Staże

Staż w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Pokaż w kalendarzu: 
0

Tylko do 25 maja 2018 r. możesz wziąć udział w konkursie o staż "Mój Rozwój" w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

 

 

 

16 edycja NATO INTERNSHIP PROGRAMME 2019

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz odbyć praktyki w NATO? Pragniesz zrozumieć działanie tej organizacji? Zapraszamy do aplikowania na 6 miesięczne praktyki/staże w siedzibie NATO w Brukseli lub w jej poszczególnych agencjach i organach.

 

 

Staż w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobądź doświadczenie w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego organizuje program miesięcznych Wakacyjnych Staży Studenckich. Termin przesyłania aplikacji upływa 6 maja 2018 r.

 

 

Staże w Misji Doradczej UE na Ukrainie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na 2 stanowiska na stażu w Misji Doradczej UE na Ukrainie (EUAM Ukraine). Termin zgłoszeń mija 22 lutego 2018 r.

 

 

 

Program stażowy: "PEPSICO GO TRENDSETTER CHALLENGE"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czujesz w sobie zew przedsiębiorczości? Jesteś osobą młodą i kreatywną? Jeśli przewidywanie trendów oraz wiedza z zakresu rozwijania marki są tematami, które Cię interesują, zaaplikuj do programu stażowego organizowanego przez PepsiCo!

 

 

Nabór na staże w biurach Kongresu USA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ambasada USA i Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) zapraszają studentów do ubiegania się o staże w biurach Kongresu USA.

 

 

 

Coś dla dziennikarzy! Staż w radiu RAMPA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Polska platforma medialna w Nowym Jorku, RAMPA Media poszukuje stażystów do tworzenia ciekawych wpisów na stronie internetowej www.RadioRAMPA.com. Teksty w języku polskim. Tematyka do ustalenia - liczy się kreatywność!

 

 

 

Program „Staż z Lwem”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz różnorodne pasje i zwinnie poruszasz się w świecie technologii? Już dziś zgłoś się do jesiennej edycji programu "Staż z Lwem".

 

Nabór na staże

Pokaż w kalendarzu: 
0

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na staże w Specjalnych Izbach Sądowych i Urzędzie Prokuratury Specjalnej Kosowa. Termin zgłoszeń mija 27 października 2017 r.

 

 

 

Program stażowy w kancelarii prawnej Linklaters

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś prawnikiem i szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawnej Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy zaprasza do udziału w płatnym programie stażowym. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego