Inne

Spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups

Pokaż w kalendarzu: 
0

6 marca 2018 r. Fundacja Polska Innowacyjna wspólnie z SPIN-US Sp. z o. o. i Ogrodami Przedsiębiorczości organizuje spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups.

 

 

 

Raport BK: Losy Zawodowe Absolwentów 2015-2016

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak potoczyły się kariery zawodowe absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Zobacz raport "Losy Zawodowe Absolwentów 2015-2016" przygotowany przez Biuro Karier UŚ!

 

 

 

Dzień Otwarty w Navo Orbico

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przekonaj się osobiście jak wygląda praca doradcy klienta. Weź udział w Dniu Otwartym w Navo Orbico 15 marca 2018 r. Oprócz okazji do poznania specyfiki stanowiska pracy oraz firmy, będziesz mógł przystąpić do krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji. Termin składania dokumentów upływa 16 marca 2018 r.

 

 

Dni Otwarte dla kobiet w Browarze Tyskim

Pokaż w kalendarzu: 
0

W czwartek 8 marca br. Browar Tyski zaprasza studentki i absolwentki kierunków technicznych na Dni Otwarte dla kobiet w Browarze.

 

 

 

Rekrutacja do KSAP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz mieć istotny wpływ na kształtowanie rzeczywistości społecznej, ale również mieć możliwość pracy nad rozwojem i ulepszeniem funkcjonowania państwa? Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP) rozpoczęła rekrutację na stanowisko słuchacza. 

 

 

Rekrutacja do bezpłatnej Szkoły Trenera Warsztatu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Polskie Towarzystwo Wspierania Psychoedukacji rekrutuje do bezpłatnej Szkoły Trenera Warsztatu. Jesteś studentem, chcesz zdobyć wyjątkowo atrakcyjny zawód, jakim jest Trener Warsztatu, by samodzielnie prowadzić warsztaty i szkolenia. Aplikuj do 28 lutego 2018 r.

 

 

Rejestracja do Deadline24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Trwa rejestracja na 10. edycję międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. odbędzie się finał 10. — jubileuszowej — edycji międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. Już teraz entuzjaści algorytmiki z całego świata mogą rejestrować się na eliminacje online, których wyniki zdecydują o tym, kto weźmie udział w wielkim finale.

 

Praca sezonowa w Niemczech

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy wakacyjnej w Niemczech? W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach wystartował nabór studentów do pracy na terenie Niemiec na okres wakacji 2018 roku.

 

 

 

Harmonogram pracy w trakcie przerwy świątecznej

Pokaż w kalendarzu: 
0

W trakcie przerwy świątecznej Biuro Karier będzie działać zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej. 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego