Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Spotkanie "Klarowne przywództwo"

"Clear leadership" to nowe podejście do przywództwa. Jest osadzone w podejściu systemowym, które polega na rozpoznaniu wzorców. 26 czerwca 2017 r. Śląski Klub Trenerów Zarządzania MATRIK zaprasza na spotkanie "Klarowne przywództwo".

Warsztaty firmy PwC

Data wydarzenia:
25 Maj, 2017 (Cały dzień)

Chcesz dowiedzieć się na czym polega audyt? Weź udział w warsztatach, podczas których będziesz mógł wcielić się w rolę członka zespołu audytowego. Zobaczysz jakie zadania wykonują na co dzień audytorzy, a przed warsztatami będziesz mieć możliwość rozwiązania testów rekrutacyjnych, które być może pozwolą Ci dołączyć do prawdziwego zespołu audytowego PwC

Szkolenie "Przedsiębiorcą Być!"

29 Maj, 2017 - 10:00 - 13:00

Jesteś osobą przedsiębiorczą i myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Już dziś zapraszamy na szkolenie "Przedsiębiorcą Być!", które odbędzie się 29 maja 2017 r. w Urzędzie Miasta Katowice.

Sopra Steria Academy

Oderwij się od studenckiej rutyny i zobacz jak pracuje się w firmie Sopra Steria? Organizator zaprasza na wydarzenie Sopra Steria Academy, w ramach którego odbędą się warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, jak i wiedzy technicznej, a także konsultacje z rekruterami.

Warsztaty online firmy McKinsey

Jesteś studentką i chcesz zdobyć cenną wiedzę bez wychodzenia z domu? Weź udział w serii wykładów SHE Virtual Learning organizowanych przez firmę McKinsey & Company.

Szkolenie dotyczące zawodu trenera

Już 5 maja 2017 r. na Wydzialre Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie sie bezpłatne spotkanie nt. "Trener – zawód jak każdy czy wspaniała przygoda?".

Spotkania Machine Learning Study Group

Data wydarzenia:
29 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)

Według ekspertów, rynek uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji wart jest 450 miliardów dolarów, a osoby zajmujące stanowiska z tym związane znajdują się w 5% najlepiej zarabiających ludzi na świecie. Chcesz poznać tą branżę? Weź udział w tygodniowym cyklu spotkań Machine Learning Study Group. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2017 r.

Szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej"

Pozyskanie uwagi klienta to podobno połowa sukcesu. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak to zrobić. Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej", które odbędzie się 22 marca 2017 r. o godzinie 17:00 w biurze AIP przy Uniwersytecie Śląskim.

Szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wprowadzić na rynek nowy produkt, nie wydając przy tym masy pieniędzy oraz uniknąć błędów, szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek” jest dla Ciebie! Inkubatory.pl zapraszają już 17 marca 2017 r.

Warsztaty językowe z firmą PwC SDC!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje językowe? Zapraszamy na cykl certyfikowanych warsztatów "Droga do kariery. Języki obce i nie tylko", które organizuje Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego wraz z firmą PwC SDC.