Staże

Nabór na staże w EMSA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) ogłosiła nabór na staże w sesji jesiennej 2019 r.

 

 

 

Staże w firmach z branży rolno-spożywczej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się branżą spożywczą? Zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty i możliwości, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej! Zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships!


 

Program praktyk i stażu w Procter & Gamble

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz poznać system produkcji w jednym z zakładów Procter & Gamble? Aplikuj na praktyki lub staż już dziś.
 

"Wakacyjne Staże Studenckie" w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię możliwość zdobycia doświadczenia w administracji państwowej? Aplikuj na staż wakacyjny dla studentów w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego!


 

 

Rozwijaj swoją karierę z DB Schenker!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś chętny do pracy, lubisz poszukiwać nowych rozwiązań i ciekawi Cię branża logistyczna? DB Schenker zaprasza do udziału w 3-miesięcznym, płatnym programie stażowym.
 

Program Level Up w Prudential

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zaaplikuj na płatny staż do firmy Prudential i zobacz, czego możesz się spodziewać! Baw i ucz się na 2-dniowym wyjeździe! Zarabiaj na 3-miesięcznym stażu!
 

Staż w firmie BPSC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że spora część kadry menedżerskiej BPSC zaczynała od stażu, a dziś decyduje o strategii i działaniu firmy? Staż w BPSC da Ci szansę rozpoczęcia kariery na rynku IT i faktycznego rozwoju. Nawet jeśli wciąż masz wątpliwości – zarejestruj się i spróbuj. 

Program "Kierunek ORLEN"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz chemię? Myślisz o stażu? Spróbuj swoich sił w ORLEN Laboratorium wykonującym analizy paliw oraz produktów ropopochodnych.
 

Staże wakacyjne w USA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zainteresowany praktykami wakacyjnymi w Stanach Zjednoczonych? Dzięki Polish-American Internship Initiative możesz zrealizować swój cel! Trwa rekrutacja do programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich firmach dla polskich studentów w firmie Emerson.


 

Program stażowy w firmie Sopra Steria

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język niemiecki, angielski lub francuski? Chcesz pracować w okresie wakacji? Aplikuj na staż w firmie Sopra Steria Polska.

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego