ZAPRASZAMY do spinPLACE - JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie - we wtorek 27 lutego 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Bankowej 5. Zapraszamy Was do korzystania z ogólnodostępnych przestrzeni, w których możecie popracować indywidualnie lub grupowo!

Hackathon Digital in Defence

Jesteś kreatywny i masz ciekawe pomysły? Dołącz do Hackathon Digital in Defence!

Tech Meet-Up firmy Alten

Szukasz nowych inspiracji zawodowych? Zapraszamy na Tech Meet-Up, który organizuje firma ALTEN Delivery Center Eastern Europe 21 maja 2024 r. w swoim biurze w Gliwicach.

Inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz pomysłu jak spędzić wolny czas? Zapoznaj się z ofertą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

Program edukacyjny w Szkole Edukacji PAFW

Od zawsze chciałeś być nauczycielem, ale dotąd nie było okazji? Kończysz studia i szukasz swojej drogi? A może już pracujesz w szkole, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? Już po raz 9. Szkoła Edukacji PAFW i UW uruchomiła nabór do programu, który daje edukacyjnym pasjonatom możliwość zdobycia uprawnień do nauczania języka polskiego, historii i WOS, biologii z przyrodą oraz matematyki.

XVI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach!

Jeszcze studiujesz? Nic nie szkodzi! Ty też możesz dołączyć do największego wydarzenia biznesowego Europy Centralnej! Dołącz do rozmów i złap inspiracje dla swojej kariery zawodowej! Zarejestruj się i weź udział w kolejnej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Bezpłatny kurs marketingu internetowego

Stawiasz pierwsze kroki w branży marketingu internetowego? Weź udział w kursie organizowanym przez agencję DigiBee i rozwijaj swoje umiejętności!

XXIII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

Zdobądź stypendium na wymarzone studia! Jeżeli spełniasz wymogi programu nie przegap szansy i aplikuj w terminie od 9 lipca do 20 sierpnia 2024 roku do XXIII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH. Stypendium Pomostowe na I rok studiów to aż 10 tysięcy złotych! Ponadto jako uczestnik programu będziesz mógł uczestniczyć w warsztatach, szkoleniach i konferencjach rozwijających kompetencje miękkie oraz umiejętności niezbędne w późniejszej karierze zawodowej.

CRC 2024: Hack4Music. Człowiek. Muzyka. Technologia.

Zapisy na Hack4Music. Człowiek. Muzyka. Technologia. wystartowałyprojektu specjalnego przygotowanego przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, w ramach 11 edycji programu CRC.

Seminarium naukowe BNY Mellon

Chcesz pogłębić wiedzę teoretyczną i sprawdzić ją w praktyce biznesowej? Weź udział w seminarium naukowym BNY Mellon.