Inne

Kurs online "Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Innowacje, cyfryzacja i transformacja energetyczna to kluczowe obszary rozwoju każdego przedsiębiorstwa bez których wkrótce trudno będzie mówić o budowaniu przewagi konkurencyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i analizując aktualne trendy, Polski Fundusz Rozwoju stworzył profesjonalny kurs online "Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość", który dostępny jest bezpłatnie na platformie kursy.pfr.pl.
 

Ograniczenia w pracy Biura Karier oraz Biura ds. Projektów Ogólnoucz.

Pokaż w kalendarzu: 
0

Informujemy, iż w dniu 16 i 17 czerwca Biuro Karier oraz Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych będzie nieczynne. W dniu 17 czerwca zapraszamy do kontaktu mailowego z pracownikiem Biura Karier: bk@us.edu.pl bądź telefonicznego 501 984 457. Dokumenty do modułu stażowego można zostawić w pokoju 0.11 (parter budynku rektoratu).

Wsparcie w obszarze samozatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznań jest już dostępna. Szkolenia w formie zdalnej skierowane są do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.


 

Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć umiejętności przywódcze i zdolność strategicznego myślenia? Grupa Santander oraz London School of Economics and Political Science uruchamiają program rozwoju kompetencji menadżerskich. Aplikuj już dziś! 

AMC TECH PRO-SCHOOL

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub absolwentem kierunków technicznych? Chcesz rozpocząć karierę w IT? Dobrze trafiłeś! Firma AMC TECH uruchomiła rekrutację do bezpłatnej szkoły programowania od podstaw – AMC TECH PRO-SCHOOL. 

Seminarium pt. "ABC podejmowania działalności gospodarczej"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jakie są źródła finansowania działalności gospodarczej? Koniecznie przyjdź do Strefy Innowacji Miasta Katowice na seminarium "ABC podejmowania działalności gospodarczej".


 

 

Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej.

Pokaż w kalendarzu: 
0

Serdecznie zapraszamy pracowników oraz studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na
Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej. Celem organizacji Forum jest popularyzacja wiedzy na temat implementacji nanotechnologii w branży budowlano-architektonicznej. Prezentowane treści będą miały charakter praktyczny i zorientowany na komercyjne wykorzystanie nanotechnologii.

Citi Poland Virtual FinTech Hackathon

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwijać się w obszarze IT? Interesuję Cię branża FinTech? Weź udział w wydarzeniu Citi Poland Virtual FinTech Hackathon!

 

Kurs "Projektanci Design Thinking"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Projektanci Design Thinking" to temat kursu on-line o rozwoju innowacji w organizacjach, który przygotował Polski Fundusz Rozwoju.

 

Henkel Impact Academy powered by Schwarzkopf Professional

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dostrzeż Zmienione Perspektywy. Zaprezentuj Nowe Spojrzenie. Skieruj swój wzrok na Henkel Impact Academy powered by Schwarzkopf Professional.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego