Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Bezpłatne szkolenia zawodowe

Chcesz zdobyć albo rozwinąć umiejętności programowania? Nauczyć się wydajniej oraz lepiej wykorzystać możliwości pakietu Office? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń zawodowych w ramach projektu unijnego „Zobacz perspektywy zawodowe z POWER”.

Warsztaty TATOO YOUR CAREER - zmiana godziny

Informujemy, że uległa zmianie godzina rozpoczęcia warsztatów TATOO YOUR CAREER! Zapraszamy 18 grudnia 2018 r. o godz. 12:00!

Warsztaty TATTOO YOUR CAREER

Chcesz poznać nowe metody pracy w grupach i wziąć udział w badaniach rynku pracy? Przyjdź na warsztaty TATTOO YOUR CAREER!

15. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Interesujesz się tematem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)? Chcesz rozwijać się w tym obszarze? Weź udział w 15. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu i zostań Ambasadorem CSR!

Kurs doradcy kredytowego Helikon Akademia

Chcesz zdobyć kompetencje pozwalające wykonywać zawód pośrednika finansowego? Weź udział w kompleksowym programie szkoleniowym Helikon Akademia.

Szkolenia: Shapers of The Future 2018

Innowacje społeczne to Twój konik? Chciałbyś zdobyć nową wiedzę i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Weź udział w „Shapers of The Future”,  szkoleniach dla młodych liderów!

ARK 2018: szkolenie online "Tajniki autoprezentacji"

Chcesz zabłysnąć podczas publicznej prezentacji? Popracować nad pewnością siebie? Poznać metody walki z tremą? Weź udział w szkoleniu online "Tajniki autoprezentacji" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 19 lipca 2018 r.

Szkolenie z wystąpień publicznych

Sztuka zaciekawienia słuchaczy?  Świetna technika budowania pewności siebie? Brakuje Ci tego? "4 sekundy o Tobie", czyli jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na innych. Przyjdź na szkolenie z  wystąpień publicznych.

Warsztaty: "Robotics, czyli automatyzacja biznesu" odwołane

Z przykrością informujemy, że  z przyczyn losowych warsztaty "Robotics, czyli automatyzacja biznesu"​ zaplanowane na 12.04.2018 r., zostały odwołane. O nowym terminie warsztatów poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej. Za zmiany przepraszamy.

Więcej informacji o warsztatach tutaj.

Szkolenie: Excel Tips & Tricks

Excel to twój wróg? Poznaj jego możliwości podczas szkolenia „Excel Tips & Tricks”, a stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w pracy! Czekamy na Ciebie z firmą PwC, 10 kwietnia 2018r.