Wydarzenie BK: doradcy na Twoim wydziale!

Zastanawiasz się jaką obrać ścieżkę kariery? A może chciałbyś studiować drugi kierunek studiów? Doradcy kariery w Biurze Karier UŚ w każdej chwili mogą udzielić Ci informacji o zawodach, możliwościach szkoleń i kształcenia oraz spojrzeć fachowym okiem na Twoje dokumenty aplikacyjne. Umów się z doradcą na swoim wydziale!

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania-rejestracja

13 listopada 2018 r. w godzinach od 16:00 do 18:00 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Żytnia 12) rozpocznie się spotkanie inaugurujące tegoroczną edycję cyklu wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów –  Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO).

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery w ŚMCEBI!

Szybki Szpil, Gibka Gra - Mobilne Targi Kariery już w SM CEBI w Chorzowie! Chcesz znaleźć pracę, masz do zaliczenia praktyki obowiązkowe, a nie wiesz gdzie mógłbyś pójść? Przyjdź 7 listopada do ŚMCEBI w Chorzowie  i dowiedz się, gdzie pracuje się najlepiej! Weź udział w Forum Biznes-Nauka. Nano-POWER – inspiracje w branży energetycznej.

Wydarzenie BK: stoisko Impel - praca podczas COP24

Data wydarzenia:
6 Listopad, 2018 - 08:00 - 16:00

Szukasz dorywczej pracy przed świętami? Dołącz do zespołu potrzebnego do pracy podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 w dniach od 23 listopada do 16 grudnia 2018 w Katowicach. Zdobądź doświadczenie podczas międzynarodowego eventu! Spotkaj się 6 listopada br. z przedstawicielami firmy Impel na stoisku na Wydziale Nauk Społecznych i dowiedz się na jakim stanowisku możesz się zatrudnić.

Biuro Karier nieczynne

W dniu 2 listopada 2018 r. Biuro Karier będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy już w poniedziałek 5 listopada.

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery dla WPiA

Data wydarzenia:
25 Październik, 2018 - 09:00 - 14:00

Szybki Szpil, Gibka Gra - Mobilne Targi Kariery dla studentów Wydziału Prawa i Administracji! 25 października na Wydziale Prawa i Administracji będziesz mógł porozmawiać z pracodawcami na ich stoiskach promocyjnych. A o 12:00 spotkać się z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury w auli nr 1.

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery dla WPiPs

Szybki Szpil, Gibka Gra - Mobilne Targi Kariery dla studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii! 23 października na Wydziale Pedagogiki i Psychologii będziesz mógł porozmaiać z pracodawcami na ich stoiskach promocyjnych. Dodatkowo skorzystaj z warsztatu, a także wysłuchaj panelu specjalistów.

Biuro Karier poza biurem

18 października 2018 r., w czwartek, cały zespół Biura Karier UŚ jest zaangażowany w Mobilne Targi Kariery dla Wydziału Filologicznego. Spotkaj się z pracodawcami w Katowice Miasto Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek od 9:00 do 14:00.

Jutro zapraszamy do naszej siedziby.

Ankieta dotycząca potrzeb młodych ludzi

W imieniu firmy PGConsulting zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety internetowej związanej z szukaniem swego miejsca na rynku pracy. Wyniki ankiet pomogą zaoferować młodym ludziom odpowiednie wsparcie.

Biuro Karier poza biurem

Dziś, 16 października 2018 r. cały zespół Biura Karier UŚ jest zaangażowany w Mobilne Targi Kariery na Wydziale Nauk Społecznych. Zapraszamy do naszej siedziby jutro.