Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Webcast Klubu Step Ahead KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz ryzyko? Naucz się nim zarządzać! Zapisz się i oglądaj drugi webcast Klubu Step Ahead KPMG już 27 lutego 2019 r.

 

Szkolenie „Liderzy projektów studenckich”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś aktywnym studentem, masz ciekawe pomysły na inicjatywy studenckie i chcesz włączyć innych do działania? Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”,  rekrutuje na kolejne bezpłatne szkolenie, na którym nauczysz się jak być liderem projektu.


 

Warsztaty z Praktykami Biznesu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkania z praktykami biznesu. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego!

 

 

 

Bezpłatne szkolenia zawodowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć albo rozwinąć umiejętności programowania? Nauczyć się wydajniej oraz lepiej wykorzystać możliwości pakietu Office? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń zawodowych w ramach projektu unijnego „Zobacz perspektywy zawodowe z POWER”. 

Warsztaty TATOO YOUR CAREER - zmiana godziny

Pokaż w kalendarzu: 
0

Informujemy, że uległa zmianie godzina rozpoczęcia warsztatów TATOO YOUR CAREER! Zapraszamy 18 grudnia 2018 r. o godz. 12:00!

 

 

 

Warsztaty TATTOO YOUR CAREER

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać nowe metody pracy w grupach i wziąć udział w badaniach rynku pracy? Przyjdź na warsztaty TATTOO YOUR CAREER!

 

 

 

15. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)? Chcesz rozwijać się w tym obszarze? Weź udział w 15. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu i zostań Ambasadorem CSR!

 

 

 

Kurs doradcy kredytowego Helikon Akademia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć kompetencje pozwalające wykonywać zawód pośrednika finansowego? Weź udział w kompleksowym programie szkoleniowym Helikon Akademia.

 

 

 

Szkolenia: Shapers of The Future 2018

Pokaż w kalendarzu: 
0

Innowacje społeczne to Twój konik? Chciałbyś zdobyć nową wiedzę i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Weź udział w „Shapers of The Future”,  szkoleniach dla młodych liderów!

 

 

 

ARK 2018: szkolenie online "Tajniki autoprezentacji"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zabłysnąć podczas publicznej prezentacji? Popracować nad pewnością siebie? Poznać metody walki z tremą? Weź udział w szkoleniu online "Tajniki autoprezentacji" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 19 lipca 2018 r.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego