Inne

Nowość w Biurze Karier: coaching kariery!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Coś Cię trzyma? Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a chciałbyś rozwinąć skrzydła? Wystartuj z coachem! Umów się na spotkanie coachingowe i zmień coś w swoim życiu!

 

 

 

Wydarzenie BK: doradcy na Twoim wydziale!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jaką obrać ścieżkę kariery? A może chciałbyś studiować drugi kierunek studiów? Doradcy kariery w Biurze Karier UŚ w każdej chwili mogą udzielić Ci informacji o zawodach, możliwościach szkoleń i kształcenia oraz spojrzeć fachowym okiem na Twoje dokumenty aplikacyjne. Umów się z doradcą na swoim wydziale!

 

Ankieta dot. zatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz wolną chwilę? Podziel się z nami swoją opinią na temat preferencji w zatrudnieniu i wizerunku pracodawcy. Wypełnij krótkie badanie rynkowe!
 

Życzenia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Życzymy Wam, aby te Święta obudziły w Was to, co jeszcze uśpione, ożywiły to, co już martwe...

A Nowy Rok przyniósł wiarę, co góry przenosi,
nadzieję, która nie gaśnie i miłość...

 


 

Zmiany w dyżurach doradców na wydziałach

Pokaż w kalendarzu: 
0

Z uwagi na przygotowania do konferencji COY14 oraz zaangażowanie w jej przebieg zmianom ulegają dyżury doradców zawodowych w nadchodzącym tygodniu (26-30 listopada 2018 r.)! 
 

 

 

Wydarzenie BK: "Maksymalni" na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwinąć skrzydła i poznać swój potencjał? Odwiedź strefę Credit Agricole 22 listopada 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać swoje możliwości! Zrelaksuj się i zainspiruj w grupie "Maksymalni" razem z ekspertami!

 

 

Wydarzenie BK: Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz swojego miejsca na rynku pracy? Jesteś gotowy na podjęcie nowych wyzwań? Dołącz do międzynarodowego zespołu PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu 14 listopada 2018 r. i poznaj zespół, z którym możesz podbić rynek pracy!

 

 

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania-rejestracja

Pokaż w kalendarzu: 
0

13 listopada 2018 r. w godzinach od 16:00 do 18:00 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Żytnia 12) rozpocznie się spotkanie inaugurujące tegoroczną edycję cyklu wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów –  Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO).

 

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery w ŚMCEBI!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szybki Szpil, Gibka Gra - Mobilne Targi Kariery już w SM CEBI w Chorzowie! Chcesz znaleźć pracę, masz do zaliczenia praktyki obowiązkowe, a nie wiesz gdzie mógłbyś pójść? Przyjdź 7 listopada do ŚMCEBI w Chorzowie  i dowiedz się, gdzie pracuje się najlepiej! Weź udział w Forum Biznes-Nauka. Nano-POWER – inspiracje w branży energetycznej.

 

Wydarzenie BK: stoisko Impel - praca podczas COP24

Data wydarzenia: 
6 Listopad, 2018 - 08:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz dorywczej pracy przed świętami? Dołącz do zespołu potrzebnego do pracy podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 w dniach od 23 listopada do 16 grudnia 2018 w Katowicach. Zdobądź doświadczenie podczas międzynarodowego eventu! Spotkaj się 6 listopada br. z przedstawicielami firmy Impel na stoisku na Wydziale Nauk Społecznych i dowiedz się na jakim stanowisku możesz się zatrudnić.

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego