ZAPRASZAMY do spinPLACE - JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie - we wtorek 27 lutego 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Bankowej 5. Zapraszamy Was do korzystania z ogólnodostępnych przestrzeni, w których możecie popracować indywidualnie lub grupowo!

Bootcamp Burgas

Charakteryzuje Cię otwartość na świat? Chcesz poszerzać horyzonty? Zapraszamy do udziału w Bootcamp Burgas – tygodniu szkoleniowym, którego celem jest nabycie wiedzy i praktyki w obszarze transformacji środowiskowej.

Hackathon klimatyczny

Jesteś otwarty, by tworzyć rozwiązania w zakresie wyzwań klimatycznych? Zapraszamy do udziału w Hackathon EU Sparks for Climate, który odbędzie się online w dniach 27-29 czerwca 2024 roku.

Wsparcie studentów - grant na rozwój i podniesienie kompetencji

Masz pomysł na rozwój, ale brakuje Ci narzędzi do jego realizacji? Chcesz wziąć udział w międzynarodowym konkursie, ale nie masz środków na sfinansowanie uczestnictwa? Aplikuj o grant, który przybliży Twoją drogę do osiągniecia celu. Weź udział w projekcie "Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności".

VI edycja stypendiów m.st. Warszawy

Jesteś doktorantem? Jesteś doktorantką? Chcesz zająć się badaniem Warszawy? Trwa nabór do VI edycji stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów. Pomysł na badanie musi się wiązać z konkretnym obszarem funkcjonowania miasta. Obszary te zgłaszają biura urzędu, które potrzebują dodatkowej wiedzy, aby skuteczniej wykonywać swoje zadania.

Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF

Europejskie Targi Talentów 2024 w ramach konferencji ESOF już 13 czerwca 2024 r. Nie musisz wiedzieć, jaką dokładnie ścieżkę zawodową wybierzesz. Przyjdź i zainspiruj się możliwościami!

Szkolenia biznesowe on-line!

Zapraszamy do lektury Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego na maj oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Szkolenia w formie zdalnej dostępne są dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Webinar „Sztuczna inteligencja w branży IT”

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób sztuczna inteligencja wpływa na rozwój branży IT, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Dołącz do nas i odkryj, jak AI może zrewolucjonizować Twoją karierę w świecie IT. Czekamy na Ciebie 13 maja o godzinie 17:00!

Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center!

Chciałbyś pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu 8 maja 2024  r.

Hackathon Digital in Defence

Jesteś kreatywny i masz ciekawe pomysły? Dołącz do Hackathon Digital in Defence!