Akademia Łowców Biznesu w Zabrzu

Data wydarzenia:
25 Maj, 2011 (Cały dzień)

Dom maklerski Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców oraz osoby posiadające innowacyjne pomysły do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Jakie źródło finansowania rozwoju firmy wybrać i jak przygotować się do jego pozyskania”.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z możliwościami finansowania działalności gospodarczej, osiągalnymi także dla podmiotów mających znacznie ograniczony dostęp do tradycyjnych źródeł kapitału. Pierwszy panel tematyczny zostanie poświęcony charakterystyce inwestycji venture capital oraz działalności Aniołów Biznesu, kolejny – przebiegowi procesu inwestycyjnego. Następnie zostanie omówione funkcjonowanie rynku kapitałowego dla MSP NewConnect oraz zaprezentuje się wprowadzenie akcji do obrotu.

Prelegentami będą doświadczeni doradcy oraz eksperci w dziedzinie finansów i prawa:

• Pan Robert Bieleń Wiceprezes Zarządu, Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o.
  • Pan Krzysztof Rytel Dyrektor Departamentu Bankowości Inwestycyjnej, Secus AM S.A.
  • Pan Piotr SłyszSpecjalista ds. Inwestorów, Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o.

Szkolenie odbędzie się w dniu 25 maja 2011 roku na terenie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej w Zabrzu, przy ul. Jagiellońskiej 38A.

Aby zgłosić swój udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Informacje o firmie oraz agenda spotkania znajdują się na stronie internetowej.