Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie „Skuteczna strona internetowa”

Data wydarzenia: 
28 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie każda strona www jest równie efektywna i przyciąga zainteresowanie innych – na co zwrócić uwagę, aby tworzona przez Ciebie strona spełniała swoje zadanie i była skuteczna? Przyjdź na szkolenie „Skuteczna strona internetowa” organizowane przez Inkubatory.pl 28 lutego 2017 r. i dowiedz się, jak to zrobić.


 


Szkolenie z zakresu badań marketingowych

Data wydarzenia: 
3 Marzec, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką badań marketingowych? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu „Badania jakościowe wykorzystywane w pretestingu reklam” organizowanym przez firmę BCMM.
 

Kurs e-learningowy dot. innowacji społecznych

Data wydarzenia: 
20 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 30 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz nauczyć się wspierać procesy innowacji? Twórczo prowadzić spotkania, pomagać innym we wdrażaniu zmian na rzecz zrównoważonego rozwoju? Jeśli tak, skorzystaj z kursu „Innowacje społeczne dla zrównoważonego rozwoju” w dniach 20 marca – 30 kwietnia 2017 r.


 


Warsztaty „Przedsiębiorcą być”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wszystkich, którzy chcą poznać formalne aspekty zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz dostępne źródła finansowania, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają 17 lutego 2017 r. na warsztaty „Przedsiębiorcą być!”.


 


Szkolenie "Siła Języka Korzyści w biznesie"

Data wydarzenia: 
11 Luty, 2017 - 09:00 - 17:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Pragniesz dowiedzieć się jak prezentować produkt, aby był atrakcyjny dla klienta? Chcesz zwiększyć swoją skuteczność sprzedażową? Podczas szkolenia „Siła Języka Korzyści w biznesie”, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, praktyczne ćwiczenia pozwolą Ci zastosować poznane metody w pracy zawodowej.

 


Szkolenie "Kreowanie pomysłów na biznes"

Data wydarzenia: 
1 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawe pomysły na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Agora Bytom zapraszają na szkolenie „Kreowanie pomysłów na biznes” – pierwsze spotkanie w ramach cyklu bezpłatnych szkoleń „Kierunek Kariera”. Początek już 1 lutego 2017 r. – nie może Cię zabraknąć!


 


Seminarium "Formy finansowego wsparcia dla przedsiębiorców"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś lub chcesz zostać przedsiębiorcą? Rozważasz różne formy finansowego wsparcia (przetargi, pożyczki)? Weź udział w bezpłatnym seminarium "Poręczenia wadialne oraz formy finansowego wsparcia dla przedsiębiorców z województwa śląskiego" organizowanym przez Urząd Miasta Katowice w dniu 18 stycznia 2017 r.

 

Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozpoczynasz działalność gospodarczą? W ramach akcji "Start Biznes" możesz skorzystać z bezpłatnej porady podatkowej w dniu
26 stycznia 2017 r. w Urzędzie Miasta Katowice.


 

 

Szkolenie "Pozycjonowanie stron internetowych"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Pozycjonowanie stron internetowych", które odbędzie się 10 stycznia 2017 r. w biurze Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim.

 

 

Szkolenie z finansów w firmie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Stan bezpieczeństwa pieniędzy w Twojej firmie", które odbędzie się w 9 stycznia 2017 r.

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego