Konkursy

Konkurs VERBA VERITATIS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się etyką biznesu? Twoja praca dyplomowa dotyczyła właśnie tego zagadnienia? Weź udział w konkursie VERBA VERITATIS i zgarnij cenne nagrody.
 

Konkurs CloudNine

Pokaż w kalendarzu: 
0

Spróbuj swoich sił mierząc się z realnymi biznesowymi wyzwaniami z dziedziny SCM & Industry 4.0! Weź udział w konkursie CloudNine! Poznaj przedstawicieli biznesu i wygraj nagrody pieniężne!


 

 

Konkurs zbadaj.to

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rusza kolejna edycja konkursu zbadaj.to. Weź udział w konkursie zbadaj. to i zgarnij cenne nagrody! Dołącz do  eksploratorów insightów, pomóż poznać generację Silver i zdobądź zawód przyszłości!
Konkurs "Audit OdyssEY"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają! To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

 

 

Konkurs Tax’n’You

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że możesz rozpocząć karierę doradcy podatkowego już w trakcie studiów? Jeżeli interesujesz się tematyką prawa i podatków, dobrze kojarzysz fakty, lubisz rozwiązywać merytoryczne problemy i chcesz pracować w jednej z najlepszych na świecie firm doradczych - sprawdź swoją wiedzę w konkursie Tax’n’You!


 

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Do kogo trafi Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego? Zgłoszenia artykułów dot. edukacji w Polsce organizator przyjmuje do 31 maja 2020 r.
 

Konkurs na najlepszy artykuł

Pokaż w kalendarzu: 
0

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza do udziału w pierwszej edycji konkursu, kończącego się międzynarodową konferencją naukową zrealizowaną w ramach Transportowego Obserwatorium Badawczego działającego przy CUPT.

 

 

Plebiscyt "Nieprzeciętni"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Radiowa CZWÓRKA szuka młodych "Nieprzeciętnych". Pomyśl o kimś kto zasługuje na to miano i zgłoś jego kandydaturę.

 

Konkurs "Make It Bright"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o światowej karierze? Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie? Zabłyśnij aplikując do konkursu MAKE IT BRIGHT!

 

Konkurs "Be The Best"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysły, innowacyjne rozwiązania i wielką dozę kreatywności? Weź udział w konkursie BE THE BEST organizowanym przez Volkswagen Poznań.

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego