Konsultacje kariery online!

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

CO? - coaching w Biurze Karier

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

Targi uczelni brytyjskich on-line

British Council zaprasza na Study UK Europe. Do 13 listopada osoby zainteresowane podjęciem nauki w Wielkiej Brytanii mogą spotkać się online z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uczelni, m.in. wziąć udział w warsztatach i webinariach.

Hackathon DigiEduHack

Programowanie to coś, co Cię kręci? Chciałbyś spróbować swoich sił tworząc rozwiązania dla seniorów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu pandemii? Weź zatem udział w pierwszej edycji DigiEduHack – hakathonu organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi już w dniach 12-13 listopada br.!

„Dane – dlaczego są tak istotne?” - webinar Accenture

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego dane są kluczowe przedsiębiorstwa, jak ważne jest ich przetwarzanie i wydajne wykorzystanie oraz do czego możemy ich użyć - już dziś zapisz się na webinar organizowany przez firmę Accenture w ramach Accenture Training Labs - virtual edition! Już 29 października odbędzie się spotkanie online z Robertem Machejkiem, który opowie o istocie danych w przedsiębiorstwie i w pracy developera.

Zapraszamy na cykl spotkań online z ekspertami UBS!

Studiujesz finanse i rachunkowość, prawo i administrację albo matematykę lub kierunki IT? A może masz smykałkę do języków obcych? Bez względu na to, czy bliżej Ci do umysłu humanistycznego, czy ścisłego, kariera w UBS może być dla Ciebie! Weź udział w online’owych spotkaniach z ekspertami firmy i dowiedz się jaką ścieżkę kariery może zaoferować Ci globalna instytucjia finansowa oraz jakie ciekawe projekty możesz mieć okazję realizować w swojej pracy.

Festiwal Pracy JOBICON

Już 21 i 22 października 2020 r. wpadnij na bezpłatny Festiwal Pracy JOBICON online. Weź udział w warsztatach, webinarach, symulacjach rozmów kwalifikacyjnych! Goście specjalni czekają na Ciebie!

Brand Ambassador w EF Education First

Lubisz poznawać nowych ludzi i podróżować? Jesteś osobą zmotywowaną, która stawia sobie ambitne cele w życiu? Poszukujesz zajęcia w elastycznych godzinach? Koniecznie zrób pierwszy krok na drodze do sukcesu z EF, światowym liderem w dziedzinie edukacji międzynarodowej. Dołącz do programu EF Brand Ambassador.

Akademia Biznesu Deloitte

Postaw na rozwój i przenieś się do świata biznesu! Ruszył nabór do kolejnej edycji znanego i prestiżowego projektu wsparcia rozwoju kompetencji młodych i ambitnych studentów - Akademia Biznesu Deloitte.

Hackathon SheepYourHack

Wielkimi krokami zbliża się 24-godzinny maraton zabawy połączonej z ciężką pracą, czyli kolejna edycja hackathonu SheepYourHack. Spotkanie odbędzie się 20-21 listopada 2020 r.! W trakcie tej doby, zadaniem uczestników będzie stworzenie aplikacji, mającej potencjał biznesowy.