Coaching w Biurze Karier

Data wydarzenia:
18 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)

Zastanawiasz się, jak skutecznie wprowadzać długotrwałe zmiany? Jak wyznaczać cele? A przede wszystkim jak się motywować do ich realizacji? Wzmocnij swoje kompetencje podczas coachingu - już dziś umów się z jednym z naszych certyfikowanych coachów!

Ankieta dot. przestrzeni SPINplace - centrum kreatywności i coworkingu

Brakuje Wam na uczelni przestrzeni do swobodnej dyskusji i prezentacji wyników badań? Uniwersytet Śląski pragnie sprostać Waszym oczekiwaniom! Podzielcie się z nami Waszą opinią na temat przestrzeni SPINplace poprzez wypełnienie krótkiej ankiety.

Capgemini Career Spot na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

5 Czerwiec, 2019 - 10:00 - 15:00

Zaliczenia w pełni, sesja się zbliża, a my wiemy z czym ona się wiąże i jak bardzo potrzebujecie oderwać wzrok od notatek i na chwilę zwolnić. Dlatego odwiedźcie Capgemini Career Spot, który znajdziecie na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w najbliższą środę, 5 czerwca 2019 r.

Dzień dobry WAKACJE z Biurem Karier!

4 Czerwiec, 2019 - 10:00 - 14:00

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Zaciśnijmy więzi akademickiej wspólnoty! W najbliższy wtorek, 4 czerwca 2019 r.,  spotykamy się na deptaku przed rektoratem UŚ. Będzie czas na rozmowy o perspektywach na karierę, a także na dobrą muzykę, historyczne stroje i grę w mega-bierki! W przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona do holu Wydziału Nauk Społecznych.

Rekrutacja na Ambasadora EY

Chcesz poznać globalną firmę doradczą od środka? Nawiązać kontakty z osobami z Talent Teamu, Audytu, Podatków, Transakcji czy Doradztwa Biznesowego? Czekają na Ciebie także nowe znajomości z fantastycznymi ludźmi z całej Polski, którzy tworzą zespół Ambasadorów EY. Rekrutacja trwa do 23 czerwca 2019 r.

Zostań koordynatorką Klubu KPMG Step Ahead

Klub KPMG Step Ahead skierowany jest do studentek, które świadomie planują swoją ścieżkę kariery. Jeśli chcesz poszerzać swoje kompetencje i potrafisz zmotywować się do ciągłego rozwoju, zostań jedną z Koordynatorek Klubu! Rekrutacja trwa do 16 czerwca 2019 r.

Zostań Ambasadorem KPMG

Jeżeli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, wszędzie Cię pełno, zarażasz innych pozytywną energią i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań - zostań Ambasadorem KPMG! Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca 2019 r.

Targi Kariery Online

Interesujesz się pracą w instytucjach Unii Europejskiej? Masz kilka pytań do Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO)? Weź udział w Online Career Fair i dowiedz się, jakie są aktualne i nadchodzące konkursy w strukturach UE.

Serwis o stypendiach i konkursach

Data wydarzenia:
13 Maj, 2019 (Cały dzień)

Czy wiesz, że w Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne? Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Masz swoją pasję? Sprawdź, jak możesz sfinansować swój rozwój, wejdź na stronę www.mojestypendium.pl.

Dzień Otwarty w w firmie Distribev Orbico

Już po raz kolejny firma Distribev Orbico organizuje Dni Otwarte w Centrum Obsługi Klienta. 17 maja 2019 r. firma zaprasza na swój pokład wszystkich entuzjastów komunikacji, pasjonatów pracy z ludźmi, rekinów budowania długotrwałych relacji i pełnych inwencji smakoszy wyzwań.