Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Bezpłatne szkolenia z EPAM POLAND!

Studiujesz informatykę lub kierunki pokrewne? Jesteś początkującym inżynierem lub programistą? A może interesujesz się testowaniem? Chcesz rozwijać się w świecie IT? Nie przegap szansy i weź udział w bezpłatnych szkoleniach z EPAM POLAND!

Webinary "Planowanie i zmiana kariery"

Szukasz wskazówek w obszarze planowania kariery? Już wkrótce odbędą się webinary tematyczne, na których zgłębisz wiedzę w obszarze planowanej zmiany zawodowej.

Szkolenie „Praca Audytora w praktyce”

Co to jest audyt i jak się go przeprowadza? Zobacz jak wygląda ten proces w firmie PwC. Weź udział 18 marca 2024 r. w szkoleniu pt. "Praca Audytora w praktyce".

Oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego

Poszukujesz informacji nt. prowadzenia własnego biznesu? Zapoznaj się z ofertą bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego organizowanych przez Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner. Co miesiąc nowa oferta. Kalendarium na marzec 2024 r. już jest dostępny.

Warsztaty: "Zagrajmy w otwarte karty"

Zastanawiasz się jak efektywnie pracować w grupie? Nie wiesz, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole? Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty lub szukasz sposobów, aby w końcu dogadać się z przedstawicielami Generacji X/Y/Z? Mamy dla Ciebie propozycje: zagraj z nami w Otwarte Karty!

Webinar "Pokaż język w finansach"

Słyszałeś, że droga kariery przez ścieżkę w finansach jest pełna ciekawych projektów i stwarza wiele możliwości kreowania kariery? To może być prawdą! Zapisz się na webinar "Pokaż język w finansach" i rozwiej swoje wątpliwości!

Webinar "Pokaż język w IT!"

Czy da się połączyć skille językowe z IT? Zapraszamy na drugi z trzech webinarów Capgemini. Tym razem spotkasz się z ekspertkami rekrutacji IT! 21 lutego 2024 r. dowiesz się, nie tylko jak wykorzystać zdolności językowe w IT, ale także, jakie będziesz mieć możliwości rozwoju na tej ścieżce kariery.

Akademia SELF-CARE - bezpłatne webinary

Data wydarzenia:
6 Luty, 2024 (Cały dzień)

Interesujesz się samorozwojem? Chcesz rozwinąć swoje strategie radzenia sobie ze stresem? A może chcesz popracować na swoją asertywnością? Skorzystaj z bezpłatnych webiarów w ramach Akademii SELF-CARE.

Szkolenie online pt. "Prawo reklamy"

Szukasz informacji na temat reklamy i aspektów prawnych z nią związanych? Weź udział w webinarze organizowanym przez Zespół Ośrodka Poznań Biznes Partner.

Szkolenie "Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery."

Niepokoi Cię perspektywa końca studiów i decyzji "co dalej"? Podczas webinaru Klinki PsychoMedic dowiesz jaka ścieżka kariery po psychologii będzie najbardziej odpowiadała Twoim potrzebom i predyspozycjom.