Inne

Wydarzenie BK: doradcy na Twoim wydziale!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać możliwości rozwoju zawodowego? A może potrzebujesz rady w pisaniu dokumentów aplikacyjnych? Doradcy zawodowi w Biurze Karier UŚ chętnie pomogą Ci w planowaniu kariery, podpowiedzą czego oczekuje współczesny rynek pracy i jak się po nim poruszać, aby odnieść sukces zawodowy. Umów się z doradcą już dzisiaj! 

 

Bezpłatne studia podyplomowe w Szkole Edukacji w Warszawie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz studiów podyplomowych, które dadzą ci kompetencje przydatne w wielu zawodach? Chcesz być skuteczny w każdej roli? Marzy ci się miejsce z niesamowitą atmosferą i świetną ekipą, a wszystko to całkowicie za darmo? Praktyczne studia w Szkole Edukacji PAFW i UW to wyjątkowa oferta dla wszystkich, którzy chcą zostać skutecznymi nauczycielami i liderami edukacji. 

 

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Spotkaj pracodawcę na swoim wydziale! Zaprezentuj się jako przyszły pracownik bądź praktykant! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 21 marca 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ przy ulicy Bankowej 9 w Katowicach.


 

Akcja rekrutacyjna w EY Polska!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie doradczej? Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.
 

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery na W.Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia: 
7 Marzec, 2019 - 09:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Spotkaj się z pracodawcami ze swojej branży! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 7 marca 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu.

 

 

Stypendium JACK & JONES

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dążysz do rozwoju zawodowego? Aby osiągnąć sukces i dojść do zamierzonych celów potrzebujesz pomocy? Nie marnuj czasu i zaaplikuj o stypendium JACK & JONES, którego celem jest wsparcie trzech niezwykle ambitnych i inspirujących studentów.

 

 

Akcja #NieTakaSesjaStraszna w Instytucie Informatyki

Data wydarzenia: 
11 Luty, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Studenci! Wiemy, że nadszedł ten czas w roku kiedy nie dosypiacie, a wśród swoich najlepszych przyjaciół wymieniacie kawę i napoje energetyczne. Bez obaw! Accenture jest z Wami! Akcja #NieTakaSesjaStraszna już wkrótce! 

Wiosenna edycja Akademii in.europa

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się Unią Europejską? Jesteś aktywny politycznie i społecznie? Weź udział w Akademii in.europa. 

 

Nowość w Biurze Karier: coaching kariery!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Coś Cię trzyma? Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a chciałbyś rozwinąć skrzydła? Wystartuj z coachem! Umów się na spotkanie coachingowe i zmień coś w swoim życiu!

 

 

 

Ankieta dot. zatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz wolną chwilę? Podziel się z nami swoją opinią na temat preferencji w zatrudnieniu i wizerunku pracodawcy. Wypełnij krótkie badanie rynkowe!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego