Konkursy

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli Twoja praca dyplomowa - licencjacka, inżynierska lub magisterska poświęcona jest tematyce zastosowania tworzyw sztucznych, zgłoś ją do konkursu i wygraj nagrodę pieniężną! Aplikacja trwa do 30 września 2024 roku.

 

 

XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Napisałeś pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych? Weź udział w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP.

 

 

 

 

Konkurs Promedica24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w konkursie Promedica24 i wygraj konsultacje swojego CV z doświadczonym rekruterem!

 

Konkurs Finance Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

PwCSpace ogłasza, że poszukiwani są kolejni astronauci, którzy wesprą prace audytowe w bazie! Finance Challenge to dwuetapowy konkurs edukacyjny o tematyce finansowej organizowany przez PwC Service Delivery Center.
 

 

 

Turniej PressEnter

Pokaż w kalendarzu: 
0

Eliminacje do tegorocznej edycji PressEnter ruszyły! Aby wziąć udział w turnieju nagraj 2-minutowy filmik z przemówieniem. Niech eksperci ocenią Twoje umiejętności autoprezentacji!
 

Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pasjonatem analizy danych? Zbierz drużynę, weź udział w konkursie Lion's Den ING Risk Modelling Challenge i zdobądź cenne nagrody.

 

 

 

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Posiadasz umiejętności przywódcze? Firma Revas zaprasza studentów i wykładowców do udziału w Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich – darmowym, ogólnopolskim konkursie biznesowym, opartym o grywalizację! Do zgarnięcia są nagrody o łącznej wartości ponad 20 tys. zł!

 

 

Konkurs Audit OdyssEY - rekrutacja przedłużona

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ty też poznaj uniwersum audytu w nowej edycji konkursu Audit OdyssEY! Zobacz w praktyce, jak działa biznes, zajrzyj w zakamarki procesów i sprawdź się w pracy zespołowej – czekają nagrody z puli 50 000 PLN i oferta kariery od EY. 

Konkurs "A Vision for Europe"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Gdzie jest ta iskra, która mogłaby rozniecić u młodzieży fascynację tematem współczesnej Europy? Jakie doświadczenia, jakie spostrzeżenia, jakie argumenty mogą uczynić Europę silniejszą i pozwolić jej szybciej się rozwijać? Fundacja im. Friedricha Erharda i Uniwersytet Kraju Saary zapraszają studentów uniwersytetów członkowskich sojuszu Transform4Europe do wzięcia udziału w konkursie "A Vision for Europe" i odpowiedzenia na powyższe pytania.

EY Open Science Data Challenge 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Trwają zapisy do EY Open Science Data Challenge 2024! Weź udział w konkursie i dowiedz się, jak wykorzystać dane, aby pomóc w ocenie szkód spowodowanych przez klęski żywiołowe i ułatwić działania związane z odbudową w środowiskach przybrzeżnych.  Podejmij wyzwanie indywidualnie lub w zespole do 4 osób!


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego