Teraz środowisko - oferty pracy

Ochrona środowiska, gospodarka komunalna, energetyka lub działania na rzecz zrównoważonego rozwoju? Sprawdź aktualne branżowe oferty pracy w internetowym dzienniku "Teraz Środowisko".

"PoliŚroda" w Rybniku

Przygotuj się do spotkań rekrutacyjnych! Zapisz się na bezpłatne spotkanie 29 sierpnia 2018 r., podczas którego określisz swoje mocne strony i to jak je wykorzystać.

Zostań dyplomatą! Nabór na aplikację

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło kolejną edycję naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

Możliwe przerwy w funkcjonowaniu strony WWW

Informujemy, że w dniach 19-23 lipca 2018 roku, dostęp do naszej strony internetowej może być utrudniony z powodu prac modernizacyjnych. Wszelkie informacje o bieżących wydarzeniach można odnaleźć na naszym fanpage'u na facebooku.

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Spotkajmy się na deptaku UŚ!

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Obierz razem z nami dobry kurs na wakacje! Zapraszamy na dzień otwarty Biuro Karier UŚ już w najbliższą środę 20 czerwca na deptaku przed rektoratem UŚ.

n.d.

1 czerwca Biuro Karier nieczynne

Wszystkich, którzy chcieliby nas odwiedzić w piątek 1 czerwca br. informujemy, iż Biuro Karier oraz pozostałe Biura zlokalizowane w Studenckiej Strefie Aktywności będą nieczynne.

P&G Women Engineering Day

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Day w Warszawie w Fabryce Pampers organizowane przez firmę Procter & Gamble. P&G Women Engineering Day odbędzie się w dniu 17 maja 2018 r. - start o godz. 9:00.

Wydarzenie BK: spotkanie z firmą Capgemini

Chcesz poznać powody, dla których warto dołączyć do Capgemini? Odwiedź stoisko firmy w dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przy pysznej kawie i francuskich rogalikach będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami korporacji.

Spokojnych i wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"!