6 edycja Akademii Energii

Energetyka to Twoja pasja? Wiążesz przyszłość zawodową z branżą energetyczną? Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i spotkania z praktykami w ramach 6 edycji Akademii Energii.

CO? – 6 edycja Akademii Energii
APLIKACJA DO: 27 listopada 2016 r.

Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze.

Akademia Energii to:

• wykłady, warsztaty i case’y obejmujące między innymi zagadnienia: regulacja gospodarki paliwami i energią, funkcjonowanie poszczególnych podsektorów, przedstawienie konkurencji na rynku energetycznym, prawnym, organizacyjnym oraz ustrojowym,
  • spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami sektora energetycznego,
  • szkolenia z umiejętności miękkich,
  • płatne dwumiesięczne staże zawodowe w firmach partnerskich, mających największy wpływ na kształt rynku energii w Polsce.

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 2003 roku realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.

Do udziału w Akademii zaproszeni są:

• studenci i absolwenci uczelni wyższych (rozpoczęty III rok studiów - nieukończony 27 rok życia),
  • studenci i absolwenci kierunków: ekonomia, prawo, finanse oraz uczelni technicznych.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.