7. edycja programu CEO for One Month

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz sprawdzić się w roli CEO w firmie o globalnym zasięgu? Weź udział w programie CEO for One Month i zostań na jeden miesiąc prezesem The Adecco Group w Polsce.
 


CO? – CEO for One Month
APLIKACJA DO: 19 marca 2020 r.


O WYDARZENIU
CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk.

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 19 marca, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Dyrektorem Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO for One Month w Polsce poznamy w maju.

Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w  firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt z krajowym CEO. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska.


O ORGANIZATORZE
The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii


SPOSÓB APLIKACJI
Aplikacje można przesyłać do 19 marca 2020 r.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego