5 edycja Konkursu Młodych Badaczy

Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku zaprasza do udziału w 5 edycji Konkursu Młodych Badaczy - na najlepszą pracę magisterską z zakresu badań rynku i opinii publicznej.

Celem konkursu jest promocja branży badawczej i popularyzacja profesji badacza w środowisku studenckim oraz nawiązanie kontaktu z najzdolniejszymi studentami zainteresowanymi praktyką i pracą w firmach badawczych.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci takich kierunków, jak: socjologia, psychologia, ekonomia, matematyka, marketing, zarządzanie, a także dziedzin pokrewnych, którzy studiują na polskich uczelniach oraz obronili lub obronią pracę magisterską bezpośrednio związaną z badaniami marketingowymi w okresie od 1 czerwca 2010 r. do 30 czerwca 2011 r.

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody pieniężne:

• I nagroda – kwota 5000 zł,
  • II nagroda – kwota 3000 zł,
  • III nagroda – kwota 2000 zł.

Dla laureatów przewidziano także możliwość odbycia staży w renomowanych instytucjach badawczych skupionych w Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku.

Terminarz:

• termin zgłaszania prac: do 31 maja 2011 r.
  • termin nadsyłania prac: do 30 czerwca 2011 r.
  • ocenianie prac przez kapitułę: lipiec – wrzesień 2011 r.
  • ogłoszenie wyników i przyznanie nagród: październik 2011 r.

Rozstrzygnięcie V edycji konkursu oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas XII Kongresu Badaczy Rynku i Opinii, w październiku 2011 r.

Więcej informacji udziela:

Biuro Zarządu Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku