Inne

Wydarzenie BK: Spotkania z absolwentami

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ukończyłeś studia w 2015 lub 2016 roku na kierunku biofizyka, ekonofizyka, fizyka medyczna lub technologia chemiczna? Weź udział w spotkaniu z absolwentami! Włącz się w badanie losów absolwentów. Opowiedz o mocnych i słabych stronach studiowania na Twoim kierunku. Pomóż nam poznać sytuację absolwentów na rynku pracy!

 

ARP Innovation Pitch

Pokaż w kalendarzu: 
0

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. już po raz XIII organizuje ARP Innovation Pitch. Kolejna edycja wydarzenia ma wyłonić innowacyjne rozwiązania i dać szansę małym firmom na partnerstwo jednej z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie, jaką jest Grupa Azoty PUŁAWY.

 

 

Stypendia w Niemczech

Pokaż w kalendarzu: 
0

GFPS-Polska oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają studentów i doktorantów wszystkich kierunków do składania wniosków o stypendium w Niemczech na semestr letni 2018. Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017 r.

 

 

Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Brakuje Ci prawdziwego świata finansów? Wyjdź poza teorię i zdobadź praktykę podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Cisco.
 

Konsultacje biznesowe w AIP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes

 

 

Przegląd Garażowych Wynalazków – Off Science

Pokaż w kalendarzu: 
0

W Twoim garażu powstają niezwykłe wynalazki, a Ty jesteś ich konstruktorem? Od lat pracujesz w swojej piwnicy nad nowatorskim rozwiązaniem technicznym i wreszcie Twoje pomysły nabierają realnych kształtów? Zgłoś się do Przeglądu Garażowych Wynalazków Off Science, czyli konkursu organizowanego w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017.

 

Wirtualne Targi Pracy VirtualEXPO

Data wydarzenia: 
24 Październik, 2017 (Cały dzień) - 26 Październik, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozwiń swoje kompetencje, porozmawiaj z pracodawcą, aplikuj na wymarzone stanowisko - wszystko za pomocą kilku kliknięć na komputerze lub smartfonie! Wirtualne Targi Pracy już wkrótce! Zapraszamy w dniach 24-26 października 2017 r.! 

Stoisko firmy A&J Partners na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia: 
11 Październik, 2017 - 08:30 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem filologii germańskiej? Aktualnie poszukujesz pracy? Przyjdź na stoisko firmy A&J Partners 11 października 2017 r., weź udział w zabawie i zdobądź wymarzoną pracę!
 

Analiza rynku - test językowy Keywords Studios

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język angielski na poziomie co najmniej C1? Chcesz wziąć udział w badaniu rynku? Wypełnij test językowy firmy Keywords Studios i wygraj nagrodę pienieżną!
 

Absolvent Talent Days Katowice

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz spotkać przedstawicieli najważniejszych firm na rynku? Szukasz pracy? Podczas Absolvent Talent Days znajdziesz setki ofert pracy z różnych branż.

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego