80 płatnych staży wakacyjnych czeka!

Polska Rada Biznesu organizuje program "Kariera" dla studentów i absolwentów polskich uczelni. W tym roku oferuje ponad 80 płatnych staży wakacyjnych w renomowanych polskich firmach.

CO? - program "Kariera"
APLIKACJA DO: 31 maja 2017 r.

O PROGRAMIE
30 firm i oferta 80 staży w jednym miejscu oraz wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2500 złotych miesięcznie.
Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu kilkadziesiąt ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia, zarobienie pieniędzy, a dla wielu również zyskanie stałej pracy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m. in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Legia, Pressglass, OEX, TVN, Work Service, czy renomowane kancelarie prawne.

Program skierowany jest do studentek i studentów III, IV i V roku. O miejsca stażowe mogą starać się również absolwenci, do 30 roku życia. Program zawiera ofertę dla różnego typu uczelni i kierunków studiów. Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne.
Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych. – U nas żaden stażysta nie parzy kawy – zapewnia Marian Owerko szef firmy Bakalland i wiceprezes Polskiej Rady Biznesu – staże uczą i pozwalają poznać działanie firmy oraz odnaleźć w niej swoje miejsce – dodaje Marian Owerko. Co czwarta osoba kończąca praktyki dostaje ofertę stałej pracy.

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Rejestracja trwa do 31 maja.
Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami.
Do 30 czerwca pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż.

Więcej informacji na stronie.