Inne

Możliwe przerwy w funkcjonowaniu strony WWW

Pokaż w kalendarzu: 
0

Informujemy, że w dniach 19-23 lipca 2018 roku, dostęp do naszej strony internetowej może być utrudniony z powodu prac modernizacyjnych. Wszelkie informacje o bieżących wydarzeniach można odnaleźć na naszym fanpage'u na facebooku. 

 

Zostań dyplomatą! Nabór na aplikację

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło kolejną edycję naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

 

 

 

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Spotkajmy się na deptaku UŚ!

Pokaż w kalendarzu: 
0

DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Obierz razem z nami dobry kurs na wakacje! Zapraszamy na dzień otwarty Biuro Karier UŚ już w najbliższą środę 20 czerwca na deptaku przed rektoratem UŚ.

 

 

 

n.d.

1 czerwca Biuro Karier nieczynne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wszystkich, którzy chcieliby nas odwiedzić w piątek 1 czerwca br. informujemy, iż Biuro Karier oraz pozostałe Biura zlokalizowane w Studenckiej Strefie Aktywności będą nieczynne.

P&G Women Engineering Day

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Day w Warszawie w Fabryce Pampers organizowane przez firmę Procter & Gamble. P&G Women Engineering Day odbędzie się w dniu 17 maja 2018 r. - start o godz. 9:00.

 

 

Wydarzenie BK: spotkanie z firmą Capgemini

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać powody, dla których warto dołączyć do Capgemini? Odwiedź stoisko firmy w dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przy pysznej kawie i francuskich rogalikach będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami korporacji.

 

 

Spokojnych i wesołych Świąt!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"!

 

 

 

 

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty! Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

 

Spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups

Pokaż w kalendarzu: 
0

6 marca 2018 r. Fundacja Polska Innowacyjna wspólnie z SPIN-US Sp. z o. o. i Ogrodami Przedsiębiorczości organizuje spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups.

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego