Jak skorzystać z usług Biura Karier on-line?

Okres zawieszenia zajęć dydaktycznych to doskonały moment, aby zrobić to, na co dotychczas nie miałeś czasu! To także dobry moment, aby rozwinąć się zawodowo i skorzystać ze wsparcia doradcy/coacha lub wykonać badanie kompetencji. Rozwijaj się z Biurem Karier on-line!

Konsultacje i usługi on-line

Zdajemy sobie sprawę, że w trudnym czasie ograniczenia działalności dydaktycznej Uczelni, ale też wielu innych aktywności, studenci i doktoranci mogą dotkliwiej przeżywać problemy natury osobistej, dlatego proponujemy, aby dotychczasowe wsparcie realizowane było w formie konsultacji on-line.

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

Coaching w Biurze Karier

Zastanawiasz się, jak skutecznie wprowadzać długotrwałe zmiany? Jak wyznaczać cele? A przede wszystkim jak się motywować do ich realizacji? Wzmocnij swoje kompetencje podczas coachingu - już dziś umów się z jednym z naszych certyfikowanych coachów!

Rekrutacja online w EY

W EY Twój sposób myślenia jest ważny od samego początku. Sprawdź oferty pracy lub praktyk i stwórz coś epickiego. Zainwestuj w siebie bez wychodzenia z domu na www.zacznijpoziomwyzej.pl!

Kontakty do Centrum Obsługi Studentów, Biura Karier

Zadania wykonywane przez pracowników Centrum Obsługi Studentów (COS), a więc również Biura Studenckich Spraw Socjalnych (BSSS) i Biura Karier (BK), wykonywane są stacjonarnie w systemie dyżurowym w Studenckiej Strefie Aktywności (rektorat) oraz w systemie zdalnym (telefonicznie i mailowo).

Raport BK: Losy zawodowe absolwentów 2017-2018

Jak potoczyły się kariery zawodowe absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Zobacz raport "Losy Zawodowe Absolwentów 2017-2018" przygotowany przez Biuro Karier UŚ!

Speed Stażing 2020 odwołany!

Z powodu zagrożenia związanego z rozszerzaniem się koronawirusa  SARS-CoV-2 uprzejmie informujemy, iż wydarzenie Speed Stażing zostało tymczasowo odwołane.

„Artysta – Zawodowiec” - wykłady i konsultacje

Przygotuj się do debiutu! Dowiedz się jak funkcjonują polskie instytucje sztuki i co jest ważne dla kolekcjonerów. Po prelekcjach odbędą się konsultacje portfolio. W Katowicach spotkanie odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. Obowiązują zapisy.

Hackathon Sheep Your Hack

Jesteś zapalonym informatykiem? Weź udział w Hackathon Sheep Your Hack - 24-godzinnym maratonie programowania, którego celem jest stworzenie aplikacji biznesowej, mającej potencjał wejścia na rynek.