Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF

Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF już 13 czerwca 2024 r. Nie musisz wiedzieć, jaką dokładnie ścieżkę zawodową wybierzesz. Przyjdź i zainspiruj się możliwościami!

ZAPRASZAMY do spinPLACE - JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie - we wtorek 27 lutego 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Bankowej 5. Zapraszamy Was do korzystania z ogólnodostępnych przestrzeni, w których możecie popracować indywidualnie lub grupowo!

VI edycja stypendiów m.st. Warszawy

Jesteś doktorantem? Jesteś doktorantką? Chcesz zająć się badaniem Warszawy? Trwa nabór do VI edycji stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów. Pomysł na badanie musi się wiązać z konkretnym obszarem funkcjonowania miasta. Obszary te zgłaszają biura urzędu, które potrzebują dodatkowej wiedzy, aby skuteczniej wykonywać swoje zadania.

Szkolenia biznesowe on-line!

Zapraszamy do lektury Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego na maj oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Szkolenia w formie zdalnej dostępne są dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Webinar „Sztuczna inteligencja w branży IT”

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób sztuczna inteligencja wpływa na rozwój branży IT, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Dołącz do nas i odkryj, jak AI może zrewolucjonizować Twoją karierę w świecie IT. Czekamy na Ciebie 13 maja o godzinie 17:00!

Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center!

Chciałbyś pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu 8 maja 2024  r.

Hackathon Digital in Defence

Jesteś kreatywny i masz ciekawe pomysły? Dołącz do Hackathon Digital in Defence!

Tech Meet-Up firmy Alten

Szukasz nowych inspiracji zawodowych? Zapraszamy na Tech Meet-Up, który organizuje firma ALTEN Delivery Center Eastern Europe 21 maja 2024 r. w swoim biurze w Gliwicach.

Inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz pomysłu jak spędzić wolny czas? Zapoznaj się z ofertą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

Program edukacyjny w Szkole Edukacji PAFW

Od zawsze chciałeś być nauczycielem, ale dotąd nie było okazji? Kończysz studia i szukasz swojej drogi? A może już pracujesz w szkole, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? Już po raz 9. Szkoła Edukacji PAFW i UW uruchomiła nabór do programu, który daje edukacyjnym pasjonatom możliwość zdobycia uprawnień do nauczania języka polskiego, historii i WOS, biologii z przyrodą oraz matematyki.