Inne

E-publikacje BK: "Przewodnik po rynku pracy 2017"!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wszyscy pamiętamy bajki z dzieciństwa, które kończyły się stwierdzeniem "i żył(a) długo i szczęśliwie". Ale co to właściwie znaczy "szczęśliwie"? Czy bajkowi bohaterowie nigdy nie dorośli? Nie musieli się uczyć, brać udziału w rekrutacjach, szukać pracy? A może... zdobyli wartościowe doświadczenia i mogą nas czegoś nauczyć? Przekonajmy się! Razem z Dużym Księciem wyrusz w podróż po planetach rekruterów i naucz się, jak budować swoją karierę!

Stypendium Fundacji Kronospan

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o studiach w USA? Chciałbyś otrzymać dofinansowanie na pokrycie kosztów wyjazdu? Fundacja Kronospan oferuje stypendium, dzięki któremu realizacja tych marzeń będzie możliwa.
 

Poznaj McKinsey & Company

Pokaż w kalendarzu: 
0

11 maja 2017 r. McKinsey & Company zaprasza wszystkie studentki i studentów zainteresowanych konsultingiem na wspólny lunch w Katowicach.

 

 

 

Najbliższe wydarzenia w Biurze Karier!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozpocznij majówkę z przytupem! Biuro Karier UŚ organizuje w najbliższych dniach wiele ciekawych wydarzeń - szkolenia, warsztaty, spotkania z pracodawcami... Przekonaj się sam!
 

Życzenia Wielkanocne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Życzymy Wam radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej ze spotkań w gronie najbliższych osób.

Akademia Polskiego Forum Arbitrażu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się prawem? Chcesz poznać metody rozstrzygania sporów? Europejskie Centrum Arbitrażu we współpracy z Kołem Naukowym Prawa Cywilnego Sapere Aude zapraszają do wzięcia udziału w Akademii Polskiego Forum Arbitrażu. 

Raport BK: Oczekiwania pracodawców wobec absolwentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jakie są oczekiwania pracodawców wobec absolwentów różnych kierunków na Uniwersytecie Śląskim? Czy dla pracodawców ważniejsza jest wiedza kandydata czy może kompetencje "miękkie" i cechy osobowości? Zapoznaj się z raportem "Oczekiwania pracodawców wobec absolwentów uczelni wyższych" przygotowanym przez Biuro Karier UŚ!

 

Amazon rekrutuje!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś nastawiony na osiąganie rezultatów z użyciem umiejętności analitycznych? Chcesz pracować w jednym z największych na świecie sklepów internetowych? Dołącz do firmy Amazon!
 

Wirtualne Targi Pracy skierowane do językowców

Data wydarzenia: 
30 Marzec, 2017 - 09:00 - 20:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Posługujesz się więcej niż dwoma językami? Aktualnie poszukujesz pracy? Mamy dla Ciebie propozycję! 30 marca 2017 r. odbędą się wirtualne Targi Pracy skierowane do językowców z centralnej i wschodniej Europy. 

Zajęcia z tematyki "Service Management" w ramach programu CRC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już dziś, 22 marca 2017 r., rusza przedmiot „Service Management” realizowany w ramach programu CRC - Corporate Readiness Certificate. Zajęcia będą odbywały się co środy w okresie od marca do maja na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego