Konsultacje kariery online!

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

CO? - coaching w Biurze Karier

Jak skorzystać z usług Biura Karier on-line?

Okres zawieszenia zajęć dydaktycznych to doskonały moment, aby zrobić to, na co dotychczas nie miałeś czasu! To także dobry moment, aby rozwinąć się zawodowo i skorzystać ze wsparcia doradcy/coacha lub wykonać badanie kompetencji. Rozwijaj się z Biurem Karier on-line!

Konsultacje i usługi on-line

Zdajemy sobie sprawę, że w trudnym czasie ograniczenia działalności dydaktycznej Uczelni, ale też wielu innych aktywności, studenci i doktoranci mogą dotkliwiej przeżywać problemy natury osobistej, dlatego proponujemy, aby dotychczasowe wsparcie realizowane było w formie konsultacji on-line.

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

"Gra o Karierę"

"Gra o Karierę" już się rozpoczęła! Nie ma znaczenia czy jesteś ze Szczecina, Poznania, Krakowa czy Warszawy! Możesz wziąć udział we wszystkich warsztatach i szkoleniach, które wydadzą Ci się najciekawsze!

Napisz do swojego doradcy na MS Teams!

Siedzenie w domu skłoniło Cię do myślenia nad swoją dalszą drogą? Masz wątpliwości lub chciałbyś coś przedyskutować, żeby odnieść sukces? Nasi doradcy czekają na Twoją wiadomość!

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania - wykłady online!

Jak wyglądają realia projektowe IT w roku 2020? Czy do dzielenia się wiedzą niezbędna jest duża aula? Oczywiście, że nie! Zapraszamy Was do udziału w kolejnej odsłonie cyklu Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania — tym razem online. W środę, 27 maja na facebookowym live streamingu wystąpią przed Wami specjaliści z Future Processing, którzy opowiedzą o codzienności w firmie technologicznej i o tym, jak ułatwić sobie start w branży!

Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

Jesteś studentem, młodym naukowcem, sportowcem, artystą? Angażujesz się społecznie? Planujesz studia w kraju lub za granicą? Poszukujesz wsparcia na rozwój swoich pasji, ale nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać? Zajrzyj na portal MojeStypendium.pl!

Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Chcesz kształtować politykę klimatyczną w naszym Państwie? Dołącz do Młodzieżowej Rady Klimatycznej, by mieć wpływ na najważniejsze decyzje podejmowane w kraju na rzecz energii i ochrony klimatu.

Lektury na weekend i... nie tylko.

Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy do zapoznania się z nowymi artykułami i prezentacjami nt. obecnego rynku pracy oraz rozwoju zawodowego. Prezentacja Joanny Młyńskiej z Koła Naukowego Prawa Pracy "Opus Per Laborem" dotycząca świadczenia postojowego czy artykuły z cyklu "Lektura na weekend" to nasze nowości.