Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Zostań Programistą C# – Warsztaty rekrutacyjne dla programistów!

Jeśli programowanie to Twoja pasja, tworzysz swoje pierwsze projekty komercyjne lub niekomercyjne, chcesz dalej rozwijać się w pracy programisty i zdobywać zawodowe doświadczenia, zapraszamy do udziału w warsztatach rekrutacyjnych online z zakresu programowania w języku C#.

Warsztaty z przygotowania do testów EPSO

Chcesz dobrze się przygotować do aplikowania do instytucji unijnych? Weź udział warsztatach dotyczących sposobu wypełniania testów EPSO.

Szkolenie z testów EPSO

Chcesz skutecznie przygotować się do testów EPSO i zwiększyć swoje szanse na karierę w instytucjach UE? Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Webinarium pt. "AI w rekrutacji, w tym skuteczne CV pod ATS"

Jeśli interesuje Cię temat technologii i sztucznej inteligencji (AI) w rekrutacji, dołącz do webinarium pt. "AI w rekrutacji, w tym skuteczne CV pod ATS".

Webinar "Lust auf Kariere"

Lust auf Kariere? Jak rozwinąć karierę z językiem niemieckim? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka niemieckiego, ale nie wiesz czy go wykorzystasz w przyszłości? A może już się go uczysz, ale tak naprawdę to nie wiesz ile możliwości znajomość tego języka Ci może dać? Zapraszamy na niezwykły webinar, który odbędzie się już 12 czerwca 2024 r.w godz. 17.00-18.00 na platformie Zoom!

EY Assurance FutureLab

Interesujesz się zgłębianiem najnowocześniejszych tematów z dziedziny Assurance? Dołącz do EY Assurance FutureLab od 10 do 12 czerwca 2024 r., aby wziąć udział w ekscytującej serii bezpłatnych szkoleń online na temat najnowszych trendów w audycie, zrównoważonym rozwoju i kryminalistyce. To wyjątkowa okazja, aby uczyć się od profesjonalistów z branży, nawiązywać kontakty z podobnie myślącymi rówieśnikami i uzyskać cenne informacje na temat przyszłości Assurance.

warsztaty "Akademia Kreatywności"

Data wydarzenia:
12 Czerwiec, 2024 (Cały dzień) - 21 Czerwiec, 2024 (Cały dzień)

Myślisz o swoim produkcie lub usłudze? Projektujesz, tworzysz? Masz już własną markę? Weź udział w warsztatch, podczas których sprawdzisz narzędzia lepszego poznania klientów i będziesz tworzyć bardziej dopasowane produkty.

Webinar dot. wypalenia zawodowego

Data wydarzenia:
4 Czerwiec, 2024 (Cały dzień)

Czy zastanawiasz się nad zmianą kierunku swojej kariery? Czy czujesz się wypalony/a zawodowo? Dołącz do bezpłatnego webinaru poświęconego tematyce wypalenia zawodowego!

Szkolenie dot. zakładania działalności dla obcokrajowców

Zastanawiasz się jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą? Przychodzimy z pomocą. Już 7 czerwca br. weź udział w  bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner.

Trainings dedicated to foreign students of University of Silesia

Are you a foreign student of the University of Silesia in Katowice? Are you looking for a possibility of development? Take part in trainings organized in spinPLACE as a part of an Open Day.