Konkursy

Hackathon 2019

Data wydarzenia: 
24 Czerwiec, 2019 (Cały dzień) - 25 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość? Masz głowę pełną niestandardowych pomysłów i czekasz aby je zrealizować? Weź udział w kolejnej edycji Hackathonu Wizja Rozwoju '19 i już dziś twórz wizję jutra! Rejestracja trwa tylko do 22 czerwca 2019 r.

 

 

Konkurs na prace dyplomowe "Od teorii do praktyki"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie – po raz siódmy. Pozwól swojej pracy dyplomowej budować Twoją karierę. Weź udział w konkursie na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”
 

Konkurs "Podatkowi liderzy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przedstaw swoją wizję sprawiedliwego opodatkowania i zostań podatkowym liderem! Weź udział w konkursie "Podatkowi liderzy" i wygraj płatny staż w Ministerstwie Finansów. Aplikacja trwa do 16 czerwca 2019 r.

 

 

Konkurs o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś młodym naukowcem i interesujesz się sektorem astronomicznym? Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż. 

Nagroda AgroBioTop

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś doktorantem z zakresu biotechnologii? Weź udział w konkursie AgroBioTop organizowanym przez Komitet Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk.
 

Konkurs VERBA VERITATIS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ruszyła XIV edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu! Jeśli jesteś autorem pracy licencjackiej, magisterskiej, doktorskiej lub innej, zgłoś się do konkursu i wygraj nagrodę pieniężną! Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r. 

Konkurs na reportaż o architekturze

Data wydarzenia: 
6 Maj, 2019 (Cały dzień) - 30 Październik, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy studentów kierunków dziennikarstwo, historia sztuki lub sztuka projektowania do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze, organizowany przez miesięcznik Architektura&Biznes. Aplikacja trwa do 15 października 2019 r.! 

Konkurs Open Banking Hackathon

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz być częścią rewolucji w bankowości? Trwają zapisy na Open Banking Hackathon, a w nim wyzwania stworzone przez największych graczy sektora bankowego i płatniczego. Zapisy już trwają! 

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się finansami? Możesz pochwalić się ciekawą pracą magisterską? Zgłoś się do Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.
 

Science4Football StartUp Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na innowacyjne rozwiązanie dla sportu?  Chcesz zaoferować produkt, który zrewolucjonizuje przygotowanie fizyczne, motorykę, regenerację lub odżywianie się zawodników? Zgłoś swój projekt w konkursie Science4Football StartUp Challenge​!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego