Konkursy

Konkurs "Obiektywnie śląskie"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się fotografią bądź filmem? Chcesz przez obraz wyrazić panującą w naszym kraju sytuację? Weź udział w konkursie "Obiektywnie śląskie".
 

Konkurs Jasnowidze

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dziedzina książki dziecięcej to intrygująca i niewyczerpana przestrzeń, w której wiele pozostało jeszcze do odkrycia. Wydawnictwo Dwie Siostry chce wspierać twórców, dla których ważne jest, aby do dzieci trafiały nowe piękne książki, wartościowe zarówno ze względu na treść, jak i formę. Dlatego kolejny raz zapraszamy autorów, ilustratorów, grafików do udziału w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Jasnowidze!

Konkurs na najlepszą pracę z komunikacji strategicznej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką komunikacji strategicznej? Weź udział w konkursie i wygraj stypendium o wartości 10 000 zł!

 

Konkurs "Start-Up Challenge 2020"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na wdrożenie nowego produktu albo udoskonalonej usługi? Chcesz realizować wizję lepszej organizacji miejsca pracy lub poprawy stosunków firm z otoczeniem? Zdobądź przydatne kontakty i nagrody biorąc udział w konkursie "Start-Up Challenge 2020". Do udziału zaproszeni są innowatorzy z branż: New Industry, Environment, Tradition & Modernity, Health & Biotechnology, Business Processes oraz Client & Lifestyle.

 

#napiszdoDeala

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pochwal się swoją wiedzą i umiejętnościami pisząc artykuł do XXIX edycji ogólnopolskiego Magazynu Deal w ramach wydarzenia #napiszdoDeala.
 


CO? – #NapiszdoDeala
APLIKACJA DO: 13 lipca 2020 r.

Konkurs: „Mistrzowski Staż” w biurze tłumaczeń

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język niemiecki i marzy Ci się praca w obszarze tłumaczeniowym? Chciałbyś zgłębić swoją wiedzę w zakresie tłumaczeń audiowizualnych, patentowych, prawniczych, finansowych, technicznych, marketingowych, medycznych, a także transkreacji i lokalizacji gier wideo oraz tłumaczeń oprogramowania oraz stron www? Już dziś zaaplikuj do konkursu „Mistrzowski Staż”!

 

VII Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się finansami i ekonomią? Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w VII Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. 

Konkurs Be The Best!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Trwa konkurs Be The best! W ramach konkursu należy zrealizować dwa zadania projektowe. Nagrodą główną jest 10 000 zł brutto oraz płatna praktyka projektowa w przedsiębiorstwie.

 
 


CO? – Konkurs Be The Best!
APLIKACJA DO: 28 sierpnia 2020 r.

Konkurs AgroBioTop

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś doktorantem z zakresu biotechnologii? Weź udział w konkursie AgroBioTop organizowanym przez Komitet Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk.
 

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką agrobiznesu? Te właśnie zagadnienia obejmowała Twoja praca dyplomowa? Aplikuj do konkursu organizowanego przez Bank BNP Paribas.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego