Inne

BK: Wiosenne porządki w CV

Pokaż w kalendarzu: 
0

Na wiosnę często robimy „wiosenne porządki” – przeglądamy szafę, myjemy okna, robimy przemeblowanie, a co powiedzielibyście, gdyby tak zrobić Wiosenne porządki w CV? Umów się na spotkanie z naszym doradcą kariery i zrób porządek w swoich dokumentach aplikacyjnych! 

Wirtualne Targi Pracy skierowane do językowców

Data wydarzenia: 
30 Marzec, 2017 - 09:00 - 20:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Posługujesz się więcej niż dwoma językami? Aktualnie poszukujesz pracy? Mamy dla Ciebie propozycję! 30 marca 2017 r. odbędą się wirtualne Targi Pracy skierowane do językowców z centralnej i wschodniej Europy. 

Zajęcia z tematyki "Service Management" w ramach programu CRC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już dziś, 22 marca 2017 r., rusza przedmiot „Service Management” realizowany w ramach programu CRC - Corporate Readiness Certificate. Zajęcia będą odbywały się co środy w okresie od marca do maja na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. 

Programy stypendialne Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o studiach w USA? Zobacz ofertę stypendialną Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Stypendium w wysokości do 47 000 USD może być Twoje! Nabór wniosków trwa do 19 maja 2017 r. 

Spotkanie z Agencją Pracy - #DzieńZmian

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli szukasz pracy dorywczej lub stałej i chciałbyś skorzystać z usług agencji pracy, przyjdź na #DzieńZmian do agencji Work&Profit 21 marca 2017 r.


 


Gra internetowa Stranger Words

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli znasz języki obce, jesteś spostrzegawczy i potrafisz rozwiązać niejedną zagadkę – wejdź do świata Stranger Words i weź udział w procesie rekrutacji! Podejmij wyzwanie Accenture i odkryj nowy wymiar pracy! 

Artykuł BK: Absolwent pod lupą

Pokaż w kalendarzu: 
0

W swojej półwiecznej historii Uniwersytet Śląski wykształcił ponad 210 tysięcy absolwentów. Jak różne są ich losy, możemy się dowiedzieć z Badań Losów Zawodowych Absolwentów prowadzonych przez Biuro Karier UŚ od 2007 roku.

 

 

Bezpłatny przewodnik "Pracuj w IT 2017"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wystartowała kolejna edycja przewodnika "Pracuj w IT 2017", który jest zbiorem cennych informacji dotyczących trendów na rynku pracy IT.

 

 

 

Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy absolwenci pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim zajmują się nauczaniem dzieci, a absolwenci etnologii zwiedzaniem i odkrywaniem kultur na całym świecie? Jeśli tak, to jakie były oczekiwania rekrutacyjne ich pracodawców? A jeśli nie, to czym się zajmują? Na te i inne pytania na temat losów zawodowych absolwentów Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji znajdziesz odpowiedzi w naszej infografice!
 

Dni Kariery AIESEC

Data wydarzenia: 
16 Marzec, 2017 - 09:00 - 17:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz pracy? Chcesz spotkać pracodawcę z interesującej Cię branży? 16 marca 2017 r. w Hotelu Angelo w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® - studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez AIESEC, największą międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi.


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego