Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Webinar "Microsoft Azure w IoT"

Czym jest Internet of Things i jak z niego korzystać? Czy projektowanie rozwiązań IoT musi być skomplikowane? Jak za pomocą infrastruktury sieciowej połączyć obiekty i urządzenia w Twoim otoczeniu? Dołącz do Accenture Training Labs i poznaj technologie wykorzystywane przez Microsoft do tworzenia Internet of Things! Dwaj eksperci - Szymon i Mateusz, opowiedzą o tym, jak odnaleźć się w świecie inteligentnych urządzeń oraz odpowiedzą na Wasze pytania.

Ostatni webinar CRC

17 Listopad, 2020 - 17:00

Przed nami ostatni webinar CRC w tym roku. Zapraszamy jutro, 17 listopada 2020 r. o 17.00 na spotkanie poświęcone tematyce prania brudnych pieniędzy, które poprowadzi Karol Wojtczak z ING Tech Poland.

EY Corporate Finance School

EY zaprasza studentki do nowego, międzynarodowego projektu edukacyjnego! Jesteś zainteresowana tematyką strategii i transakcji? Weź udział w EY Corporate Finance School!

Szkolenie dla administratora sieci lub testera oprogramowania

Interesujesz się branżą IT i chciałbyś zdobyć nowe kwalifikacje? Ponadto pracujesz na umowie cywilnoprawnej i zarabiasz mniej niż najniższa krajowa? Weź udział w szkoleniu dla administratora sieci lub testera oprogramowania.

Webinar „Wynalazki pod ochroną"

26 Listopad, 2020 - 16:00 - 17:30

Kolejny webinar w ramach projektu „Rzecznicy Telentów” już 26 listopada 2020 r.! Tym razem spotkasz się Piotrem Mierzwińskim, aplikantem rzecznikowskim, specjalistą ds. własności intelektualnej w kancelarii JWP oraz z Pawłem Kocańdą, rzecznikiem patentowym, żeby porozmawiać o ochronie wynalazków. Czy wiesz, że Piotr też był uczestnikiem projektu Rzecznicy Talentów? Masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się co go zainspirowało do wybrania takiej właśnie ścieżki kariery!

Webinarium pt. „Rozmowa kwalifikacyjna online”

20 Listopad, 2020 - 14:00 - 15:30

Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Rozmowa kwalifikacyjna online”. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się co łączy rozmowę kwalifikacyjną ze sprzedażą.

Webinar CRC: „Sztuczna Inteligencja w służbie kultury i sztuki”

10 Listopad, 2020 - 17:00

Kolejny webinar w ramach projektu CRC przed nami. Dowiedz się jaką rolę sztuczna inteligencja odgrywa w dziedzinie kultury i sztuki.

Szkolenie online „ABC działalności gospodarczej”

Chcesz poznać podstawy księgowo-płacowe związane z prowadzeniem biznesu? Weź udział w szkoleniu „ABC działalności gospodarczej” organizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkania z Lwem!

Żądny nowej wiedzy? Spotkaj się z lwem, żeby wiedzieć więcej! Weź udział w warsztatach ING. Zapisy już trwają!

Webinar CRC "Wyzwólmy potencjał AI!"

3 Listopad, 2020 - 17:00

"Wyzwólmy potencjał AI! Cognitive Services w procesach biznesowych". To temat kolejnego szkolenia w ramach programu CRC webinars. Zapisz się już dziś!