Wydarzenie BK: Spotkania z absolwentami

Ukończyłeś studia w 2015 lub 2016 roku na kierunku biofizyka, ekonofizyka, fizyka medyczna lub technologia chemiczna? Weź udział w spotkaniu z absolwentami! Włącz się w badanie losów absolwentów. Opowiedz o mocnych i słabych stronach studiowania na Twoim kierunku. Pomóż nam poznać sytuację absolwentów na rynku pracy!

ARP Innovation Pitch

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. już po raz XIII organizuje ARP Innovation Pitch. Kolejna edycja wydarzenia ma wyłonić innowacyjne rozwiązania i dać szansę małym firmom na partnerstwo jednej z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie, jaką jest Grupa Azoty PUŁAWY.

Stypendia w Niemczech

GFPS-Polska oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają studentów i doktorantów wszystkich kierunków do składania wniosków o stypendium w Niemczech na semestr letni 2018. Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017 r.

Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów

Brakuje Ci prawdziwego świata finansów? Wyjdź poza teorię i zdobadź praktykę podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Cisco.

Konsultacje biznesowe w AIP

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes

Przegląd Garażowych Wynalazków – Off Science

W Twoim garażu powstają niezwykłe wynalazki, a Ty jesteś ich konstruktorem? Od lat pracujesz w swojej piwnicy nad nowatorskim rozwiązaniem technicznym i wreszcie Twoje pomysły nabierają realnych kształtów? Zgłoś się do Przeglądu Garażowych Wynalazków Off Science, czyli konkursu organizowanego w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017.

Wirtualne Targi Pracy VirtualEXPO

Data wydarzenia:
24 Październik, 2017 (Cały dzień) - 26 Październik, 2017 (Cały dzień)

Rozwiń swoje kompetencje, porozmawiaj z pracodawcą, aplikuj na wymarzone stanowisko - wszystko za pomocą kilku kliknięć na komputerze lub smartfonie! Wirtualne Targi Pracy już wkrótce! Zapraszamy w dniach 24-26 października 2017 r.!

Stoisko firmy A&J Partners na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
11 Październik, 2017 - 08:30 - 15:00

Jesteś studentem filologii germańskiej? Aktualnie poszukujesz pracy? Przyjdź na stoisko firmy A&J Partners 11 października 2017 r., weź udział w zabawie i zdobądź wymarzoną pracę!

Analiza rynku - test językowy Keywords Studios

Znasz język angielski na poziomie co najmniej C1? Chcesz wziąć udział w badaniu rynku? Wypełnij test językowy firmy Keywords Studios i wygraj nagrodę pienieżną!

Absolvent Talent Days Katowice

Chcesz spotkać przedstawicieli najważniejszych firm na rynku? Szukasz pracy? Podczas Absolvent Talent Days znajdziesz setki ofert pracy z różnych branż.