Inne

Bezpłatne sesje mentoringowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych sesjach mentoringowych organizowanych w ramach projektu "Entrepreneur - Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities" realizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

 


 

Publikacje dot. zawodu animatora oraz opiekuna osób starszych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o pracy w zawodzie animatora społeczności lokalnej lub opiekuna osób starszych? Zapoznaj się z wartościowymi materiałami przygotowanymi przez ekspertów z Fundacji EOS.
 

Seminaria BNY Mellon Science

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poszerzaj swoją wiedzę i nawiązuj nowe znajomości dzięki edukacyjnym seminariom BNY Mellon Science organizowanym dla studentów studiów magisterskich, doktorantów i absolwentów. Seminaria prowadzą eksperci BNY Mellon, którzy prezentują praktyczne zastosowanie zagadnień teoretycznych w biznesie.

 

 

Wykład "Postępowania podatkowe" - Akademia Podatkowa Andersen

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz informacji dot. postępowania podatkowego? Zapraszamy na pierwszy wykład organizowany przez Kancelarię Andersen w ramach Akademii Podatkowej.
 

Program Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2023

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy? Naczelna Organizacja Techniczna przygotowała bezpłatne i certyfikowane kursy online! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

 

 


StartUP MIX AKCELERATOR MIEJSKI – BETA TEST CITY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś założycielem startupu, spinoffu i spinoutu? Chcesz zyskać nie tylko przestrzeń do testów, ale także wsparcie ekspertów i partnerów biznesowych? Dołącz do społeczności! StartUP MIX AKCELERATOR MIEJSKI – BETA TEST CITY.  

Sheep Your Hack

Pokaż w kalendarzu: 
0

Powrót Owcy! Kolejna odsłona Sheep Your Hack z pewnością przyniesie niezapomniane chwile i dostarczy pozytywnej energii! Dołącz do wydarzenia, poznaj ciekawych, inspirujących ludzi, pokaż swój pomysł i urzeczywistnij go! W dniach 15-16 grudnia 2023 r. bądź na evencie, w którym poznasz ciekawych i inspirujących młodych ludzi, zasmakujesz klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczysz pomysłowości młodych ludzi i stworzysz przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich.

Platforma "Job Simulations"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w jednym z najbardziej globalnych banków na świecie? Citi uruchamia sześć nowych symulacji pracy dla studentów! Zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym we własnym tempie i zdobywaj certyfikaty online. Zarejestruj się już dziś!


 

EY Festival of Innovation

Pokaż w kalendarzu: 
0

EY Festival of Innovation już 21 i 22 listopada 2023 r.  Dołącz do inspirujących rozmów z prelegentkami z całego świata o innowacjach w Big Data, AI i Blokchain. Dodatkowo, za udział w wydarzeniu otrzymasz certyfikat. Zapisz się do 17 listopada 2023 r.!
 


 


Fotofestiwal Open Call 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w naborze projektów i dołącz do grona artystek i artystów 23. edycji Fotofestiwalu – Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi! 

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego