Konsultacje kariery online!

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

CO? - coaching w Biurze Karier

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

Skrócony czas pracy biura w dniu 5 sierpnia 2020 r.

W związku z organizacją 77. edycji Tour de Pologne, 5 sierpnia 2020 r. (środa) z ruchu drogowego zostaną wyłączone niektóre odcinki ciągów komunikacyjnych w Katowicach.

Warszawska Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i BioMedycznych

Jesteś absolwentem biologii, chemii, fizyki, medycyny? Myślisz o dalszym rozwoju naukowym? Pomyśl o doktoracie w Warszawskiej Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i BioMedycznych. Teraz to możliwe. Rekrutacja rusza 5 sierpnia 2020 r.

Nowe perspektywy na UŚ!

Szukasz interesujących studiów magisterskich, które otworzą przed Tobą wiele nowych perspektyw i pozwolą Ci wykonywać wymarzony zawód za granicą, to Uniwersytet Śląski w Katowicach ma dla Ciebie ciekawe propozycje kierunków po angielsku

Kierunki anglojęzyczne na UŚ!

Uniwersytet Śląski w Katowicach poszerza perspektywy! Uczelnia oferuje możliwość studiowania w języku angielskim, co pozwala udoskonalić aktywne porozumiewanie się w tym języku oraz odnaleźć wymarzoną pracę za granicą!

Europass w nowej odsłonie

Poszukujesz pracy poza granicami kraju? Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem! Już teraz masz więcej możliwości, a nowe funkcjonalności czekają na Ciebie! Dowiedz się więcej.

Stypendia branżowe - publikacja

W jaki sposób programy stypendialne mogą wspierać lokalny rynek pracy? Jakie są modele współpracy firm, szkół zawodowych i uczelni? Co warto wziąć pod uwagę, planując branżowy program stypendialny? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziesz w najnowszej publikacji Fundacji Dobra Sieć „Stypendia branżowe: narzędzie rozwoju firmy poprzez wsparcie edukacji”.

"Gra o Karierę"

"Gra o Karierę" już się rozpoczęła! Nie ma znaczenia czy jesteś ze Szczecina, Poznania, Krakowa czy Warszawy! Możesz wziąć udział we wszystkich warsztatach i szkoleniach, które wydadzą Ci się najciekawsze!

Napisz do swojego doradcy na MS Teams!

Siedzenie w domu skłoniło Cię do myślenia nad swoją dalszą drogą? Masz wątpliwości lub chciałbyś coś przedyskutować, żeby odnieść sukces? Nasi doradcy czekają na Twoją wiadomość!