Akademia Energii – cykl warsztatów i staże

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w warsztatach z zakresu: transformacji i efektywności energetycznej oraz rynku energii. Możesz też starać się o płatny staż. Do udziału w "Akademii Energii" zaproszeni są studenci co najmniej II roku, zarówno kierunków technicznych, a także: prawa, dziennikarstwa, ekonomii i transportu. Zgłoszenia do jesiennej edycji przyjmowane są do 30 czerwca 2020 r.

 


CO? - IX edycja programu „Akademia Energii”
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2020 r.O WYDARZENIU
Program „Akademia Energii” składa się z czterech weekendowych zjazdów wypełnionych warsztatami i spotkaniami z ekspertami z branży energetycznej. IX edycja odbędzie się jesienią. Pierwsze zajęcia planowane są na 19 września

Dodatkowo uczestnicy mają szansę na płatny dwumiesięczny staż w jednej z firm partnerskich.

Pełen harmonogram, regulamin i listę partnerów znajdziesz na stronie.


O ORGANIZATORZE
Organizatorem "Akademii Energii" jest Fundacja im. Lesława A. Pagi. Od 2003 zespół Fundacji prowadzi programy rozwojowo-mentoringowow-edukacyjne dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, a także uczniów szkół ponadpodstawowych.


DLA KOGO?
Program adresowany jest do studentów i absolwentów kierunków: ekonomia, prawo, finanse, transport, dziennikarstwo oraz kierunków technicznych. Kandydat powinien rozpocząć II rok studiów i mieć nieukończony 27 rok życia.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenia do programu można składać do 30 czerwca 2020 r. za pośrednictwem formularza.

 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego