Staże

Stypendia i programy stażowe dla kierunków ścisłych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką Big Data? Praca w działach finansowych lub szacowanie ryzyka, to coś, czym chciałbyś zajmować się w przyszłości? Zaaplikuj do programów stażowych i stypendialnych: Future of Big Data Scholarship & Training Program oraz Morgan Stanley Internship Program!
 

 

ARK 2018: szkolenie online „Komunikacja w biznesie”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać najważniejsze narzędzie w rękach menadżera? Dowiedzieć się, jak zbudować korzystne relacje w biznesie? Weź udział w szkoleniu online „Komunikacja w biznesie” i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu!  Zarezerwuj swój czas 2 sierpnia 2018r.

 

 

Płatne staże w instytucjach UE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć doświadczenie pracując dla instytucji Unii Europejskiej? Aplikuj na płatne staże do Europejskiego Urzędu Doboru Kadr! Zakwalifikowane osoby będą mogły przez pięć miesięcy pracować w: Brukseli, Grange, Luksemburgu lub Lublanie. Najbliższy termin aplikowania mija 31 sierpnia 2018 r.

 

Staż w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Pokaż w kalendarzu: 
0

Tylko do 25 maja 2018 r. możesz wziąć udział w konkursie o staż "Mój Rozwój" w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

 

 

 

16 edycja NATO INTERNSHIP PROGRAMME 2019

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz odbyć praktyki w NATO? Pragniesz zrozumieć działanie tej organizacji? Zapraszamy do aplikowania na 6 miesięczne praktyki/staże w siedzibie NATO w Brukseli lub w jej poszczególnych agencjach i organach.

 

 

Staż w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobądź doświadczenie w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego organizuje program miesięcznych Wakacyjnych Staży Studenckich. Termin przesyłania aplikacji upływa 6 maja 2018 r.

 

 

Staże w Misji Doradczej UE na Ukrainie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na 2 stanowiska na stażu w Misji Doradczej UE na Ukrainie (EUAM Ukraine). Termin zgłoszeń mija 22 lutego 2018 r.

 

 

 

Program stażowy: "PEPSICO GO TRENDSETTER CHALLENGE"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czujesz w sobie zew przedsiębiorczości? Jesteś osobą młodą i kreatywną? Jeśli przewidywanie trendów oraz wiedza z zakresu rozwijania marki są tematami, które Cię interesują, zaaplikuj do programu stażowego organizowanego przez PepsiCo!

 

 

Nabór na staże w biurach Kongresu USA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ambasada USA i Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) zapraszają studentów do ubiegania się o staże w biurach Kongresu USA.

 

 

 

Coś dla dziennikarzy! Staż w radiu RAMPA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Polska platforma medialna w Nowym Jorku, RAMPA Media poszukuje stażystów do tworzenia ciekawych wpisów na stronie internetowej www.RadioRAMPA.com. Teksty w języku polskim. Tematyka do ustalenia - liczy się kreatywność!

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego