Konkursy

Konkurs VERBA VERITATIS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszyła XIV edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu! Jeśli jesteś autorem pracy licencjackiej, magisterskiej, doktorskiej lub innej, zgłoś się do konkursu i wygraj nagrodę pieniężną! Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r. 

Konkurs na reportaż o architekturze

Data wydarzenia: 
6 Maj, 2019 (Cały dzień) - 30 Październik, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy studentów kierunków dziennikarstwo, historia sztuki lub sztuka projektowania do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze, organizowany przez miesięcznik Architektura&Biznes. Aplikacja trwa do 15 października 2019 r.! 

Konkurs Open Banking Hackathon

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz być częścią rewolucji w bankowości? Trwają zapisy na Open Banking Hackathon, a w nim wyzwania stworzone przez największych graczy sektora bankowego i płatniczego. Zapisy już trwają! 

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się finansami? Możesz pochwalić się ciekawą pracą magisterską? Zgłoś się do Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.
 

Science4Football StartUp Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na innowacyjne rozwiązanie dla sportu?  Chcesz zaoferować produkt, który zrewolucjonizuje przygotowanie fizyczne, motorykę, regenerację lub odżywianie się zawodników? Zgłoś swój projekt w konkursie Science4Football StartUp Challenge​!
 

Lion’s Den Risk Modelling Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się analizą danych i modelowaniem ryzyka? Masz umiejętności analityczne? Weź udział w konkursie "Lion’s Den Risk Modelling Challenge" i wygraj nagrodę pieniężną! Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja 2019 r. 

Konkurs podatkowy Tax’n’You

Data wydarzenia: 
25 Marzec, 2019 (Cały dzień) - 17 Maj, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię podatki? Dobrze kojarzysz fakty? Chcesz pracować w jednej z najlepszych na świecie firm doradczych? Sprawdź się w konkursie Tax’n’You organizowanym przez firmę KPMG i rozpocznij karierę w charakterze doradcy podatkowego! Aplikacja trwa do 21 kwietnia 2019 r.


 

Konkurs dotyczący Data Science

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz przewidywać przyszłość? Zmieniać rzeczywistość? I to wszystko robić za pomocą liczb? Zgłoś się do konkursu EY NextWave Data Science Challenge - podejmij wyzwanie i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku! 

Program Stypendialny Fundacji En Arche

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem biologii? Lubisz pisać? Fundacja En Arche ogłasza konkurs na stypendium pieniężne dla osób zainteresowanych teorią inteligentnego projektu.
 

Konkurs z zakresu prawa cywilnego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wygrać 2000 zł? Myślisz o praktyce w kancelarii prawnej? Weź udział w konkursie Kancelarii Kocur i Wspólnicy! Wystarczy, że napiszesz komentarz do wyroku sądu.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego