Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego

Jesteś młodą kobietą i chcesz podnieść swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i budowania marki osobistej? Aplikuj do programu Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego i weź udział w spotkaniach z kobietami biznesu.

CO? - Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego
APLIKACJA DO: 18 listopada 2019 r.

Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego to program edukacyjno-mentoringowy dla młodych kobiet, które chcą rozwinąć swoją karierę zawodową. W ciągu sześciu miesięcy studentki ostatnich lat uczestniczą w warsztatach i spotkaniach z liderkami biznesu. Pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, organizacji pracy, zarządzania zespołem, czy budowania marki osobistej.

Program składa się z warsztatów weekendowych, które odbywają się raz w miesiącu, programu mentoringowego - wieczornych spotkań z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz długoterminowych staży w firmach partnerskich.
Zajęcia prowadzą m.in. Ewa Czertak – prezeska Akademii Marki z Klasą, Radosław Czekan – prezes Warsaw Chamber Debate, Magdalena Petryniak – prezeska Story Seekers Polska i wielu innych.

Zajęcia rozpoczną się w lutym i potrwają do czerwca 2020 r.

Zwieńczeniem projektu jest gala, na której ponownie mogą spotkać się wszystkie uczestniczki wraz z prowadzącymi zajęcia, i podziękować za wspólnie spędzony czas.

Fundacja im. LESŁAWA A. PAGI jest łącznikiem między Akademią a Biznesem oferując programy szkoleniowo-edukacyjno-mentoringowe dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.

Do udziału w programie organizator zaprasza studentki ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, a także absolwentki do 27 r.ż. W tym roku do aplikowania organizator szczególnie zachęca studentki i absolwentki prawa oraz kierunków STEM (science, technology, engineering, math).

Pierwszy etap rekrutacji trwa do 18 listopada 2019 r. Odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.

W kolejnym etapie odbędą się rozmowy z setką wybranych kandydatek. O ostatecznych wynikach organizator poinformuje w połowie grudnia.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie Fundacji.