Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie Accenture "All you need is Java, Girl!"

Chcesz nauczyć się języka Java? Nauczysz się dobrych praktyk w programowaniu pod okiem doświadczonych programistów? Accenture organizuje 2-tygodniowe szkolenie "All you need is Java, Girl!". Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia 2018 r.

Warsztaty przedsiębiorczości "Moja firma"

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Weź udział w warsztatach "Moja firma" i zwiększ swoje kompetencje przedsiębiorcze! Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! zaprasza 9 grudnia 2017 r.

Morze możliwości w Selgros - warsztaty rozwojowe

Myślisz o pracy w logistyce, gastronomii, marketingu, obsłudze klienta a może w handlu? Poznaj morze możliwości kariery w Selgros i przekonaj się czy praca w tych działach jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj na warsztaty praktyczne w hali Selgros w Gliwicach.

Warsztaty dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą? Interesujesz się tematami z zakresu finansowania działalności firmy? Weź udział 12 września w bezpłatnych warsztatach "Dźwignie przedsiębiorczości".

Szkolenie: Biznesplan

Dobrze napisany biznesplan to podstawa sukcesu firmy. Chcesz poznać skuteczne metody, dzięki którym Twój pomysł na biznes nabierze realnych kształtów? Zgłoś się na szkolenie i warsztaty z zakresu biznesplanu!

Spotkanie "Klarowne przywództwo"

"Clear leadership" to nowe podejście do przywództwa. Jest osadzone w podejściu systemowym, które polega na rozpoznaniu wzorców. 26 czerwca 2017 r. Śląski Klub Trenerów Zarządzania MATRIK zaprasza na spotkanie "Klarowne przywództwo".

Warsztaty firmy PwC

Data wydarzenia:
25 Maj, 2017 (Cały dzień)

Chcesz dowiedzieć się na czym polega audyt? Weź udział w warsztatach, podczas których będziesz mógł wcielić się w rolę członka zespołu audytowego. Zobaczysz jakie zadania wykonują na co dzień audytorzy, a przed warsztatami będziesz mieć możliwość rozwiązania testów rekrutacyjnych, które być może pozwolą Ci dołączyć do prawdziwego zespołu audytowego PwC

Szkolenie "Przedsiębiorcą Być!"

Data wydarzenia:
29 Maj, 2017 - 10:00 - 13:00

Jesteś osobą przedsiębiorczą i myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Już dziś zapraszamy na szkolenie "Przedsiębiorcą Być!", które odbędzie się 29 maja 2017 r. w Urzędzie Miasta Katowice.

Sopra Steria Academy

Oderwij się od studenckiej rutyny i zobacz jak pracuje się w firmie Sopra Steria? Organizator zaprasza na wydarzenie Sopra Steria Academy, w ramach którego odbędą się warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, jak i wiedzy technicznej, a także konsultacje z rekruterami.

Warsztaty online firmy McKinsey

Jesteś studentką i chcesz zdobyć cenną wiedzę bez wychodzenia z domu? Weź udział w serii wykładów SHE Virtual Learning organizowanych przez firmę McKinsey & Company.