Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie "techniki sprzedaży"

PARP świętuje jubileusz swojej Akademii. Z tej okazji przygotowano jubileuszowy kurs on-line: „Techniki sprzedaży”.

CO? – Szkolenie "techniki sprzedaży"
APLIKACJA DO: 28 sierpnia 2020 r.

Cykl szkoleniowy "Get the G skills"

Poznaj narzędzia pakietu G Suite w praktyce. Dowiedz się jakich technik oraz narzędzi używać, aby zwiększyć swoją efektywność działania. Skorzystaj z certyfikowanych szkoleń organizowanych przez firmę PwC Service Delivery Center.

Webinar „Excel Tips&Tricks”

Znasz podstawy Excela, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego przydatnych funkcjach, takich jak tabele przestawne czy formatowanie warunkowe? Dołącz do spotkania online w ramach Accenture Training Labs i zdobądź praktyczne umiejętności, których poszukują pracodawcy!

Szkolenia on-line - CRC webinars

Wydajność w pracy? A może analiza problemów w biznesie? Sam zdecyduj, który temat Cię interesuje! Weź udział w webinarach w ramach programu CRC.

CRC webinars - szkoleń ciąg dalszy

Co tym razem przygotowali dla Ciebie twórcy programu CRC? Design Thinking oraz innowacje technologiczne i społeczne to tematy przyszłotygodniowych warsztatów. Zapisz się już dziś!

Webinar „AWS Lambda- teoria i praktyka”

Czy rozwiązanie chmurowe posiada wyłącznie zalety? Dlaczego Amazon wprowadził niemałe zamieszanie na rynku IT, a z jego rozwiązań korzysta coraz więcej firm na świecie? Dołącz do Accenture Training Labs i poznaj AWS w praktyce!

Webinarium dot. sektora kosmicznego

Zastanawiasz się jak zrealizować swój kosmiczny pomysł i wygrać 10 000 EUR? Mamy na to prostą receptę! Dołącz do webinarium, które już 23 czerwca 2020 r. o godz. 16.00. To spotkanie dla wszystkich, których interesuje branża kosmiczna i chcieliby rozwinąć swój pomysł w tym obszarze.

Webinary w ramach programu CRC

Czas na kolejne techniczne szkolenie. Ucz się od najlepszych! Tym razem w ramach programu CRC webinars swoją wiedzą podzielą się eksperci z firmy Accenture i ING Tech Poland.

Programu CRC ciąg dalszy

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę techniczną bez wychodzenia z domu? Zapraszamy na kolejne szkolenia w ramach programu CRC.

Szkolenie z zakresu postaw kredytowych Polaków

Szukasz ciekawej wiedzy finansowej? Weź udział w szkoleniu z zakresu postaw kredytowych współczesnych Polaków.