Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Bezpłatne szkolenie trenerskie dla studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zostań trenerem PROJEKTORa! Zapraszamy na darmowe szkolenie, które pogłębi Twoje umiejętności związane z prowadzeniem szkoleń i warsztatów! Zgłoś się - zarówno jeśli działasz już w programie PROJEKTOR, jak i, jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem kompetencji animacyjnych i trenerskich.


 

Szkolenia dla młodych informatyków i programistów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz informatykę? Interesujesz się nowymi technologiami? Aplikuj do programu szkoleń z zakresu platformy ServiceNow organizowanego przez firmę Capgemini.

  


 

Symulacje biznesowe, czyli Akademia Biznesu Deloitte w nowej formule

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych możliwości? Interesujesz się rachunkowością i finansami? Aplikuj do programu Akademia Biznesu Deloitte i zobacz jak działa biznes.
 

Nabór do programu szkoleniowego "Liga NGOs"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w działalności pozarządowej i chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Zgłoś się do pierwszej edycji bezpłatnego programu szkoleniowego "Liga NGOs" i ucz się od liderów organizacji społecznych, polityków oraz ekspertów!


 

Projekty szkoleniowe Grupy Infomax

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub absolwentem i lubisz się szkolić? Potrzebujesz wsparcia w poruszaniu się na rynku pracy i poszukiwaniu zatrudnienia? Chciałbyś podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Weź udział w jednym z projektów Grupy Infomax. 

Akademia JTestera

Data wydarzenia: 
1 Lipiec, 2019 (Cały dzień) - 7 Wrzesień, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz dziury w całym? Dzielisz włos na czworo? Świetnie - dołącz do II edycji Akademii JTestera, weź udział w szkoleniu i wygraj płatny staż w dziale testów JCommerce!


 

 

Szkolenie trenerskie dla studentów

Data wydarzenia: 
30 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zostać trenerem? Rozwijać umiejętności związane z prowadzeniem szkoleń i zdobyć pierwsze doświadczenia trenerskie? Weź udział w szkoleniu i zostań Trenerem PROJEKTORa! Aplikacja trwa do 30 czerwca 2019 r.

 

 

Spotkania z administracją w KSAP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu "Spotkania z administracją w KSAP" pt. "Podejście projektowe w administracji", które odbędzie się 27 maja 2019 r. W programie m.in.: bezpłatne warsztaty potwierdzone certyfikatem uczestnictwa, panel dyskusyjny, quiz z nagrodami.


 

IT Academy - kurs dla młodych programistów

Data wydarzenia: 
25 Kwiecień, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz się nauczyć programować? Poznać w praktyce Front-End + Node.js Development? Zgłoś się do "IT Academy - kurs dla młodych programistów" organizowany przez SoftServe.
 

Szkolenie "Tajemnice optymalizacji podatkowej"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Tajemnice optymalizacji podatkowej czyli jak obniżyć obciążenia podatkowe w firmie" - przyjdź na szkolenie, jeśli chcesz założyć własną firmę, a dowiesz się, jak wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania. Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2019 r.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego