Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie dotyczące zawodu trenera

Już 5 maja 2017 r. na Wydzialre Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie sie bezpłatne spotkanie nt. "Trener – zawód jak każdy czy wspaniała przygoda?".

Spotkania Machine Learning Study Group

Data wydarzenia:
29 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)

Według ekspertów, rynek uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji wart jest 450 miliardów dolarów, a osoby zajmujące stanowiska z tym związane znajdują się w 5% najlepiej zarabiających ludzi na świecie. Chcesz poznać tą branżę? Weź udział w tygodniowym cyklu spotkań Machine Learning Study Group. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2017 r.

Szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej"

Pozyskanie uwagi klienta to podobno połowa sukcesu. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak to zrobić. Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej", które odbędzie się 22 marca 2017 r. o godzinie 17:00 w biurze AIP przy Uniwersytecie Śląskim.

Szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wprowadzić na rynek nowy produkt, nie wydając przy tym masy pieniędzy oraz uniknąć błędów, szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek” jest dla Ciebie! Inkubatory.pl zapraszają już 17 marca 2017 r.

Warsztaty językowe z firmą PwC SDC!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje językowe? Zapraszamy na cykl certyfikowanych warsztatów "Droga do kariery. Języki obce i nie tylko", które organizuje Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego wraz z firmą PwC SDC.

Szkolenie „Skuteczna strona internetowa”

Data wydarzenia:
28 Luty, 2017 (Cały dzień)

Nie każda strona www jest równie efektywna i przyciąga zainteresowanie innych – na co zwrócić uwagę, aby tworzona przez Ciebie strona spełniała swoje zadanie i była skuteczna? Przyjdź na szkolenie „Skuteczna strona internetowa” organizowane przez Inkubatory.pl 28 lutego 2017 r. i dowiedz się, jak to zrobić.

Szkolenie z zakresu badań marketingowych

Data wydarzenia:
3 Marzec, 2017 (Cały dzień)

Interesujesz się tematyką badań marketingowych? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu „Badania jakościowe wykorzystywane w pretestingu reklam” organizowanym przez firmę BCMM.

Kurs e-learningowy dot. innowacji społecznych

Data wydarzenia:
20 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 30 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)

Chcesz nauczyć się wspierać procesy innowacji? Twórczo prowadzić spotkania, pomagać innym we wdrażaniu zmian na rzecz zrównoważonego rozwoju? Jeśli tak, skorzystaj z kursu „Innowacje społeczne dla zrównoważonego rozwoju” w dniach 20 marca – 30 kwietnia 2017 r.

Warsztaty „Przedsiębiorcą być”

Wszystkich, którzy chcą poznać formalne aspekty zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz dostępne źródła finansowania, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają 17 lutego 2017 r. na warsztaty „Przedsiębiorcą być!”.

Szkolenie "Siła Języka Korzyści w biznesie"

11 Luty, 2017 - 09:00 - 17:00

Pragniesz dowiedzieć się jak prezentować produkt, aby był atrakcyjny dla klienta? Chcesz zwiększyć swoją skuteczność sprzedażową? Podczas szkolenia „Siła Języka Korzyści w biznesie”, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, praktyczne ćwiczenia pozwolą Ci zastosować poznane metody w pracy zawodowej.