Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Spotkania z administracją w KSAP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu "Spotkania z administracją w KSAP" pt. "Podejście projektowe w administracji", które odbędzie się 27 maja 2019 r. W programie m.in.: bezpłatne warsztaty potwierdzone certyfikatem uczestnictwa, panel dyskusyjny, quiz z nagrodami.


 

IT Academy - kurs dla młodych programistów

Data wydarzenia: 
25 Kwiecień, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz się nauczyć programować? Poznać w praktyce Front-End + Node.js Development? Zgłoś się do "IT Academy - kurs dla młodych programistów" organizowany przez SoftServe.
 

Szkolenie "Tajemnice optymalizacji podatkowej"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Tajemnice optymalizacji podatkowej czyli jak obniżyć obciążenia podatkowe w firmie" - przyjdź na szkolenie, jeśli chcesz założyć własną firmę, a dowiesz się, jak wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania. Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2019 r.

 

 

Warsztaty "Droga do kariery, języki obce i nie tylko"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwinąć kompetencje pozwalające na zdobycie przewagi na rynku pracy? Weź udział w certyfikowanych szkoleniach organizowanych przez firmę PwC SDC i osiągnij swój cel!
 

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wiążesz swoją zawodową przyszłość ze stanowiskiem programisty lub testera oprogramowania? Chcesz już teraz zajrzeć za kulisy pracy w rzeczywistych projektach IT i dobrze przygotować się do czekającej Cię rozmowy kwalifikacyjnej w wymarzonej firmie? Jeśli tak, to weź udział w II bloku DPTO - cyklu wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania skierowanych do początkujących inżynierów IT!
 

Webcast Klubu Step Ahead KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz ryzyko? Naucz się nim zarządzać! Zapisz się i oglądaj drugi webcast Klubu Step Ahead KPMG już 27 lutego 2019 r.

 

Szkolenie „Liderzy projektów studenckich”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś aktywnym studentem, masz ciekawe pomysły na inicjatywy studenckie i chcesz włączyć innych do działania? Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”,  rekrutuje na kolejne bezpłatne szkolenie, na którym nauczysz się jak być liderem projektu.


 

Warsztaty z Praktykami Biznesu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkania z praktykami biznesu. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego!

 

 

 

Bezpłatne szkolenia zawodowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć albo rozwinąć umiejętności programowania? Nauczyć się wydajniej oraz lepiej wykorzystać możliwości pakietu Office? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń zawodowych w ramach projektu unijnego „Zobacz perspektywy zawodowe z POWER”. 

Warsztaty TATOO YOUR CAREER - zmiana godziny

Pokaż w kalendarzu: 
0

Informujemy, że uległa zmianie godzina rozpoczęcia warsztatów TATOO YOUR CAREER! Zapraszamy 18 grudnia 2018 r. o godz. 12:00!

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego