Inne

Webinar o tym jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o karierze w IT? Chcesz się dowiedzieć czy ta ścieżka jest dla Ciebie? Pragniesz zostać Testerem? Weź udział w webinarze "What the b*g?! – czyli jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania" i zobacz jak fascynujący świat testowania może być.


 

Krakowskie Dni Informatyki 2022

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś fanem branży IT? Krakowskie Dni Informatyki 2022 - konferencja integrująca krakowską branżę IT - odbędzie się już 13 grudnia 2022 r. w formule online! Nie może Cię zabraknąć!
 

Badanie rozpoznawalności marki pracodawcy wśród studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pomóż lepiej dopasować działania rekrutacyjne do oczekiwań studentów! Weź udział w badaniu rozpoznawalności marki pracodawcy wśród studentów.
 

EY Strategy & Corporate Finance School

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rusza kolejna edycja EY Strategy & Corporate Finance School. Ty też bądź częścią międzynarodowego programu EY skierowanego do studentek zainteresowanych tematyką strategii i transakcji. Dołącz do elitarnego grona i weź udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez ekspertki EY z różnych krajów. Zyskasz profesjonalną wiedzę, nowe, międzynarodowe relacje i dostęp do społeczności kobiet w corporate finance!
 

Pytech Summit 2022 Winter Edition

Pokaż w kalendarzu: 
0

Należych do grona pasjonatów Pythona? Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji Pytech Summit 2022 Winter Edition.

 

Ankieta badająca potrzeby pracowników sektora IT

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem informatyki? Podziel się swoją opinią na temat pracy w branży IT! Weź udział w badaniu prowadzonym przez firmę Antal!

 

SHEEP YOUR HACK

Pokaż w kalendarzu: 
0

SHEEP YOUR HACK! Po dwóch poprzednich edycjach online, wreszcie możemy stacjonarnie spotkać się na Campusie WSEI i zaznać na nowo prawdziwej, hackathonowej atmosfery! W dniach 16-17 grudnia 2022 r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich.
 

Druga edycja Dnia Edukacji Finansowej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu finansów? Fundacja GPW wraz z Giełdą Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w drugiej edycji Dnia Edukacji Finansowej. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2022 r. w formule hybrydowej.

 

 

Startup Meetup: Innovations in Logistics

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak wygląda sektor innowacji w logistyce na Śląsku? Jak startupy optymalizują proces dostawy paczek pod drzwi? Jak Nestle może pomów w rozwoju innowacji w logistyce na Śląsku? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas Startup Meetup: Innovations in Logistics.

 

 

Hackathon "HackYeah powered by GovTech 2022"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już za niecałe dwa tygodnie - w dniach 19-20 listopada w Tauron Arena w Krakowie odbędzie się największy w Europie Hackaton - HackYeah powered by GovTech 2022. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym wydarzeniu, nie czekaj - zapisz się już dziś jako uczestnik indywidualny lub stwórz swój własny zespół!

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego