Inne

Konsultacje kariery online!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.


 

 

Lotniskowe Targi Zawodoznawcze

Pokaż w kalendarzu: 
0

Praca w lotnictwie? Brzmi ciekawie? Dowiedz się o rekrutacji w branży podczas Lotniskowych Targów Zawodoznawczych.

 

16. edycja Akademickich Targów Pracy na Politechnice Łódzkiej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już wkrótce rozpocznie się 16. edycja Akademickich Targów Pracy na Politechnice Łódzkiej! W tym roku będą miały formę online. Możesz być pewny, że nie zabraknie licznych atrakcji. 
 

Inicjatywy EY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeszcze do 12 kwietnia 2021 r. rekrutacja w EY jest otwarta w niemal każdym dziale! Wszyscy Ci, którzy chcieliby zacząć praktyki u zwycięzcy rankingu Pracodawca Roku 2019 mogą znaleźć ofertę dla siebie na www.zacznijpoziomwyzej.pl. 

V Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 7 maja 2021 r. 36 drużyn z całej Polski weźmie udział w zmaganiach o tytuł Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich na stopniu akademickim! Wygraj awans do turnieju finałowego, walcz o nagrody i stypendia! 

ABC Przedsiębiorczości w pigułce

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką przedsiębiorczości? Weź udział w spotkaniu dot. prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
 

Kampania „Kwalifikacje 2025+”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przygotuj się na nowe jutro! Weź udział w Kampanii „Kwalifikacje 2025+” przygotowanej przez Fundację VCC.

 

Plebiscyt „Nieprzeciętni 2021”

Pokaż w kalendarzu: 
0

 Znasz kogoś wyjątkowego? "Czwórka" po raz kolejny ruszyła na poszukiwania wyjątkowych osobowości ­– młodych ludzi, którzy tworzą niebanalne rzeczy i mają nietypowe zainteresowania. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać do 18 kwietnia 2021 r. 


 

Akademia Komunikacji Społecznej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz dziennikarstwo i szukasz praktycznej wiedzy? Akademia Komunikacji Społecznej to duża dawka doświadczenia i prezentacji warsztatu dziennikarskiego od osób pracujących w zawodzie.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego