19. edycja projektu Career Turn

Chciałbyś mieć możliwość poznania pracy w korporacji od wewnątrz? Chcesz podnieść lub zmienić swoje kompetencje zawodowe? Znasz komunikatywnie język angielski? Jeśli tak, dołącz do 19. edycji projektu Career Turn realizowanej w formule online.

CO? – 19. edycja projektu Career Turn
KIEDY? - 15-26 lipca 2024 r. (pon-pt) w godz. 9.00-15.00
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Career Turn to bezpłatny, edukacyjny projekt dla osób zainteresowanych zmianą ścieżki zawodowej i rozpoczęciem pracy w organizacjach międzynarodowych. Celem jest wsparcie szkoleniowe i skuteczna aktywizacja zawodowa.

Jakie korzyści przynosi projekt?

• Kilkadziesiąt godzin praktycznych szkoleń oraz indywidualny coaching i mentoring.
  • Wsparcie pracowników UBS.
  • Udział w prestiżowym projekcie realizowanym w siedzibie UBS.
  • Wymierny rezultat, bo ponad 60% uczestników poprzednich edycji podjęło już pracę.

Przykładowe moduły:

• Poruszanie się po rynku pracy oraz Linkedin jako pomocne narzędzie przy jej poszukiwaniu.
  • Rozmowa kwalifikacyjna - jak się do niej przygotować (teoria) i sztuka autoprezentacji (praktyka).
  • Narzędzia do rozwoju osobistego.
  • Jak zorganizować swój czas i zadania, aby być efektywnym?
  • Dlaczego różnorodność w zespołach jest tak ważna.
  • Bezpieczeństwo informacji w życiu codziennym.
  • Wprowadzenie do zarządzania projektami (Agile).
  • MS Excel.
  • Konwersacje z języka angielskiego.

Pozostałe formy wsparcia: mentoring/ coaching do wykorzystania w okresie do 3 miesięcy od zakończenia szkoleń (terminy będą ustalane indywidualnie).

Projekt skierowany jest do osób znajdujących się obecnie w trudnej sytuacji na rynku pracy:

• bezrobotnych,
  • zagrożonych utratą pracy lub pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • bez wyższego wykształcenia, bez doświadczenia zawodowego,
  • osób dojrzałych, powyżej 45 roku życia,
  • osób z niepełnosprawnością,
  • osób powracających z emigracji,
  • rodzice powracający na rynek pracy,
  • ale nie tylko!

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.