2. edycja programu współpracy ze startupami

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł jak kształtować przyszłość przestrzeni biurowych? Firma Skanska oraz Business Link poszukują najciekawszych rozwiązań pośród start-upowej społeczności. Już dziś zgłoś swoją innowację do 2. edycji programu współpracy ze startupami. 


CO? – 2. edycja programu współpracy ze startupami
APLIKACJA DO: 31 sierpnia 2017 r.


O WYDARZENIU
Kształtując przyszłość przestrzeni biurowych, Skanska oraz Business Link otwierają 2. edycję programu współpracy ze startupami, których innowacyjne pomysły mogą wpłynąć na branżę nieruchomości oraz są w stanie zwiększyć doświadczenia użytkowania biurowców.

Poszukiwane są rozwiązania z zakresu:

  • udogodnień dla pracowników;
  • udogodnień dla gości w biurowcach;
  • udogodnień dla osób niepełnosprawnych;
  • udogodnień funkcjonalnych w przestrzeniach coworkingowych.

Pięć najlepszych startupów (wybranych do 8 września 2017 r.) rozpocznie współpracę ze Skanska i Business Link, korzystając z mentoringu produktowego i biznesowego. Ponadto, zaprezentują się oni podczas Business Mixera (3 października 2017 r. w Warszawie), gdzie wybrany zostanie zwycięzca. Laureat zyska możliwość wdrożenia zaproponowanego rozwiązania w budynkach biurowych firmy Skanska, perspektywę stałej współpracy z globalną marką oraz pakiet 3-miesięcznej akceleracji w Business Link, obejmujący dostęp do nowoczesnej przestrzeni coworkingowej 24/7, a także dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi i sieci kontaktów z przedsiębiorcami z kraju i zagranicy.


O ORGANIZATORZE
Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską.

Business Link to nowoczesne miejsce do rozwoju biznesu, zapewniające kreatywne miejsca pracy dostępne 24/7, w tym coworking i biura prywatne na wynajem, sale spotkań na godziny oraz dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi online i sieci kontaktów z przedsiębiorcami z całej Polski.


SPOSÓB APLIKACJI
Na zgłoszenie organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie projektu.  

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego