17 lutego 2023 r. ostatnim dniem zapisów do programu CRC!

Ostatni dzień zapisów do Programu Corporate Readiness Certificate17 lutego 2023 r. Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, zapisz się na wybrany przez siebie kurs. Nie zwlekaj – zapisy zamykają się w piątek  - 17 lutego!

CO? - Program Corporate Readiness Certificate
APLIKACJA DO: 17 lutego 2023 r.

O PROGRAMIE
Program CRC to cykl szkoleń adresowanych do studentów akademickich i absolwentów (do 2 lat po ukończeniu studiów) prowadzonych przez praktyków w biznesie i najbardziej wykwalifikowanych reprezentantów firm EY, ING Hubs Poland, Accenture i Kyndryl.

Każdy kurs zakończony jest certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności i zdobytą wiedzę.

W tym roku w ofercie znajdują się dobrze znane techniczne tematy jak Oracle, Mainframe, Cloud, Azure, Project Management, Design Thinking, SAP, Cybersecurity oraz tematy miękkie dotykające tematyki Project Managementu i obsługi klienta oraz wiele innych – łącznie 37 tematów do wyboru.

Harmonogram.

Moduły szkoleniowe.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.