Konkursy

Konkurs dotyczący Data Science

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz przewidywać przyszłość? Zmieniać rzeczywistość? I to wszystko robić za pomocą liczb? Zgłoś się do konkursu EY NextWave Data Science Challenge - podejmij wyzwanie i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku! 

Program Stypendialny Fundacji En Arche

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem biologii? Lubisz pisać? Fundacja En Arche ogłasza konkurs na stypendium pieniężne dla osób zainteresowanych teorią inteligentnego projektu.
 

Konkurs z zakresu prawa cywilnego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wygrać 2000 zł? Myślisz o praktyce w kancelarii prawnej? Weź udział w konkursie Kancelarii Kocur i Wspólnicy! Wystarczy, że napiszesz komentarz do wyroku sądu.
 

Konkurs wiedzy o CSR

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)? Odpowiedz na 10 pytań związanych z CSR i zyskaj szansę na atrakcyjne nagrody! Konkurs trwa do 4 marca 2019 r.
 

Konkurs dla chemików!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub absolwentem chemii? Interesujesz się innowacjami? Zapraszamy do udziału w konkursie  firmy Borealis dotyczącym innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów chemicznych. 

Konkurs "Etyka w finansach"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Etyka oraz zagadnienia finansowe znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań? Weź udział w VII polskiej edycji konkursu Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich pt. "Etyka w finansach"! 

Konkurs imienia prof. Aliny "Inki" Brodzkiej-Wald

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś doktorem nauk humanistycznych? Twoja praca doktorska dotyczy współczesności i została obroniona w zeszłym roku? Masz szanse na nagrodę w konkursie imienia prof. Aliny "Inki " Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 22 lutego 2019 r.


 

Konkurs L’Oréal Brandstorm 2019

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w konkursie L’Oréal Brandstorm 2019 i wygraj 3-miesięczny staż w największym inkubatorze start-upów na świecie.

 

Graj o Staż w Brukseli

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zobaczyć jak funkcjonuje Parlament Europejski? Chciałbyś uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych? Weź udział w konkursie „Grasz o Staż” i wygraj płatny staż w brukselskim biurze poselskim. 

Konkurs firmy PepsiCo

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się nowymi trendami w sektorze żywności i napojów? Chcesz wykorzystać swój potencjał w obszarze przedsiębiorczości? Weź udział w konkursie „Odważcie się na więcej” organizowanym przez firmę PepsiCo.

 


 


CO? – konkurs „Odważcie się na więcej”

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego