2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

Szukasz możliwości rozwoju? Zapraszamy do udziału w programie mentorskim w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bezpieczeństwa Produktów 2024, organizowanym wspólnie przez Komisję Europejską i Międzynarodową Organizację Zdrowia i Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (ICPHSO).

CO? - 2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

O INICJATYWIE
Program ma na celu przyciągnięcie zmotywowanych i utalentowanych studentów do dziedziny bezpieczeństwa produktów konsumenckich i zaoferowanie im możliwości nawiązywania kontaktów z doświadczonymi specjalistami ds. bezpieczeństwa produktów z całego świata. W związku z tym wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Bezpieczeństwa Produktów, który odbędzie się w dniach 14-17 października 2024 r. w Brukseli.

Podopieczni zostaną połączeni w pary z doświadczonymi mentorami, którzy zapewnią im spersonalizowane wskazówki, wsparcie i transfer wiedzy. Program obejmuje otwarte sesje organizowane przez Komisję Europejską, Międzynarodowe Sympozjum ICPHSO oraz dedykowane sesje dla wszystkich podopiecznych i mentorów.

Program jest otwarty dla studentów studiów stacjonarnych na dowolnym etapie edukacji akademickiej i dowolnej dyscypliny akademickiej, pod warunkiem, że są zainteresowani bezpieczeństwem produktów konsumenckich i ukończyli co najmniej jeden pełny rok akademicki. Szczególna uwaga zostanie skierowana na zasady inkluzywności, równości i różnorodności oraz zapewnieniu szerokiej reprezentacji studentów.

Wszystkie koszty uczestnictwa podopiecznych w programie zostaną pokryte, tj. koszty podróży i zakwaterowania w Brukseli, a także stypendium pokrywające koszty transportu i wyżywienia podczas konferencji.

Zainteresowani studenci powinni złożyć apliakcję do 5 lipca 2024 r. Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Wszyscy kandydaci zostaną poinformowani o wynikach do 30 sierpnia 2024 r.