24 edycja Dni Kariery

Data wydarzenia:
21 Marzec, 2016 (Cały dzień)

Od 24. edycji Dni Kariery dzieli nas nieco mniej niż dwa miesiące. Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. W Katowicach odbędą się w poniedziałek 21 marca 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Poniedziałek 21 marca będzie doskonałą okazją dla wszystkich studentów z województwa śląskiego do podjęcia ważnego kroku w swoim życiu zawodowym.

Wtedy w Katowicach odbędą się bowiem Dni Kariery. Nikt lepiej nie zna potrzeb studentów niż inni studenci, więc wydarzenie będzie skrojone idealnie pod młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Podczas dni targowych biznes łączy się ze światem akademickim, czyli skracany jest dystans pomiędzy pracodawcami a studentami i absolwentami. Dni Kariery są doskonałą okazją do znalezienia ciekawej oferty chociażby wakacyjnych praktyk, pierwszej pracy lub dowiedzenia się, jak powinno wyglądać dobre CV.

Organizatorzy katowickiej edycji zadbali o to, by wśród wystawców znalazły się firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także rozpoznawalne marki, takie jak Lidl, Ikea, PWC bądź Deloitte. Najczęstsze branże pracodawców to finanse i bankowość, sprzedaż i obsługa klienta, usługi i doradztwo biznesowe, FMCG (sektor produktów szybkorotujących), IT i telekomunikacja oraz prawo i administracja.

Dni Kariery to ponad 20 lat doświadczenia, 40 tysięcy uczestników, ponad 300 wystawców, ale przede wszystkim jedno wydarzenie w dziewięciu polskich miastach. Nie odkładaj planów na później i wykorzystaj poniedziałek 21 marca w dobry sposób. Dni Kariery - Daj szansę swojej karierze!

Więcej na stronie.