Inne

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.
 

 

 

Programy stypendialne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce? Dzięki Fundacji Dobra Sieć znajdziesz stypendium dopasowane do Ciebie! 

Kampania "30 days to get a job!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś podjąć pracę za granicą? Wejdź na stronę Europe Language Jobs, podejmij wyzwanie i dowiedz się jak zdobyć wymarzoną pracę w ciągu 30 dni!
 

Stypendium Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś otrzymać wsparcie finansowe na dalszą naukę? Zostań stypendystą Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej!

 

Stypendium MintResume 2019

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem uczelni wyższej lub wkrótce rozpoczniesz studia? Chcesz zainwestować w swój rozwój? Wygraj stypendium w wysokości $1000 fundowane przez amerykański portal kariery MintResume! 

Google AdCamp Warsaw 2019

Data wydarzenia: 
15 Listopad, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych wyzwań? Interesuje Cię praca w dużej korporacji? Google AdCamp zawita wkrótce w Polsce. Program skierowany jest do osób pragnących poznać firmę "od kuchni".
 

Konkurs na aplikację dyplomatyczno-konsularną

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się działalnością polskiej służby zagranicznej? Zostań dyplomatą! Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Termin składania dokumentów upływa 13 września 2019 r. 

Open Day w BNP Paribas

Pokaż w kalendarzu: 
0

26 czerwca 2019 r. w Centrum Operacyjnym w Rudzie Śląskiej organizowany jest Dzień Otwarty BNP Paribas. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących odpowiedzi i wskazówek odnośnie pracy w BNP Paribas.

 

 

Coaching w Biurze Karier

Data wydarzenia: 
18 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak skutecznie wprowadzać długotrwałe zmiany? Jak wyznaczać cele? A przede wszystkim jak się motywować do ich realizacji? Wzmocnij swoje kompetencje podczas coachingu - już dziś umów się z jednym z naszych certyfikowanych coachów!

 

 

Ankieta dot. przestrzeni SPINplace - centrum kreatywności i coworkingu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Brakuje Wam na uczelni przestrzeni do swobodnej dyskusji i prezentacji wyników badań? Uniwersytet Śląski pragnie sprostać Waszym oczekiwaniom! Podzielcie się z nami Waszą opinią na temat przestrzeni SPINplace poprzez wypełnienie krótkiej ankiety. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego