcej informacji o wirtualnych ATP znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)