Inne

Badania BK: Zaproszenie do badania losów zawodowych Absolwentów

Data wydarzenia: 
24 Lipiec, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Powiedz nam co u Ciebie! Weź udział w badaniu losów zawodowych absolwentów UŚ, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2015/2016!
 

Stypendium w Singapurze dla zagranicznych studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem nauk ścisłych? Chciałbyś podjąć studia podyplomowe w mieście czystości i zakazów? Aplikuj o stypendium w Narodowym Uniwersytecie Singapuru!
 

Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zostań dyplomatą! Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018.

 

Początek sezonu stypendialnego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z największym ogólnopolskim serwisem o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.
 

 

Wydarzenie „OneDayWith Umicore”

Data wydarzenia: 
5 Lipiec, 2017 - 12:15
Pokaż w kalendarzu: 
0

Posiadasz wykształcenie techniczne? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w międzynarodowym środowisku? Weź udział w audio-czacie z firmą Umicore w dniu 5 lipca 2017 r. i przekonaj się co firma może Ci zaoferować. 

Nadchodzi #DzieńZmian!

Data wydarzenia: 
22 Czerwiec, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zmienić swoją sytuację zawodową, a do tej pory bałeś się podjąć jakiekolwiek działania? Potrzebujesz pomocy przy szukaniu pracy, która wpasuje się w Twój plan dnia? Chcesz dowiedzieć się, jak działa Agencja Pracy Tymczasowej, kto w niej pracuje i na czym polega ten rodzaj zatrudnienia? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to #DzieńZmian jest wydarzeniem dla Ciebie!

 

Spotkanie "Dylematy początkującego terapeuty"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej zaprasza na spotkanie "Dylematy początkującego terapeuty", które odbędzie się już 8 czerwca 2017 r.

 

 

 

"Złoto dla zuchwałych"- gra miejska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 27 maja 2017 r. o godzinie 14:00 rozpocznie się na terenie Fabryki Pełnej Życia (Defum, Dąbrowa Górnicza) gra miejska "Złoto dla Zuchwałych". Startować mogą wszyscy – młodzież, rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pary. Konieczna będzie jednak wcześniejsza rejestracja zespołów.

 

 

Capgemini Open Day

Data wydarzenia: 
30 Maj, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Przyjdź i zobacz jak pracuje się w firmie Capgemini! Wiele atrakcji czeka na Ciebie podczas Capgemini Open Day już 30 maja 2017 r.
 

Instytut Biologii Doświadczalnej ogłasza nabór na studia doktoranckie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN ogłasza nabór na studia doktoranckie. Rekrutacja on-line do 1 czerwca 2017 r.

 

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego