Akademia Energii – cykl warsztatów i staże

Weź udział w warsztatach z zakresu: transformacji i efektywności energetycznej oraz rynku energii. Możesz też starać się o płatny staż. Do udziału w "Akademii Energii" zaproszeni są studenci co najmniej II roku, zarówno kierunków technicznych, a także: prawa, dziennikarstwa, ekonomii i transportu. Zgłoszenia do jesiennej edycji przyjmowane są do 30 czerwca 2020 r.

CO? - IX edycja programu „Akademia Energii”
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2020 r.

Program „Akademia Energii” składa się z czterech weekendowych zjazdów wypełnionych warsztatami i spotkaniami z ekspertami z branży energetycznej. IX edycja odbędzie się jesienią. Pierwsze zajęcia planowane są na 19 września

Dodatkowo uczestnicy mają szansę na płatny dwumiesięczny staż w jednej z firm partnerskich.

Pełen harmonogram, regulamin i listę partnerów znajdziesz na stronie.

Organizatorem "Akademii Energii" jest Fundacja im. Lesława A. Pagi. Od 2003 zespół Fundacji prowadzi programy rozwojowo-mentoringowow-edukacyjne dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, a także uczniów szkół ponadpodstawowych.

Program adresowany jest do studentów i absolwentów kierunków: ekonomia, prawo, finanse, transport, dziennikarstwo oraz kierunków technicznych. Kandydat powinien rozpocząć II rok studiów i mieć nieukończony 27 rok życia.

Zgłoszenia do programu można składać do 30 czerwca 2020 r. za pośrednictwem formularza.