Inne

Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF

Pokaż w kalendarzu: 
0

Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF już 13 czerwca 2024 r. Nie musisz wiedzieć, jaką dokładnie ścieżkę zawodową wybierzesz. Przyjdź i zainspiruj się możliwościami! 

 

 

 

ZAPRASZAMY do spinPLACE - JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie - we wtorek 27 lutego 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Bankowej 5. Zapraszamy Was do korzystania z ogólnodostępnych przestrzeni, w których możecie popracować indywidualnie lub grupowo!

 

VI edycja stypendiów m.st. Warszawy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś doktorantem? Jesteś doktorantką? Chcesz zająć się badaniem Warszawy? Trwa nabór do VI edycji stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów. Pomysł na badanie musi się wiązać z konkretnym obszarem funkcjonowania miasta. Obszary te zgłaszają biura urzędu, które potrzebują dodatkowej wiedzy, aby skuteczniej wykonywać swoje zadania.

 

Szkolenia biznesowe on-line!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy do lektury Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego na maj oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Szkolenia w formie zdalnej dostępne są dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Webinar „Sztuczna inteligencja w branży IT”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób sztuczna inteligencja wpływa na rozwój branży IT, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Dołącz do nas i odkryj, jak AI może zrewolucjonizować Twoją karierę w świecie IT. Czekamy na Ciebie 13 maja o godzinie 17:00!

 

 

Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu 8 maja 2024  r.

 

 

Hackathon Digital in Defence

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś kreatywny i masz ciekawe pomysły? Dołącz do Hackathon Digital in Defence!

 

Tech Meet-Up firmy Alten

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych inspiracji zawodowych? Zapraszamy na Tech Meet-Up, który organizuje firma ALTEN Delivery Center Eastern Europe 21 maja 2024 r. w swoim biurze w Gliwicach.


 

 

Inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz pomysłu jak spędzić wolny czas? Zapoznaj się z ofertą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

 

 

 

Program edukacyjny w Szkole Edukacji PAFW

Pokaż w kalendarzu: 
0

Od zawsze chciałeś być nauczycielem, ale dotąd nie było okazji? Kończysz studia i szukasz swojej drogi? A może już pracujesz w szkole, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? Już po raz 9. Szkoła Edukacji PAFW i UW uruchomiła nabór do programu, który daje edukacyjnym pasjonatom możliwość zdobycia uprawnień do nauczania języka polskiego, historii i WOS, biologii z przyrodą oraz matematyki.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego