16 edycja Global Management Challenge

Zarejestruj drużynę i weź udział w 16 Edycji Global Management Challenge! GMC Poland to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

To prestiżowe przedsięwzięcie wspierane jest przez największe firmy w Polsce (w poprzedniej edycji między innymi Deloitte, MasterCard, Orange Polska) oraz objęte honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Narodowego Banku Polskiego.

W konkursie na równi z drużynami studenckimi uczestniczą zespoły z renomowanych firm w Polsce, w tym roku zespoły reprezentujące m.in. KGHM, Netia, Tauron, Robert Bosch, GK PGE.

Konkurs to okazja na zdobycie pierwszych praktyk menedżerskich, rozwinięcie umiejętności analitycznych, planowania strategicznego, analizy finansowej czy też pracy w zespole.

Rejestracja zespołów studenckich do 16 edycji GMC Poland trwa tylko do 20 października 2015 r.

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji swoich zespołów.
Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji można znaleźć na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)