Inne

Coaching w Biurze Karier

Data wydarzenia: 
18 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak skutecznie wprowadzać długotrwałe zmiany? Jak wyznaczać cele? A przede wszystkim jak się motywować do ich realizacji? Wzmocnij swoje kompetencje podczas coachingu - już dziś umów się z jednym z naszych certyfikowanych coachów!

 

 

Ankieta dot. przestrzeni SPINplace - centrum kreatywności i coworkingu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Brakuje Wam na uczelni przestrzeni do swobodnej dyskusji i prezentacji wyników badań? Uniwersytet Śląski pragnie sprostać Waszym oczekiwaniom! Podzielcie się z nami Waszą opinią na temat przestrzeni SPINplace poprzez wypełnienie krótkiej ankiety. 

Capgemini Career Spot na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia: 
5 Czerwiec, 2019 - 10:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zaliczenia w pełni, sesja się zbliża, a my wiemy z czym ona się wiąże i jak bardzo potrzebujecie oderwać wzrok od notatek i na chwilę zwolnić. Dlatego odwiedźcie Capgemini Career Spot, który znajdziecie na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w najbliższą środę, 5 czerwca 2019 r. 


 


Dzień dobry WAKACJE z Biurem Karier!

Data wydarzenia: 
4 Czerwiec, 2019 - 10:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Zaciśnijmy więzi akademickiej wspólnoty! W najbliższy wtorek, 4 czerwca 2019 r.,  spotykamy się na deptaku przed rektoratem UŚ. Będzie czas na rozmowy o perspektywach na karierę, a także na dobrą muzykę, historyczne stroje i grę w mega-bierki! W przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona do holu Wydziału Nauk Społecznych.
 

Rekrutacja na Ambasadora EY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać globalną firmę doradczą od środka? Nawiązać kontakty z osobami z Talent Teamu, Audytu, Podatków, Transakcji czy Doradztwa Biznesowego? Czekają na Ciebie także nowe znajomości z fantastycznymi ludźmi z całej Polski, którzy tworzą zespół Ambasadorów EY. Rekrutacja trwa do 23 czerwca 2019 r.


 

Zostań koordynatorką Klubu KPMG Step Ahead

Pokaż w kalendarzu: 
0

Klub KPMG Step Ahead skierowany jest do studentek, które świadomie planują swoją ścieżkę kariery. Jeśli chcesz poszerzać swoje kompetencje i potrafisz zmotywować się do ciągłego rozwoju, zostań jedną z Koordynatorek Klubu! Rekrutacja trwa do 16 czerwca 2019 r.


 

Zostań Ambasadorem KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, wszędzie Cię pełno, zarażasz innych pozytywną energią i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań - zostań Ambasadorem KPMG! Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca 2019 r. 

Targi Kariery Online

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się pracą w instytucjach Unii Europejskiej? Masz kilka pytań do Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO)? Weź udział w Online Career Fair i dowiedz się, jakie są aktualne i nadchodzące konkursy w strukturach UE. 

Serwis o stypendiach i konkursach

Data wydarzenia: 
13 Maj, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że w Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne? Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Masz swoją pasję? Sprawdź, jak możesz sfinansować swój rozwój, wejdź na stronę www.mojestypendium.pl.

 

 

Dzień Otwarty w w firmie Distribev Orbico

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już po raz kolejny firma Distribev Orbico organizuje Dni Otwarte w Centrum Obsługi Klienta. 17 maja 2019 r. firma zaprasza na swój pokład wszystkich entuzjastów komunikacji, pasjonatów pracy z ludźmi, rekinów budowania długotrwałych relacji i pełnych inwencji smakoszy wyzwań.


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego