Inne

Konsultacje kariery online!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.


 

 

Cykl spotkań „Careers of the Future”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się nowoczesnymi technologiami? Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań „Careers of the Future”, które poprowadzą eksperci pracujący w zawodach związanych z VR, sztuczną inteligencją i robotyką. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie pracy w branży VR.


 

Rekrutacja do AIESEC!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli zależy Ci na budowaniu doświadczenia zawodowego, rozwoju oraz poznaniu drugiego człowieka zapraszamy do AIESEC. Oddział jednej z największych organizacji studenckich na świecie ruszył już z rekrutacją w Katowicach!  

Mars Open Talks - wykład o marketingu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Słyszałeś na studiach o badaniach, promocji, analityce, ale chciałbyś zobaczyć, jak to wygląda w praktyce? Chcesz dowiedzieć się, jak firma Mars tworzy znane na całym świecie marki dla zwierząt? Masz dość teorii i marzy Ci się spotkanie wypełnione case’ami biznesowymi? Tego wszystkiego i o wiele więcej dowiesz się w trakcie kolejnego spotkania Mars Open Talks! Tym razem poruszony zostanie temat marketingu.
 

Serwis z ofertami pracy w nowej odsłonie!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zmieniamy się dla Ciebie! Zobacz serwis www.biurokarier.edu.pl w nowej odsłonie!

 

 

 

 

Targi edukacyjne EF EduX

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o pracy za granicą? Dołącz do wydarzenia EF EduX, aby poznawać języki obce, uczyć się za granicą i odkrywać świat - wszystko w zaciszu własnego domu. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

 

 

Big - hearted Ambassadors 2020

Pokaż w kalendarzu: 
0

Trwa akcja Big - hearted Ambassadors 2020! Jeżeli chcesz pomóc najbardziej potrzebującym w swojej okolicy, zgłoś projekt akcji wolontariackiej do 17 stycznia 2021 r. i otrzymaj 2 000 zł dofinansowania. KPMG wraz z Fundacją KPMG wesprze aż 10 inicjatyw!


 

Infobip już wkrótce rekrutuje!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Infobip otwiera oddział w Katowicach – stawia sobie za cel obecność w czołówce pracodawców IT w regionie! Dołącz do zespołu!

 

Święta w idei Zero Waste z PwC Service Delivery Center!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Święta w idei Zero Waste z PwC Service Delivery Center. Weź udział w warsztatach i podaruj uśmiech Potrzebującym!

 

 


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego