Praca sezonowa w Niemczech

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy wakacyjnej w Niemczech? W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach wystartował nabór studentów do pracy na terenie Niemiec na okres wakacji 2018 roku.

Harmonogram pracy w trakcie przerwy świątecznej

W trakcie przerwy świątecznej Biuro Karier będzie działać zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej.

Życzenia Świąteczne

Świąt prawdziwie oczekiwanych,
ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz,
jaśniejących pierwszą gwiazdką.
Niech z nut świątecznych zapachów
powstanie najpiękniejsza kolęda
i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

Spotkanie "Z pamiętnika młodego psychologa"

11 Grudzień, 2017 - 17:00 - 19:00

Już w najbliższy poniedziałek 11 grudnia 2017 r. Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego zaprasza na spotkanie "Z pamiętnika młodego psychologa vol.2".

Wydarzenie BK: rekrutacja do PwC!

6 Grudzień, 2017 - 09:00 - 16:00

Chciałbyś dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju zawodowego daje Ci firma PricewaterhouseCoopers? Spotkaj się z firmą na stoisku i dowiedz jak się u nich pracuje. 6 grudnia br. spotkasz się z pracownikami firmy na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu, a 30 listopada na Wydziale Prawa i Aministracji

Wydarzenie BK: rekrutacja do NGA HR

28 Listopad, 2017 - 09:00 - 16:00

Szukasz pracy? Spotkaj się z NGA HR Polska i dowiedz jak się u nich pracuje. 28 listopada spotkasz się z pracownikami firmy na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przyjdź i dowiedz się co firma ma Ci do zaoferowania!

Katowice STARTUP CHALLENGE

Już 1 i 2 grudnia odbędzie się KATOWICE STARTUP CHALLENGE. To impreza w formie hackathonu, w którym zespoły tworzone przez programistów, grafików, kreatorów czy aktywnych mieszkańców będą pracować przez 36 godzin nad swoim innowacyjnym pomysłem.

Nabór do Kolegium Europejskiego

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Termin składania podań to 17 stycznia 2018.

Stoisko Credit Agricole na Wydziale Nauk Społecznych!

9 Listopad, 2017 - 09:00 - 17:00

9 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego stanie mała indiańska wioska. Jednak zamiast wymalowanych wodzów ubranych w kolorowe pióra, w namiotach pojawią się doradcy i coachowie z Credit Agricole, którzy udzielą fachowych wskazówek, jak znaleźć dobrą, pierwszą pracę.

PulsHR Day - Targi pracy i kariery

Jesteś studentem? Absolwentem? Szukasz pracy, stażu i możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Weź pracę w swoje ręce! Przyjdź 15 listopada 2017 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.