Inne

Konsultacje kariery online!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier

Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.
 

 

Skrócony czas pracy biura w dniu 5 sierpnia 2020 r.

Pokaż w kalendarzu: 
0

W związku z organizacją 77. edycji Tour de Pologne, 5 sierpnia 2020 r. (środa) z ruchu drogowego zostaną wyłączone niektóre odcinki ciągów komunikacyjnych w Katowicach.
 

Warszawska Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i BioMedycznych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem biologii, chemii, fizyki, medycyny? Myślisz o dalszym rozwoju naukowym? Pomyśl o doktoracie w Warszawskiej Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i BioMedycznych. Teraz to możliwe. Rekrutacja rusza 5 sierpnia 2020 r. 

Nowe perspektywy na UŚ!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz interesujących studiów magisterskich, które otworzą przed Tobą wiele nowych perspektyw i pozwolą Ci wykonywać wymarzony zawód za granicą, to Uniwersytet Śląski w Katowicach ma dla Ciebie ciekawe propozycje kierunków po angielsku 

Kierunki anglojęzyczne na UŚ!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Uniwersytet Śląski w Katowicach poszerza perspektywy! Uczelnia oferuje możliwość studiowania w języku angielskim, co pozwala udoskonalić aktywne porozumiewanie się w tym języku oraz odnaleźć wymarzoną pracę za granicą! 

Europass w nowej odsłonie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poszukujesz pracy poza granicami kraju? Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem! Już teraz masz więcej możliwości, a nowe funkcjonalności czekają na Ciebie! Dowiedz się więcej.
 

Stypendia branżowe - publikacja

Pokaż w kalendarzu: 
0

W jaki sposób programy stypendialne mogą wspierać lokalny rynek pracy? Jakie są modele współpracy firm, szkół zawodowych i uczelni? Co warto wziąć pod uwagę, planując branżowy program stypendialny? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziesz w najnowszej publikacji Fundacji Dobra Sieć „Stypendia branżowe: narzędzie rozwoju firmy poprzez wsparcie edukacji”.

 

"Gra o Karierę"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Gra o Karierę" już się rozpoczęła! Nie ma znaczenia czy jesteś ze Szczecina, Poznania, Krakowa czy Warszawy! Możesz wziąć udział we wszystkich warsztatach i szkoleniach, które wydadzą Ci się najciekawsze! 

Napisz do swojego doradcy na MS Teams!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Siedzenie w domu skłoniło Cię do myślenia nad swoją dalszą drogą? Masz wątpliwości lub chciałbyś coś przedyskutować, żeby odnieść sukces? Nasi doradcy czekają na Twoją wiadomość!

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego